Jump to content

Aktívne témy

Showing topics posted in for the last 365 days.

This stream auto-updates

 1. Today
 2. iskra

  Čo a prečo práve počúvate?

 3. Yesterday
 4. iskra

  Vtáky

 5. alamo

  Energetická kríza

 6. Last week
 7. iskra

  Čo vás rozosmialo?

 8. chlapeczjuhu

  Film, ktorý ma zaujal - tipy

 9. alamo

  Čína

 10. clovek2

  Absurďáky a iné vtípky

 11. clovek2

  TV krimiseriály

 1. Load more activity
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
 • The newest topics

 • Komentáre k blogom

  • Tomáš
   Náhodná zhoda. Teraz sú moderné takéto názvy projektov tak som chcel aj ja to tak moderne nazvať ale už som to prerobil. Nebudem sporiť vetvy že zubný fond a na vodičák a podobne. Ale že odkladať čo najviac a tak sa blížiť k cielu. Keď tam dorazím splním si to a ide sa zniva sporiť na ďalší.
  • Sniper
   Nerozumiem, čo má tvoj svinský bachor spoločné s udalosťou 14th International Conference on Hypernuclear and Strange Particle Physics - HYP2021? Či tebe bachor rastie rýchlejšie ako sa pohybujú častice vo Veľkom hadrónovom urýchľovači?  to by aj sedelo
  • tyso
   Naopak,  garantujem ze za par mesiacov tu bude dalsi grandiozny sebazdokonalovaci plan, ktory :teraz to urcite vyjde: A len ukazka ze do jeho hlavy sa ziadna rada nedostane sic "Jesť len primerane a skĺbiť to s lenivosťou a to tak že jesť budem iba v práci.",  to je overeny sposob ako nabrat vahu,  KAZDA rada na chudnutie opakuje : pravidelne MENSIE davky,  nie kombinacia hladovania a prezeriania.
  • secretka
   Keďže angličtinu neovládaš ani na úrovni jednoduchého dorozumievania, svojim veľkolepým plánom môžeš dávať úplne jednoduché a zrozumiteľné slovenské názvy, ktorým porozumie aj tá časť fóra, pre ktorú je angličtina, tak ako pre teba cudzím jazykom. Svoje plány už celé roky dokážeš kvetnato opisovať, veď si len pozri koľko tzv. plánov máš iba v tejto časti ... a čo z toho. Nič, vôbec nič. Vypísal si sa, a na všetky svoje plány si po napísaní okamžite zabudol, všetky  sa zrútili ako domček z karát.
  • Proteus
   Čo sa stalo z predchádzajúcou operáciou? Však mala začať od augusta. Je len júl. Každá jedna skončila a aj každá jedna skončí na smetisku "ja chcem". 
  • Proteus
   Aká to mala byť naposledy akcia? Barbadosa? Už sa v tom strácam. Ešte ju ani nespustil a už ľahla popolom. Vlastne milkou, oškvarkami a litrami malinovky. Šetrenie počká, teraz sa chce cítiť kviko ako v raji. No čo @Tomáš, už ti je dobre? 40 ročný hotový chlap. Teda vypasený až do nechutnosti. 
  • game
   kým mu bude žiť brat, ani nezbadá, že sa mu zmenil status... mať takéhoto brata je požehnanie. tento jelito si ho ani nezaslúži... :(
  • Sniper
   Nuda. Ty si aj tak nájdeš dôvody, prečo si nemohol sporiť, namiesto toho, aby si hľadal spôsoby, ako usporiť. Máš 40 a nemáš nič. Ja byť tebou, tak od nervozity nespávam, čo bude so mnou, keď budem dôchodca.
  • Proteus
   Bože, ty máš toľko výhovoriek, až to bolí. Keď si nemal stabilné zamestnanie, tak preto si nemohol sporiť, keď si mal, tak tu boli iné elementy, ktoré ti v tom bránili. Kedy už napíšeš, že ty si ten hlavný element, ktorý proste nechce sporiť, pretože keď odložíš 50EUR, znamená to pre teba menej dobrôt? Však si priznaj, že ty nechceš odkladať, pretože bude menej žrádielka. Každý to tu vie, každý, iba ty sa tu oháňaš rôznymi výhovorkami. Netreba na nič čakať, nemáš na to. Všetci dobre vieme, že ne
  • Tomáš
   Ale počas tých rokov v amazone som mal vydieračky, charitu, platil výpalné CTS-ke, splácal pôžičku mimoriadnymi splátkami... Tak som myslel že stabilné zamestnanie a úplne bez problémov že všetky peniaze sú iba pre mňa. Nepriživuje sa na nich nikto ďalší. Takže pôjde sa z opačného konca. Nenapíšem že ako to celé bude a aké sumy budú v určitých dátumoch... Ale naopak. Napíšem až budem niečo mať že aha toľkoto mám odložené. Dávam si poslednú šancu. Ak to nedám tak u uznám že na to nemám.
 • Member Statistics

  • Total Members
   3,490
  • Most Online
   2,578

  Peter8642
  Newest Member
  Peter8642
  Joined
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Additional information you can see at Privacy Policy