Skočiť na obsah

game

Aké máte radi počasie?  

26 členovia hlasovali

  1. 1. Jar

    • Slnečno a príjemne teplo
    • Polooblačno a primerane teplo
    • Zamračene a celkom chladno
    • Aprílový dážď so snehom
      0
  2. 2. Leto

    • Slnečno a horúco
    • Polooblačno a teplo
    • Zamračene a dusno
    • Búrky a lejaky
  3. 3. Jeseň

    • Slnečno a príjemne teplo
    • Polooblačno a slabý vietor
    • Zamračene a občasný dážď
    • Dážď so snehom a vetrom
  4. 4. Zima

    • Jasno so zubatým slnkom
    • Oblačno so slabým snežením
    • Zamračene, snehovo a haldy snehu
    • Ťažké mraky so snehovou metelicou


Odporúčané príspevky

inšpiroval ma tento týždeň, dnešný deň a elfant, krorý napísal veľmi jadrne už dnes ráno : bože to je hic ...

/ ospravedlňujem sa za citovanie, len sa mi to hodilo ;) /

 

a to bolo ráno o deviatej ... pridávam sa, hic nie je môj kamarát ...

zvyčajne nenadávam na zimu, tú zvládam, ale tieto veľké teplá nemusím, ani som nikdy nemala rada veľké teplá no čo už ... :lol: :)

 

a dnes je statočne ... na okne, ktoré je v tieni už nejaké tri hodiny, je 29 stupňov :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

parádne plieskanie v noci, dva či tri hromy boli kruté, ale aspoň sa trošičku ochladilo ...

stále je dusno, ale po poriadnom prevetraní rozpálenej miestnosti sa v práci zatiaľ dá existovať :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Okolo štvrtej som sa prebral, už to bežalo... Všade dookola sa blýskalo, zahrmelo však len párkrát... Parádne to vyzeralo... :lol: A hlavne, že sa trošku schladilo... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

medzitým je znovu dusno, v byte teplo, a Igny ma potešil, že tak má byť ešte dlho .... veľmi pekne ďakujem... počkám si ja na ten sľubovaný ľadovec , Igny :) :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja za to nemôžem, že nejak sa to za ten čas zmenilo, ja som len spravodaj, nie konateľ... :) No a aspoň noci vonku sú akurát, tak nedrep v byte :lol: A s ľadovcom to bohužiaľ nevyzerá najlepšie, problémy s dopravou... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nedrep v byte ... leňošivému maturantovi, ktorý je prijatý na vš, a nemá nič na práci, sa to ľahko vypráva :) :lol:

tak môžeš po nociach vymýšľať, ako sem dopraviť ten ľadovec :)

 

 

 

/ aspoň že je trochu pod mrakom, síce dusno, ale dá sa existovať ;) /

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No dnes som veľmi rád, že predpoveď nevyšla ani tej dôveryhodnejšej stránke a piatok nesklamal... Pod mrakom, ľahký vánok a najvyššie teploty 25-26, ideál pre horúce leto :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Igny, hádam tých 20 km nerobí až taký rozdiel... Od obeda tu praží slnko, bol som vonku a vzduch sa ani nepohol... V okne zastrčená stručká Amana sa márne snaží narobiť trochu chladu a porozháňať mi ho po kancelárii... No proste des... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hedge, robí, nezabudaj predsa, že u nás pod horami aj v zime akoby bol iný svet... :lol: fakt je tu úplne super a aj keď teraz poobede slniečko vysvitlo, už to tu nerozohrialo na neznesiteľné horko...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no veď to chceme, aby tu bolo zaujímavo ... nech si nejaký Mokrý nemyslí, že je geroj ... :)

 

 

takže hnusné teplučko pokračuje, ešte to len začalo a mám toho plné zuby ... Igny, kde viazne ten ľadovec ? :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov