Skočiť na obsah

game

Aké máte radi počasie?  

26 členovia hlasovali

  1. 1. Jar

    • Slnečno a príjemne teplo
    • Polooblačno a primerane teplo
    • Zamračene a celkom chladno
    • Aprílový dážď so snehom
      0
  2. 2. Leto

    • Slnečno a horúco
    • Polooblačno a teplo
    • Zamračene a dusno
    • Búrky a lejaky
  3. 3. Jeseň

    • Slnečno a príjemne teplo
    • Polooblačno a slabý vietor
    • Zamračene a občasný dážď
    • Dážď so snehom a vetrom
  4. 4. Zima

    • Jasno so zubatým slnkom
    • Oblačno so slabým snežením
    • Zamračene, snehovo a haldy snehu
    • Ťažké mraky so snehovou metelicou


Odporúčané príspevky

teplotné šoky pokračujú, po dnešných 35 v tieni ... sa ochladilo na polnoc na 29,5°C ...

 

a v Čechách búrilo, presunulo sa na Moravu / chmi / a už je tu vidieť blesky, aj kdesi za ... či nad BA ... ale v každom prípade to vyzerá zaujímavo ... už to aj hromží,

post-3-0-87320200-1340228243.jpg

a možno nás to obíde, mraky sa sťahujú a pribíjajú teplo k zemi ... fajn noc bude zasa ... -_-

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Amen... ja chcem zimu. Och, ako mi len chyba zima. Zimu zboznujem - klaniam sa jej... A toto?! No fuj. Ani spat sa mi neda, ani dychat, nic, a to by este prsat malo, cize nielenze bude bezvetrie v 32 stupnoch, ale aj vysoka vlhkost. No krasa.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Podobne, toto teplo ma neskutočne ničí, som veľmi nepokojný, absolútne sa mi nič nechce, som otrávený...tak už čakám na ochladenie. Inak v noci bolo riadna búrka, raz takú zahrmelo, že som sa ešte 15 minút bál.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

trošičku tu popršalo, zvýšila sa pocitovo teplota vonku, lebo sa zvýšila vlhkosť vzduchu, a človek sa akurát viac potí, akonáhle vykuklo slnko, a už vykuklo.

to bol dážď a zmena akurát na roztrhnutie hlavy a vyvolanie bolestí toho, čo bolí ... už praží zasa, vonku je 28,4 °C ... .ale trošku išla nižšie, ano, aspoň niečo ...

ešte tak chrbtice vymeniť. :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a už viem, prečo bolím úplne strašne celý deň ... už tu fučí a leje a nosí dážď na každú stranu ... 22°C a fúka a fučí a blýska sa a hrmí ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak tu ani neprsalo, ale citelne sa schladil vzduch...dokonca sa da vonku aj dychat :) Podla aktualit tu bude "len" 18°C, tak som zvedava (Piestany)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

včera som mala možnosť štyri hodiny poobede a navečer sa opekať pred zdravotným strediskom a čakať na doktora, prešli tri bielučké slabučké obláčiky, dvakrát mierne zafúkalo, a pripekalo ... psy dychčali a odmietali sa prechádzať ... :)

burina vysychá, tráva je už vyschnutá. lipy dávno odkvitnuté, zhadzujú kvety, vyzerá to neutešene.

dnes - za posledné dve hodiny teplota stúpla o 1,5 stupňa, práve je vonku 35, 3°C a pripeká a nezafúka a pršať nemá z čoho :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vcera o deviatej vecer na hodzovom namesti ukazovali budiky 37°C... a salma videla poobede na druhych budikoch v meste teplotu 46°C.. tak jej vravim, nech to nabuduce odfoti a salma mi povedala, ze chcela, ale myslela si, ze su budiky pokazene.. :D

 

post-1309-0-69752900-1341251639_thumb.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

na zajtra dávajú okolité štáty varovania na mimoriadne teplo ...

 

shmú na 6.8.2012 :

Jasno až polooblačno. Pri časom zväčšenej oblačnosti ojedinele prehánky

a búrky, najmä večer. Mimoriadne teplo.

Najvyššia denná teplota 32 až 37, na Orave a v Liptove okolo 30 st.

Teplota na horách vo výške 1500 m okolo 23 st.

http://www.shmu.sk/sk/?page=1&id=meteo_tpredpoved_skcele&area=cele&ts=1344211200

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

nasávaš na zimu, zrejme :)

 

mimochodom, v Čechách pokorovali dlhoročné rekordy :

Absolútne najvyššiu teplotu na území dnešnej Českej republiky od začiatku meraní zaznamenali dnes v Dobřichoviciach v okrese Praha-západ, kde ortuť teplomerov vystúpila až na 40,4 stupňa Celzia.

Znamená to prekonanie historického teplotného rekordu ešte z obdobia bývalého Československa, ktorý mal hodnotu 40,2 stupňa Celzia a namerali ho 27. júla 1983 v Prahe-Uhřinevsi.

Čítajte viac: http://www.sme.sk/c/...l#ixzz247VaShTU

zajtra to dojde sem ...
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov