Skočiť na obsah

game

Aké máte radi počasie?  

26 členovia hlasovali

  1. 1. Jar

    • Slnečno a príjemne teplo
    • Polooblačno a primerane teplo
    • Zamračene a celkom chladno
    • Aprílový dážď so snehom
      0
  2. 2. Leto

    • Slnečno a horúco
    • Polooblačno a teplo
    • Zamračene a dusno
    • Búrky a lejaky
  3. 3. Jeseň

    • Slnečno a príjemne teplo
    • Polooblačno a slabý vietor
    • Zamračene a občasný dážď
    • Dážď so snehom a vetrom
  4. 4. Zima

    • Jasno so zubatým slnkom
    • Oblačno so slabým snežením
    • Zamračene, snehovo a haldy snehu
    • Ťažké mraky so snehovou metelicou


Odporúčané príspevky

Axel to niesu moje foto, mi to prislo mailom, su to fotky z minulotyzdnovej burky :)

 

ale vcera ako naschval, bliska sa, hrmi a v petrzke nic :lol: dubravka aj raca mali burku a sprchlo a u nas sme na sucho utreli hubu :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Však to by všetky ryby pobilo :) :)

no všetky nie ... nejaké smoliarske asi áno, niektoré omráčilo ... nejaké tam určite ešte zostali ... ;) :lol:

 

 

blesky a hromy sú zatiaľ všade v diaľke okolo nás ... zasa nás to obíde .... ;) ´

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

z búrky samozrejme nič nebolo ... dvakrát zahrmelo, padlo pár kvapiek a dosť ... :)

 

slnko pripeká, dusno, hic, v práci 31 stupňov... a tri ventilátory .. už ma z nich bolí celý človek ... ale bez nich nejde ani rozmýšľať ... :lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Teplejšie sa obleč a raduj sa s nami :) Fakt dnes bolo fajn... A dobrá správa je, že nemá byť teplejšie než 28 stupňov (aj to len výnimočne) počas nasledujúcich 10 dní... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Že môj brat keď teplota klesne pod 10 stupňov začne nosiť zimú čiapku, na to som si už zvykol... ale toto :lol: Choď na dovolenku na juh, lebo tu sa našťastie púšť nekoná v najbližšom čase (viď. doeditovaná predpoveď v mojom predchádzajúcom príspevku)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no ... práve začalo pršať ... bez vetra, bez bleskov, len tak ... a poriadne leje :lol:

 

 

nut, nepreháňaj to s tými želaniami tepla, áno ? stačí to takto, ako to je :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak dnes sme mali menšiu búrku aj my. Pršalo dostatočne, aj keď pravdepodobne nikoho nevytopilo, a tie blesky boli tiež sporadické. Ale aspoň to osvieži vzduch. Len dúfam, že tie teplé dni sa nestratia. Ešte som sa ich nenabažil :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kompromis: nech je pre mňa za mňa 25-28 stupňov, ale nech, sákriš, svieti slnko!!!!! ako sa mám slniť, keď je stále pod mrakom :lol:

už to vidím, nič sa nezmení, zas budem na konci leta biela ako stena :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nut, dnes je znovu v móde byť biely ... :lol:

 

tak dnes je 20 stupňov, po tých šialenostiach príjemná zmena, len zasa nepríjemne fučí ...

 

/ ale mne to nevadí, podstatné je že nie je hic :) /

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dnes to vyzerá na ďalší chladný deň. slabším náturam moc neprospievajú tie prudké zmeny teplôt. najskôr horúco jak v peci a teraz chladnička -hotová sahara

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov