Skočiť na obsah

game

Aké máte radi počasie?  

26 členovia hlasovali

  1. 1. Jar

    • Slnečno a príjemne teplo
    • Polooblačno a primerane teplo
    • Zamračene a celkom chladno
    • Aprílový dážď so snehom
      0
  2. 2. Leto

    • Slnečno a horúco
    • Polooblačno a teplo
    • Zamračene a dusno
    • Búrky a lejaky
  3. 3. Jeseň

    • Slnečno a príjemne teplo
    • Polooblačno a slabý vietor
    • Zamračene a občasný dážď
    • Dážď so snehom a vetrom
  4. 4. Zima

    • Jasno so zubatým slnkom
    • Oblačno so slabým snežením
    • Zamračene, snehovo a haldy snehu
    • Ťažké mraky so snehovou metelicou


Odporúčané príspevky

slnečné príjemné ráno , pred tromi dňami nás oziabalo, dnes sa začíname pomaly variť, ako žabka v hrnci... na balkóne na juhovýchod je k nevydržaniu, v byte chladno zatiaľ...
tam vonku vzduch 22 - 23°C, na slnku na teplomeri 40 :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ako včera, len trochu teplejšie, zatiaľ... oscar doháňa, čo zameškal v máji, 27 - 28 °C,
teplo.... teplo, mala by som ísť zbierať D vitamín, ale je tam na balkóne na to priteplo :innocent:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

pekné foto, milujem vlčie maky...ale už som na dnes vyčerpala svoje plusky. 

Dnešný dážď bol osviežujúci, som rada, že napršalo. Mohlo by ešte aj zajtra, prírode by to určite prospelo. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Neviem co si mam o tom  mysliet.

 

https://kosice.korzar.sme.sk/c/22162337/burka-v-kosiciach-opat-s-krupami-velkych-rozmerov.html?ref=trz

 

SHMU to predpovedalo a stalo sa. 

 

Samozrejme krupy by som nechcel a tie 8 cm co boli pred tyzdnom ci dvoma uplne nie. Nas sklenik aj cela zahrada by inak vyzerala.

 

Ale za tri tyzdne co u nas nic nespadlo - nechcem lietadlo, ani nie sto km vzdusnou ciarou plno zrazok.  Trosku klamem u nas v noci spadli tri mm. Ale na vyschnutej pode sa to odpary, na rozhorucenej strechce tiez.  Teda tri milimetre - OK pre travu a rastlinky - ktore vyschnu dalsi den. Jedine poyitivum ye to bolo po polnoci, tedaa stracha rastliny aj poda boli trosku chladnejsie. Neodparilo sa hned vsetko,aj ked rano bolo vsetko suche.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To nieje nahoda. Aj dnes tam(pozeral som cez den aktualny stav a Kosice a Trebisov dazd) vraj prsalo. Ty myslis na krupy, ja na dazd.  Je tam prudenie vzduchu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

búrenie včera neskoro večer nás obišlo, prišlo ďalšie dnes ráno, ale to už poriadne...
ráno o desiatej tma ako o polnoci, hromy, poriadny dážď... tak si štvrťhodinu, ale lialo. ovšem zem je vyschnutá, to bolo len takú pokropenie...
momentálne 20°C...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

ja som v tom nasjväčšom lejaku šla do roboty, paraplé nepomohlo až tak, vrch ok, gate mokré durch...nuž som si ešte ráno odskočila to malého tesca hned vedľa, a kúpila som si suché gate, na mňa mali aklurát 1 exemlpár takých, aké som ešte nemala, a hned som si ich v robote aj prezliekla...najlepšie bolo, že v tescu som stretlA kiolegu z vedľajšej kancelárie, a aj ten si bol kúpiť suché veci, ale on duchom všetko od trička po fusakle, vraj šiel na motorke :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

slnko svieti odušu, vyzerá to ako babie leto, ale teplo vyzerá zato ináč... ráno a večer zima, a byt je taký... vychladnutý.
voľaktorý večer som na chváľu zapla kúrenie, aby sa trochu zmenila atmosféra a nebolo tam tak surovo... pomohlo to...

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Vcera bolo do dvadsat dnes do patnast. V noci prsalo. Ale aj dnes som si zahral tenis a dal pivko vonku.  Dazd treba ja tam mam horcicu, karfiol,kaleraby, brokolicu,kludne nech nech aj zaprsi, pride este aj teplo budu teploty aj nad dvadsat. O tyzden.

 

http://www.shmu.sk/sk/?page=1&id=meteo_apocasie_sk&ii=11953

 

Vy v Trnave, Galante v Sali toto nemate? u nas meraju aspon teplotu a zrazky.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 

Vy v Trnave, Galante v Sali toto nemate? u nas meraju aspon teplotu a zrazky.

 

Neprovokuj... U nás neprší. My máme figy, a možno zasadím kaktusy a budem z nich robiť tequilu. 

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vlahu potrebujes. U nas tiez dva tyzdne neprsalo, a tu horcicu a repku som kropil,cez nevykonne cerpadlo a 4krat dotrhanu hadicu,ale keby som jej vtedy druhy tyzden nedal vlahu by uz nebola. Dalsi dazd pride v sobotu.  Na fotke to vyzera trosku inak - ta poda je velmi neurodna,velmi hlinita a ak je sucho - mlade rastliny aj ako tie na fotke,vlastne vsetky v hline nepreziju - predtym bolo dva tyzdne teplo a sucho,ked som ich sial spadlo asi 70 mm vlahy vcera 12 mm. Ale tych 70mm vydrzalo pre malerastlinky na dva,tri dni,prislo slnko vietor a hned to vysusilo.

post-1625-0-36087600-1570133078_thumb.jpg

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov