Skočiť na obsah

game

Aké máte radi počasie?  

26 členovia hlasovali

  1. 1. Jar

    • Slnečno a príjemne teplo
    • Polooblačno a primerane teplo
    • Zamračene a celkom chladno
    • Aprílový dážď so snehom
      0
  2. 2. Leto

    • Slnečno a horúco
    • Polooblačno a teplo
    • Zamračene a dusno
    • Búrky a lejaky
  3. 3. Jeseň

    • Slnečno a príjemne teplo
    • Polooblačno a slabý vietor
    • Zamračene a občasný dážď
    • Dážď so snehom a vetrom
  4. 4. Zima

    • Jasno so zubatým slnkom
    • Oblačno so slabým snežením
    • Zamračene, snehovo a haldy snehu
    • Ťažké mraky so snehovou metelicou


Odporúčané príspevky

Ráno mrholilo, keď sme pred obedom odchádzali, tak svietilo slnko, v Chocholnej na cintoríne sme dobre zmokli, z Chocholnej sme poobede šli na hokej už opäť za slniečka, aby sme po hokeji chvíľu postávali v mrholení, ktoré zas prestalo... úchvatné toto striedanie... Ale inak tá búrka ma dobre prekvapila - koncom októbra!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

doobeda trochu popŕchalo, teplota 15 stupňov, potom hnusne fúkalo ...

na večer tá búrka ... a ja prádlo na balkóne :lol:

 

ináč búrky sú aj v zime, že Ajk ? a nepršalo už veľmi dávno ... toto už moc bolo treba .... akurát to moje prádlo ... ehm .. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jj burky su aj v zime, ale nie su z tepla, ale su to tzv. frontalne, ked sa na studenom fronte studeny vzduch velmi rychlo tlaci po teply a ten je tlaceny kolmo hore:) sice nie take caste ale su... ja som isiel akurat domov, celkom pekne sa blyskalo a uplne natesene som po prichode domov vzal fotak, isiel do okna a zacal na prazdno fotit, ze ci sa zablyskne... spravil som 134 fotiek, ani raz sa nezablysklo... dosla mi baterka, fotak odisiel... zistil som ze uz baterky nemam... a just sa vtedy zacalo blyskat... inak nam uz zlate letne teple casy skooncili :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak zimnú bundu som pekne vytiahla ... :lol:

 

príšerný ľadový vietor, od rána sa to drží na cca 3 stupňoch na okne, no hnus :)

 

ráno trochu snehu poletovalo, ale len chvíľu a veľmi málo ... zopár vločiek

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Trochu sa ochladilo... :lol:

 

Inak som si všimol že jar a jeseň akosi pomaly miznú. Tento rok sa ešte na začiatku apríla držal sneh a na konci už boli horúčavy.

 

Teraz október bol celkom teplý a zrazu aká kosa.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Téééda, boli sme zrovna v BA v zoo a pozeráme, čo to padá zo stromov a zistili sme, že to ani nie tak zo stromov ako z oblohy... SNEH :lol: Potom ešte párkrát znova, keď sme nasadali do busu, to už bola vtedy riadna chumelenica... A u nás normálne sa už aj trochu usadil, takže nielenže dnes bola kosa, ale zima prišla aj so snehom. Na to, že ešte v sobotu bolo okolo tých 18 stupňov to je pekný skok za pár dní...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Táto zima ma štve... :lol: človek aby nosil rukavice keď si chce vonku zapáliť :) ale zas...

môžem konečne nosiť šatky a šále bez toho, aby mi matka pindala, že je na ne teplo.. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dnes sa zobudím na dosť veľký buchot na dvere, ešteže nám nefunguje zvonec

- pozrem na hodiny a je 08:55, idem teda otvoriť

stála tam suseda a hneď na mňa spustila:"Keďže máte tento týždeň službu mohli by ste ísť pozametať sneh spred činžiaku?"

pozerám na ňu:"čo??"

-no máte službu, tak by ste mohli pozametať sneh

- sneh?? aký sneh?

reskíroval som teda pár krokov a vidím, že na chodníku, ktorý vedie k nášmu vchodu je asi 1-2 cm snehu :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

je to skoro, ale pamätám si na také Dušičky, že sme do snehu dávali sviečky... :lol:

 

len ten hnusný vietor ľadový je veľmi nepríjemný ... sem tam poletuje sneh, niekedy slabšie, niekedy viac, a hneď sa stihne roztopiť, teplota sa drží nad nulou okolo + 1 ° C...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

no dnes je počasie nejaké divné ... a mohla som to tušiť, lebo ma od rána bolela hlava :lol:

navečer začalo fučať a prudko klesla teplota ... a fúka stále ako u blázna na dvore a je okolo 5 stupňov

a hlava ma bolí furt :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Už pár dní je tu hmla. Včera to bolo krásne, keď popoludní svietilo úplne oranžové slnko a celá krajina bola v akomsi hmlovom sne. Ale dnes slnko nesvieti, sme tu ako v mlieku. Celkom sa mi páči takéto počasie, lebo nie je zima.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov