Skočiť na obsah

game

Aké máte radi počasie?  

26 členovia hlasovali

  1. 1. Jar

    • Slnečno a príjemne teplo
    • Polooblačno a primerane teplo
    • Zamračene a celkom chladno
    • Aprílový dážď so snehom
      0
  2. 2. Leto

    • Slnečno a horúco
    • Polooblačno a teplo
    • Zamračene a dusno
    • Búrky a lejaky
  3. 3. Jeseň

    • Slnečno a príjemne teplo
    • Polooblačno a slabý vietor
    • Zamračene a občasný dážď
    • Dážď so snehom a vetrom
  4. 4. Zima

    • Jasno so zubatým slnkom
    • Oblačno so slabým snežením
    • Zamračene, snehovo a haldy snehu
    • Ťažké mraky so snehovou metelicou


Odporúčané príspevky

Ľudia, dnes ráno bola dobrá víchrica, teda aspoň tu. A do toho pršalo.. To bol teda budíček, ale aspoň sa lepšie potom ležalo v posteli, keď nemal človek motiváciu vychádzať... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Ja inak zimomilny cloviecik nemam nic proti chladu, vetru, snehu ani dazdu a aj slniecko a teplo znesiem bez problemov, no to pocasie co teraz zacina je strasne.....

Rano hnusna kosa, cloveku mrznu kosti, bunda zapnuta po krk....A pobede sa clovek iba vyzlieka a v kratkom tricku mu je teplo.....fuj tak to naozaj nemusim....

Nech uz je pekne zima...niekolko stupnov pod nulou, zababusim sa do vetrovky a budem pozorovat ako pekne pomalycky pada na zem krasny biely sniezik...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dnes tu bolo prvýkrát skutočne jesenné ráno - hmlisto, kopce schované v hmle, drobné mrholenie, mokro, jednoliate šedivé nebo, 15 stupňov ... :lol: na spanie a bolí z toho celý človek :) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Krása. To sa nedá opísať, no niečo nenormálne :lol:

Stromy sa už predvádzajú v červenej, žltej, zelenej a hnedej, vietor sa hrá s listami a slnko sa rozhodlo celú tú krásu podporiť.

Celú matiku som pozerala von oknom, priehrada sa ligotala ako diskoguľa :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

tu sa prírode nechce do jesene

všetko je zelené, rána chladnejšie, vzduch sviežejší, ale slnko svieti odušu, teplomer v tieni 20 °C ...

 

všetky listy na stromoch, úplne zelené .... potom padnú naraz ... a bude tu jeseň

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

cítiť už je, že je október ... a ako sledujem fórumákov, prechladnutia, kašle, tepltoky a jesenné depky prišli pekne podľa cestovného poriadku ....

vydržať, deti ... všetko prejde, aj my :lol:

 

no ... vzduch je rozhodne chladnejší, okolo 17 - 18 stupňov, v aute je teplo, vonku chladno, listy držia ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Za toto pocasie mozme vdakovat Azorskej tlakovej vysi, ktora brani vzniku oblacnosti a tym padom zrazkam :lol: Zem je este dostatocne vyhriata a spolu so strbavym Slnieckom sposobuje ze sa nam zda byt teplo, , hoci o nociach sa to uz povedat neda... Toto pocasie trva maximalne do vsetkych svatych... potom zacne byt sychravo, dazdivo (ziadne burkove prehanky ale vytrvale niekolkodnove frontalne zrazky), hmlisto (najhorsie obdobie roka) a mozno budu padat teploty aj pod 0° :) uzime si to este kym je pekne)...

 

http://www.admiraltycorporation.com/WindsC4.jpg - Azory su portugalske autonomne uzemie, na mape to H medzi Europou a Amerikou

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Teplotné rozdiely medzi dňom a nocou sú dosť citeľné. Keď ráno idem so školy, kosa, tak sa človek musí naobliekať, no okolo obeda už na slniečku teplúčko, to je potom bunda zbytočná...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no a presne o tomto som sa dnes vadila s rodinou :lol:

 

dokelu aj s vami : brblú, že je ráno zima, potom slniečko praží, človek sa spotí hotová choroba ...

 

no super... keď bude v kuse liať a fučať, tak budú nadávať na to že stále prší .... a to je furt dokola

 

ach jaj ... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vcera rano sme mali na teplomeri iba + 3° C a poobede uz bolo + 31° C :lol:

Dnes rano mame ovela teplejsie :) .... nam tepomer ukazuje + 11° C

/a takto by mohlo zostat az do konca roka... a pokracovat az do jari/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pripadám si tu pomaly ako Iľko ... už len palička a grafy a jeho omyly a paráda ... :lol:

 

 

v každom prípade slnečná jeseň zrejme skončila ... dokelu, vonku na okne je 12 stupňov, to znamená vonku dolu na ulici takých 10 - odskúšané, tie dva stupne celsia rozdielu to robí ...

 

takže hmlisto, neprívetivo, chladno, vôbec sa mi to tam nepáči ... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dnes áno, dnes tu bolo celkom pekne ... dnes som nemala chuť nikam sa sťahovať , na chvíľu svietilo aj slniečko, dokonca ma čiastočne prešla aj depka ... ale ďakujem za ponuku, Lydži ... možno ešte bude príležitosť :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Včera večar v Blave pršalo.

Nádherý teplý dážď, ktorý rozvoňal ulice jesenným lístím.... keby sa na mňa ľudia v trolejbuse potom tak divne nekukali, ani by som dáždnik neotvárala. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov