Skočiť na obsah

game

Aké máte radi počasie?  

26 členovia hlasovali

  1. 1. Jar

    • Slnečno a príjemne teplo
    • Polooblačno a primerane teplo
    • Zamračene a celkom chladno
    • Aprílový dážď so snehom
      0
  2. 2. Leto

    • Slnečno a horúco
    • Polooblačno a teplo
    • Zamračene a dusno
    • Búrky a lejaky
  3. 3. Jeseň

    • Slnečno a príjemne teplo
    • Polooblačno a slabý vietor
    • Zamračene a občasný dážď
    • Dážď so snehom a vetrom
  4. 4. Zima

    • Jasno so zubatým slnkom
    • Oblačno so slabým snežením
    • Zamračene, snehovo a haldy snehu
    • Ťažké mraky so snehovou metelicou


Odporúčané príspevky

U nas len mrzne(nie nejak velmi) - ale v podstate ani vlocka nespadla. Ale zamrzla voda na klzisku -nasom stadione - zajtra ho otvaraju -teda sa bude dat korculovat. A ako sledujem horehronie - Polomka zasnezuje - mozno sa cez viked bude dat lyzovat.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

berieme na vedomie, funi :)  funi je rozhodne milšie pomenovanie, podobne ako Kubi a Miri, namiesto tvrdého slovenského Kubo a Miro, naríklad.

 

 

... a čo robí u vás počasie ?

tu zostáva celý deň približne rovnako ... teplota vonku je okolo -9, -10, nesneží, je jasno, a pocitovo hodne chladno ... ale aspoň to tam vyzerá ako na SIlvestra vyzerať má :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

preklep je pravdepodobný, sú vedľa seba na klávesnici, už som napísala namiesto dopočujem sa ...hádaj čo...a všimli si to iní, ja posledná. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

na Západe sa zima už ukázala, a zrejme nám povedala  a  dosť.

 

dnes bolo vonku +8°C, tá troška snehu v spomienkach, a navečer začalo pršať ... a prší a prší a prší .... 

 

post-3-0-08051300-1420217852.gif

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dnes sme sa boli lyzovat na Telgartskom kopci - pocasie pekne - aj relativne teplo ja odhadujem minus tri od 12 do 15 - ale co je sialene - tam nespadla ani vlocka. Na Kralovej hole  je tak sneh od 1500 -1700 metrov? Minuly rok som sa nemal kde sankovat - ze idem na Puste pole - aj som si tam naplanovat turu a na ceste lesnej tam sneh nebol - bola to vcelku dobra asfaltka - teda na nej sa roztopil - aj lad kym som sa za dve tri hodiny vratil spat. Ale vlese snehu 20 cm aspon bolo - dnes nic.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

neskoro večer a v noci tu krásne snežilo, vyzeralo to nádejne, lenže ouha ... teplota sa aj v noci držala na nule, a teraz sa veselo topí ... neznášam ten zvuk, keď topiaci sa sneh kvapká na parapet, vonku mokro, fľakato a bažiny vody a blato. :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a na Západe zmena:

teplota cca + 5°C, snehové zbytky sem-tam, okolo obeda začalo fúkať, ale teraz už vážne fučí, ešte aj cez plastové okná čuť meluzínu ... pocitovo brrr.

ľudia na ulici si držia klobúky a čapice  ... :klobuk:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tam u vás na Urale je vždy nejakým spôsobom aspoň veselo :innocent:

 

na Západe ... tu je celý deň ako zabetónované  -3°C, ani sa nehne. 

k tomu snehu ani jediná vločka, starý sa dávno roztopil, zamračeno a ... my tiež chceme sneh... kde je nejaká spravodlivosť?!  -_-

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

v BA čosi trocha padalo, na chodníkoch bol o 16:40 jemný biely poprašok, či sa udrží a čo s ním bude, to netuším. Ale podľa predpovedí má byť tu zajtra cez deň +2°C, takže asi bude hnusná brečka.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

stredne SK rano asi -15°, ked som prisiel do roboty uz len -12° /vonku/

(vnutri kotolnik zle nastavil kurenie, v niektorych krajnych kancelariach len +11 :D )

 

slaba snehova vrstva, na cestach a chodnikoch lesklo, smyklavo

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

presne..a to predpoved pre Ural je na dnes + 3 stupne :zubiska:

 

a vcera rano vstavam, radio hlasi..dnes snezenie iba velmi ojedinele..spadne nanajvys zopar vlociek..a vyjdem von a tam snezi jak v ruskej rozpravke...taketo nieco..hadam by niekto zo SHMU mal vyvodit osobnu zodpovednost a spachat harakiri :P

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a vyjdem von a tam snezi jak v ruskej rozpravke...

hej, aj vo vranovskom okrese ako v rozprávke :) večer už len rozlúpnem oriešok.. :smilieee: .. a idem na ples :smile3:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a na Západe ...  takmer celú noc pršalo, len tak lialo,

blata máme do zásoby,

je zamračené, práve začína sem-tam svietiť slnko, a teplomer na okne ukazuje vlahých 14,5°C  ...

 

 

edit.

zmena ... o hodinu neskôr je to na oboch stranách 16,7°C ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov