Skočiť na obsah

game

Aké máte radi počasie?  

26 členovia hlasovali

  1. 1. Jar

    • Slnečno a príjemne teplo
    • Polooblačno a primerane teplo
    • Zamračene a celkom chladno
    • Aprílový dážď so snehom
      0
  2. 2. Leto

    • Slnečno a horúco
    • Polooblačno a teplo
    • Zamračene a dusno
    • Búrky a lejaky
  3. 3. Jeseň

    • Slnečno a príjemne teplo
    • Polooblačno a slabý vietor
    • Zamračene a občasný dážď
    • Dážď so snehom a vetrom
  4. 4. Zima

    • Jasno so zubatým slnkom
    • Oblačno so slabým snežením
    • Zamračene, snehovo a haldy snehu
    • Ťažké mraky so snehovou metelicou


Odporúčané príspevky

No hej, ale nezabúdaj, že pre ňu je 35 ešte len začínajúce vlažné počasie... Teda pokiaľ nemusí nič robiť, ako som pochopil... :lol:

Šťastní Švédi... V More je práve 19...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Toto počasie mi už lezie na nervy, v izbe mám štandardne skoro 30°C.

Neznášam leto kvôli týmto horúčavám, nemohla by byť jar celý rok?

 

the spring is my love,

there is a spring rezzling in the trees,

felt my heart was delighted, rebirth of all kind,

scenerys which will fill my soul,

it will tranqually last forever in my mind

 

odkiaľ to mám? :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kde si ty robil v teréne ? :)

To je moja brigáda. Vtedy som bol v Spišských Vlachoch a v Podolinci, dnes som robil v Dobšinej. A ako na potvoru, práve tam museli byť prehánky. V daždi sa s PDA pracovať nedá :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Sobotňajší bulvár priniesol nasledovnú informáciu o počasí:

 

Teplotné rekordy dnes padli na šiestich miestach Slovenska, v Bratislave a Hurbanove teplota vzduchu dokonca pokorila viac ako 40-ročné maximá.

 

Teplota v hlavnom meste dnes podľa údajov Slovenského hydrometeorologického ústavu (SHMÚ) dosiahla 35,4°C a prekročila tým hodnotu z roku 1964 o celé dva stupne. V Hurbanove namerali 34,7°C, v Piešťanoch 34,1°C, Sliač hlásil 33,6°C, Žilina 33,8°C a Nitra 34,3°C. Úplne najvyššiu teplotu vzduchu v celej Slovenskej republike však dnes ohlásila meteorologická stanica v Kuchyni v okrese Malacky, kde teplomer ukázal hodnotu 35,5°C.

 

Najvyššiu hodnotu od novodobého merania teplôt na Slovensku zaznamenali meteorológovia 5. júla 1950 v Komárne 39,8°C. V posledných rokoch bolo najteplejšie 20. augusta 2000 v Hurbanove 39°C.

 

Chladivú úľavu nám podľa SHMÚ neprinesú ani najbližšie dni. Cez víkend by malo byť rovnako teplo ako dnes, možno len o trochu menej, zato viac búrok. Horúce počasie Slovensko neopustí až do polovice budúceho týždňa.

 

Pri takýchto vysokých teplotách je naozaj nejlepšie iba v klimatizovaných miestnostiach /aj keď, aj to prináša svoje riziká/. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

...je naozaj nejlepšie iba v klimatizovaných miestnostiach /aj keď, aj to prináša svoje riziká/. :)

no keď ich práve máme ;) keď ich nemáme, tie isté riziká prinášajú prievany, ventilátory aj samotné prehriatie :) ;)

 

 

ráno o 8,00 na neslnečnej strane 25 °C :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Horko... :) Hedge, nechceš zmeniť kurz v tom auguste, namiesto ty na východ že by sme šli všetci na sever? :lol: /prípadne zastávka na východe, ale ten sever by destiáciou ostal... :) /

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Chodte do <> hej :lol: ;) :) ;) !!!! laskavo mi o peknom pocasi ani nevravte lebo mam nervy ako ... keby posledny tyzden nebolo pekne tak sa asi zastrelim a dokonca ani zapad slnka nemozem videt takze :) ;) ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

radšej už nehovorme o takomto počasí ... :lol:

 

ešte trochu žijem po dnešku ... ale už len trošku ... v miestnosti 37 stupňov, rozpálená budova - vonku 35 ... už dosť, prosím :) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a to ste tade u vás už nejaké búrky mali !

Mali... posledná kvapka pred 22 dňami, presne. Búrka, čo ma orezala od internetu, pretože mi pri nej odišlo mikrovlnné pripojenie... A odvtedy iba neznesiteľné horúčavy...
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no jo ... tu takmer päť týždňov ... :lol:

 

 

ale čo som našla v dnešnej tlači : :)

 

 

Európa sa už ochladzuje

 

Tropické horúčavy už v Európe pomaly doznievajú. Včera ešte teploty vystúpili aj nad 35 stupňov, oddnes sa však bude mierne ochladzovať a prídu normálne letné teploty.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tu u nás momentálne tak strašne duní, brní, blesky šlahajú už hodinu, a to už vyzeralo, že búrka prechádza, zas sa to sem vracia :lol:

satelit je už vypnutý, radšej vypnem aj počítač....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

toto je čo zač???

 

volám kamoške z vedľajšej dediny /vzdialenej asi tak 2-3 km/, či nepríde na bicykli.ona mi začudovane povie, že u nich leje ako z krhly, nemá prísť ako...u nás v tej istej chvíli svietilo slnko a na oblohe bolo pár mrakov, vlastne celý deň bolo takto, vôbec nenapršalo. akoby bývala na inom kontinentne :lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov