Skočiť na obsah

game

Aké máte radi počasie?  

26 členovia hlasovali

  1. 1. Jar

    • Slnečno a príjemne teplo
    • Polooblačno a primerane teplo
    • Zamračene a celkom chladno
    • Aprílový dážď so snehom
      0
  2. 2. Leto

    • Slnečno a horúco
    • Polooblačno a teplo
    • Zamračene a dusno
    • Búrky a lejaky
  3. 3. Jeseň

    • Slnečno a príjemne teplo
    • Polooblačno a slabý vietor
    • Zamračene a občasný dážď
    • Dážď so snehom a vetrom
  4. 4. Zima

    • Jasno so zubatým slnkom
    • Oblačno so slabým snežením
    • Zamračene, snehovo a haldy snehu
    • Ťažké mraky so snehovou metelicou


Odporúčané príspevky

a kludne nech je v auguste aj 50, aspon sa ludia nebudu stazovat ze nieje teple leto :lol:

nemaľuj čerta na stenu, Tom..

 

aj keď vidím, že veľa ľudí si teplé počasie pochvaľuje, ja by som sa musel presťahovať niekam na Island, či do škandinávie. pre mňa je 35 stupňov kritická hranica, vyššie teploty už u mňa znamenajú ohrozenie života. :-)

 

osobne by som bral zimu, ktorá trvá 2 mesiace s teplotami -10 a leto, ktoré trvá 1 mesiac s teplotami +30 stupňov. :-)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

valcik vsak to...ked je zima ludia sa vedia obliect, ale pre kopec ludi su uz teploty nad 30 velmi tazko znasatelne

idealne by bolo 2 mesiace zima najprv namrznut poriadne nasnezit a potom sa drzat okolo -2, potom prijemna 15stupnova jar a leto dlhe cca 25-27 stupnov viac nie :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

keď som chodil na skúšky, tak som pozeral TeleRáno

pán Štefan Dvorský vyplakával, že nech už konečne skončí zima,

lebo takáto a takto dlho ešte nebola :lol: :)

 

a nech sa páči

oteplilo sa, prší, ...

ja sa teda pýtam:

"Toto Ste Chceli SLOVÁCI???" :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pre mňa je kritická teplota už ked je aj 28 stupňov čiže keby bolo 50 stupňov tak už lopata by tu nebol ............. ja by som bol rád keby teraz bolo aj kľudne - 25 stupňov a kopec snehu .................

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Včara u nás zasa napadol sneh a dnes zrána pekne mrzne.Na mojom teplomery je -3°C.Posledné dva týždne je to jak na húpačke - hore,dole.Jeden deň nasneží,druhý deň sa to roztopí,za dva dni nasneží zasa...... trochu divočina na môj vkus :) .Tož on ten február je taký zimný apríl :lol: .

V podstate mi táto zima vyhovuje.Je dobré,že mrzne a bolo aj relatívne hodne snehu.... aspoň trochu vymrznú všeliaké chrobáky,likožrúty,larvy komárov & spol.

Ne tak ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zato teraz navečer je zima ako sa patrí ... mrzne, okolo -4, napadané asi 15 centi snehu, šmýka sa, prestal snežiť mokrý sneh, ten padal takmer celý deň, a tam kde sa chodí a kde je to vyjazdené a pod soľou a kde to odhŕňali je veselo vyblýskané ... už teraz je to rozbiriť, ráno to bude zábavné, keď to nepustí ... ale vyzerá to krásne

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nádherné počasie, takto má vyzerať poriadna zima, keby tak každý rok taká bola !!!

dnes som sa vďaka nej aj super pobavila, keď sa môj pes (do výšky cca 15 cm) naivne vybral na exkurziu skrz neodhrabanú plochu, zo začiatku ho to držalo a pak sa po hubu prepadol a nevedel sa pohnúť odtiaľ, len tak smutne pozeral

:lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zopár psov som cestou videla, viditeľne sa im ten sneh páčil ... bradáč zo susedného domu ňuchal po snehu a vyzeral úžasne ... všetky chlpy okolo a na papuli mal schumáčované do malých bielych loptičiek ... :)

 

a susedových mini yorkshire prišiel z prechádzky v oranžovom anoraku s kapucou ... :lol:

asi je tam fakt zima :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

TN...dnes doobedie... fcelku pekne slnecno, i ked veterno...nachvilu som zasla do jednej budovy, ked so vysla, mracna, a male krupky :lol: ... kapucna fungovala....a ako si tak idem cez parcik, zrazu blik, za aha, ved svieti slnko a ja s kapucnou na hlave... nechapala som to dnesne vycinanie

 

DCA.. same fukoty

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No a ak bude takto pekne aj zajtra tak pôjdem pekne do záhrady dačo posadiť ... :lol: . Ale súhlas s tým že už ani teplejšie byť nemusí teraz je úplne super.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov