Skočiť na obsah

game

Aké máte radi počasie?  

26 členovia hlasovali

  1. 1. Jar

    • Slnečno a príjemne teplo
    • Polooblačno a primerane teplo
    • Zamračene a celkom chladno
    • Aprílový dážď so snehom
      0
  2. 2. Leto

    • Slnečno a horúco
    • Polooblačno a teplo
    • Zamračene a dusno
    • Búrky a lejaky
  3. 3. Jeseň

    • Slnečno a príjemne teplo
    • Polooblačno a slabý vietor
    • Zamračene a občasný dážď
    • Dážď so snehom a vetrom
  4. 4. Zima

    • Jasno so zubatým slnkom
    • Oblačno so slabým snežením
    • Zamračene, snehovo a haldy snehu
    • Ťažké mraky so snehovou metelicou


Odporúčané príspevky

  • Pred 3 týždňami...

Na jaře mám nejradši když všechno pěkně kvete, slunko hřeje, to samý v létě ale namusí být takový horko...na podzim miluju barevný listí a teplo...no a v zimě sníh...haldy sněhu...moc moc moc moc mocsněhu... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Počasie nie je ani dobré ani zlé...Proste je. Prší? - nádhera. Dnes ráno - prvý sneh? - ešte lepšie. To len my naň reagujeme podľa nálady a zažitých rečí, že keď prší - to je strašné...Houby...V Sudáne by tri dni tancovali okolo ohňa, keby trochu sprćhlo...Proste vec pohľadu... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

že sneží, u vás dnes bola poriadna fumelica

 

a do takej zimy ma vyhnali robiť :lol: ale zasa v lese s kopou snehu som sa vybláznila jak malé decko, som si hrste snehu vyhadzovala nad hlavu, nechýbalo veľa a šla by som aj anjelov robiť. a potom som sa so šéfikom guľovala :) na však keď mi to zaplatí :)

 

ježiši, nemám rada zimu, ale z poriadneho snehu som nenormálne tešivá ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

striedavo sneží, nosí to kdekade, fučí, okná pískajú, na zemi sa to miestami drží, miestami mokro, nechutne, kúsok nad nulou, nechutné na pohľad spoza okna :lol: ... brrr :)

 

a práve začalo husto snežiť, aj vodorovne aj všelijako nakrivo, vločky veľké ako tanieriky a na zemi sa to na tej vode topí ... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Ah jaj, vonku je riadna zimaaaaaa :lol: Som sa vratil z vyse hodinovej "prechadzky" v minus 18´C - a veruze ma riadne vymrzlo - som si necitil ruky ani, no a uplne omrznuta tvar, som sa citil ako na nejakej polarnej expedicii - taka mi bola zima! Ja uz chcem teplučko a teploty v plusovych hodnotach!!!

 

A este moje hlasy v Ankete:

Jar - Slnečno a príjemne teplo

Leto - Slnečno a horúco

Jeseň - Slnečno a príjemne teplo

Zima - Jasno so zubatým slnkom

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Prší ... má to svoje výhody, že sa konečne roztopí sneh, ale zároveň by som ocenil keby prestať už prestalo a aby všetko uschlo a oteplilo sa, nech už tu máme aspoň jar. Neznášam takéto zimno-upršané počasie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jar Slnečno a príjemne teplo

Leto Polooblačno a teplo

Jeseň Slnečno a príjemne teplo

Zima Zamračene, snehovo a haldy snehu

 

----------------------------

 

Všetok sneh sa u nás už roztopil a navyše prší a ja som nemal dáždnik takže som zmokol ...............

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vcera sa u nas dost oteplilo, to malo za nasledok roztopenie vsetkeho snehu v meste /ktoreho nebolo malo/

pocko este vcera bolo prijemne, slnecno, teplo, clovek akoby citil prichod jari..

a dnes...od poobedia nepretrzite prsi... teploty prijemne

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Páči sa mi, že teplota sa dlhodobo drží nad nulou. Len už by nemuselo pršať, lebo ten blbý dážď mi vážne začína vadiť. Keby bolo tak už slnečno, s modrou oblohou a teplotou aspoň okolo 15 -jaaaj, to by bolo krasne! :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Keby bolo tak už slnečno, s modrou oblohou a teplotou aspoň okolo 15 -jaaaj, to by bolo krasne! :lol:

a v maji bude 35 a v auguste 50 stupnov nie???

ludia je januar, malo by mrznut a nie byt 10 stupnov

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov