Skočiť na obsah

game

Aké máte radi počasie?  

26 členovia hlasovali

  1. 1. Jar

    • Slnečno a príjemne teplo
    • Polooblačno a primerane teplo
    • Zamračene a celkom chladno
    • Aprílový dážď so snehom
      0
  2. 2. Leto

    • Slnečno a horúco
    • Polooblačno a teplo
    • Zamračene a dusno
    • Búrky a lejaky
  3. 3. Jeseň

    • Slnečno a príjemne teplo
    • Polooblačno a slabý vietor
    • Zamračene a občasný dážď
    • Dážď so snehom a vetrom
  4. 4. Zima

    • Jasno so zubatým slnkom
    • Oblačno so slabým snežením
    • Zamračene, snehovo a haldy snehu
    • Ťažké mraky so snehovou metelicou


Odporúčané príspevky

Od včera, zhruba od 14 hodiny, sú tu (v TN) samé búrky. V noci prišiel taký víchor že som myslel že nám okno z panela vyfúkne :lol:

 

Na chmu.cz môžete sledovať kde sú búrky, ale práve teraz majú výpadok (prvý krát čo vidím u nich výpadok) takže tých búrok zrejme bude fakt dosť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Včera k večeru zacalo desne fučať. Asi okolo jedenástej sa zjavila búrka - občas prišiel dážď, prudký, nárazový, veľké kvapky a hustý. Vietor bol samozrejme tiež a strašne silný. A ako sa blýskalo - prvé čo ma napadlo a naozaj to vystihlo - ako keby dakto zváral...

 

Okolo okolo jednej som zaspal, vtedy to ešte stale bolo. O trištvrte na 4 som musel na WC a čas si pamätám len preto, že bolo ticho, ale absolútne. Ani sa už neblýskalo, ani v diaľke.

 

O piatej další budíček, tentoraz na besnenie živlov. Ľudí moji, to prvé bolo nič... A počas tejto druhej vypadla elektrika a nie je až doteraz, uvidíme, kedy bude, ešteže má človek mobil :lol: Jediné čo viem, že po zobudení kúsok pred ôsmou bol už zas pokoj... Ale v noci to bolo drsné.

 

Edit: okolo desiatej nahodili elektriku, takže bez sme boli skoro 5 hodín...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Ja som práveže rád, že sa ochladilo, počasie bolo síce mrzuté, ale našťastie teploty klesli, keďže v posledných dňoch bolo veľmi teplo a nehorázne zlý vzduch bol....aspoň sa podstatne zlepšil vzduch....ale musím povedať, že tohtoročné leto bolo ešte celkom v pohode v porovnaní s minuloročným... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som veru s tymto co je vonku spokojny neni ... ved to je otrasne! A to je este len september! Nechapem ako niekomu moze vadit teplo!!! Ked je nad 25´C tak ludia su smutni ze je teplo a potia sa! No ale toto je fakt otrasne, snad bude mierna zima a takyto by som si prial nanajvys tak december alebo januar, ale v septembri by som si fakt prial este aspon nad 25!!!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nechapem ako niekomu moze vadit teplo!!!

Jednoducho. Človek sa poti, je cely lepkavy, ťažko sa mu dycha, nič sa mu nechce, je ako oťapeny, obzvlašť, ak toľko ľudi trpi hypertenziou. Je to proste veľka zaťaž na organizmus. Take počasie ako je teraz je ok. Ja zas nechapem, ako môže niekomu vadiť zima.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ono keď je telplo dusno, tak sa mi zhrošuje koncentrácia, nálada, poste viac som aj krčovitý...a ľudia, hlavne v miernom pásme, lepšie znesú nižšie teploty...ako už aj spomínal Ryan...25 C mi nevadí, ale rozdiel aj v tom aký je vietor aká je sparnosť pod...proste niekedy aj 30 C v lete sa zdá enorme veľa...a veruže po 13 stupňových decembroch a januároch netúžim...nehovoriac aké to má vlpyvy na flóru a faunu... 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nooo ja som asi nejaky teplomilny potom hh :lol: mne zase ani nevadia teploty okolo 35´C, ani 40 :) tak nad 40 uz zase nemusim, to uznavam ... tak ale zase ked je to pod 20, som smutny ze je zima :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No minus 20 by bola uz mega-zima! Snad to tento rok nebude!

 

No a napriklad poslednu zimu som ani raz nemal bundu :lol: ked uz aj je zima, tak aspon si chcem privodit oblecenim atmosferu ze je fajn a teplo :) no a 0 je este taka ze staci kratke tricko a na to nejaka mikina alebo sveter :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak sa mi zdá,že dnes meteorológom vyjde predpoveď do bodky :lol: . - chladno,daždivo :) .

Ale nič to :) .Aspoň si trochu oddýchneme od tých hicov ;)

Takže neviem ako vy,ale ja mám dnes papučovú kultúru a von ma nedostane ani pár volov ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No neviem, neviem, či by si udržal par volov. :lol:

Inak, ani pri (dajme tomu) -5 nie je vo svetri či mikine zime. Zaleži na tom, či fuka vietor. Teda nie teplota, ale vietor je ten vinnik.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov