Skočiť na obsah

game

Aké máte radi počasie?  

26 členovia hlasovali

  1. 1. Jar

    • Slnečno a príjemne teplo
    • Polooblačno a primerane teplo
    • Zamračene a celkom chladno
    • Aprílový dážď so snehom
      0
  2. 2. Leto

    • Slnečno a horúco
    • Polooblačno a teplo
    • Zamračene a dusno
    • Búrky a lejaky
  3. 3. Jeseň

    • Slnečno a príjemne teplo
    • Polooblačno a slabý vietor
    • Zamračene a občasný dážď
    • Dážď so snehom a vetrom
  4. 4. Zima

    • Jasno so zubatým slnkom
    • Oblačno so slabým snežením
    • Zamračene, snehovo a haldy snehu
    • Ťažké mraky so snehovou metelicou


Odporúčané príspevky

a niekoľkokrát dnes snežilo, svietilo slnko, snežilo, svietilo slnko, a chladno je a vlhko a teplota kúsok pod nulou ... rovnako aj včera, len včera ešte aj nepríjemne fúkalo ... brr

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

niečo ako skutočný prvý jarný deň ... z mesačným oneskorením

okolo 17, 18 stupňov, mierne fúka, ale tu fúka minimum mierne vždy ....

 

 

pripomenulo mi to rovnaký deň, nedeľu, bolo 21. apríla pred mnohými mnohými rokmi ... babka ma poslala k svojej sestre, neviem už prečo, ale bol rovnaký presvetlený slnečný teplý deň, a teta dokonca podotkla, že veď je prvý jarný ... a ja som chvíľu premýšľala nad tým, či ju vyvediem z omylu či nie ... hm

aké ... hlúposti si človek pamätá

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dnes síce pršalo, no jar mi udiera do nosa... v peknom slova zmysle...

všade cítiť rozkvitnuté stromy, vôňu trávy...

a je príjemne, i keď silnejšie pofukuje...

:lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...

uuuha, posledne 2 dni je priam "ukazkovo" ... akoze nemam nic proti dazdu, ale zase nemuselo by prsat nonstop 2 dni :lol:

(tak zase uplne nonstop to nieje, ale tie prestavky su moc kratke na to aby vobec stihli uschnut chodniky)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no mne ten dážď vôbec ale vôbec neprekáža, nebolo by od veci, keby bolo teplo a sluníčko, ale inak mi to je dosť jedno, aspoň som mohla konečne zas vytiahnuť moje milované "těžký boty" :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tento dazdik / u mna spadlo cca 30 mm / bol z neba dar, vodicka voda bez tej sa jednoducho neda..... zahradkari a

rolnici iba mozu dakovat za tie miliony ktore nam nebo poslalo, ja som aj jedno aj druhe, takze Boze , dakujem... :lol: :innocent a bud taky stedry stale..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mne ten dážď vadí len v jednom - ako sa má človek učiť, keď by si radšj ľažkal a či už len tak počúval dačo alebo čítal dobrú knihu? :lol: inak samorejme usmoklene aj u nás... a v Levoči dnes bolo slniečko...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

U nás teda spŕchlo len včera zrána, a potom ešte v piatok som fajnovo zmokol v Trnave, keď som čosi cez hodinu čakal Hedgeho (týmto pozdravujem vedenie Tesca, čo nasadilo absolútne nezaškolenú pokladníčku priamo do tej najväčšej predvíkendovej prevádzky :lol: )... Ale inak slniečko :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

no mne teda nebolo všetko jedno, keď sme pred chvíľou sedeli s cizym v aute a znenazdajky začalo liať a silný nápor vetra (brutál silný, aký som ešte nezažila) sa oprel do môjho malého bezbranného punta :lol: a pak tá cesta domov, po ceste sme postretali popadané haluze, zvalené značky, odfúknutý stavebný materiál, kontajner v strede cesty... no skoro som sa od strachu po...., že nás niekde niečo privalí...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov