Skočiť na obsah

game

Aké máte radi počasie?  

26 členovia hlasovali

  1. 1. Jar

    • Slnečno a príjemne teplo
    • Polooblačno a primerane teplo
    • Zamračene a celkom chladno
    • Aprílový dážď so snehom
      0
  2. 2. Leto

    • Slnečno a horúco
    • Polooblačno a teplo
    • Zamračene a dusno
    • Búrky a lejaky
  3. 3. Jeseň

    • Slnečno a príjemne teplo
    • Polooblačno a slabý vietor
    • Zamračene a občasný dážď
    • Dážď so snehom a vetrom
  4. 4. Zima

    • Jasno so zubatým slnkom
    • Oblačno so slabým snežením
    • Zamračene, snehovo a haldy snehu
    • Ťažké mraky so snehovou metelicou


Odporúčané príspevky

  • Pred 2 týždňami...

ja ze mas nejaku konkretnu predpoved ze sa ma ochladit, je mi jasne ze aj v aprili moze nasnezit...

ak sa tento tyzden nejak extra neochladi a na buduci budu pozitivne predpovede, tak ich asi vymenim, skoda ich nicit

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

o 11.45 sa objavila správa

Meteorológovia očakávajú, že Slovensko dnes zasiahne vietor s rýchlosťou 15 - 30 m/s, Slovenský hydrometeorologický ústav (SHMÚ) preto vydal výstrahu prvého stupňa.

 

Podľa službukonajúceho SHMÚ Eugena Lexmanna vietor zasiahne celé územie. "Je ťažké predpokladať, ktoré oblasti budú najviac postihnuté, ale fúkať bude najmä na západe, v Tatrách a na Gemeri," dodal Lexmann.

...

takže je to tu.... elektrika už vypadla, na starom NB vydržia baterie neviem dokedy , prehýba stromy, okná idú vyletieť a prší ...
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

U nás striedavo prší a svieti slnko (zrána len pršalo), elektrika nešla hodinku a pol, vietor tu nie je až tak besný, len občas také nárazy silnejšie prídu...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No u nás to bolo okolo 13:00 "brutálne"...Vlastne už od rána pršalo a fúkalo, no okolo tej jednej sa spustila silná víchrica, asi 20 minút padali krúpy(na našom balkóne ich bolo plno), padali aj črepiny zo striech...elektrina ale na počudovanie nevypadla...

No skrátka nič moc, dnes kvôli tomu nevedela ani priateľka ku mne prísť :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak toto sa stalo u nas dnes. v pristave prevratil vietor prekladovy zeriav co je monstrum velke asi ako 10 poschodovy panelak a ma X ton. za znizenu kvalitu fotiek sa ospravedlnujem , robil som co som mohol ale je tam tma ako vo vreci a mal som len maly kompaktny digital s nevykonnym bleskom. a je to fest daleko.

 

Obrázok

 

 

Obrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

u nas pred domom este nemame kryte smetiaky, a tak vichor niektore z nich prevratil. som zvedavy, kto to da do poriadku. ved to nezdvihne ani pol tucta ludi, ked je to plne. to aby prisla cela smetiarska cata. nevraviac o tom, ze niektore smeti vyleteli von a valaju sa tu po nasom pestovanom golfovom travnicku.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

orkánová tlaková níž Emma nám tancuje nad hlavami aj dnes, pred chvíľou som sa bol pozrieť v blízkej chatovej oblasti Malé Leváre. vyzerá to zle, stromy ležia na cestách, na chatkách aj v jazere. hasiči s ťažkou technikou robia čo vládzu.

 

diaľnica D2 je pri Malackách prejazdná len v ľavom pruhu, ležia na nej stromy.

 

a od rána mi vypadáva pripojenie k internetu, dúfam že sa ten vietor čím skôr vyblázni.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

No dnes je tiež absolútne drbnuté počasie - ráno bolo polooblačno no a potom okolo 10:00 tak 5 minút husno snežilo...potom sa vyjasnilo, nedávno bol silný nárazvý vietor, teraz zas trochu oteplilo a vyjasnilo...no lezie mi to na nervy :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov