Jump to content

game

Aké máte radi počasie?  

26 members have voted

1. 1. Jar

• Slnečno a príjemne teplo
    • Polooblačno a primerane teplo
    • Zamračene a celkom chladno
    • Aprílový dážď so snehom
      0
  2. 2. Leto

• Slnečno a horúco
    • Polooblačno a teplo
    • Zamračene a dusno
    • Búrky a lejaky
  3. 3. Jeseň

• Slnečno a príjemne teplo
    • Polooblačno a slabý vietor
    • Zamračene a občasný dážď
    • Dážď so snehom a vetrom
  4. 4. Zima

• Jasno so zubatým slnkom
    • Oblačno so slabým snežením
    • Zamračene, snehovo a haldy snehu
    • Ťažké mraky so snehovou metelicou

Recommended Posts

U nas hucala hora vkuse.  Vcera som nebol von z domu,len tri krat si pofajcit z okna ,ale na ulici bol klud, aj vo vysokych stromoch v cintorine co je odo mna 80 metrov bol klud. Co hucalo vietor o 500-700m vysie na kopcoch , aj to len na juhu - stolicke kopce boli ticho.

• Thanks 2

Keď sme prišli z práce,  šli sme na prechádzku. Sneh sa aj topí, a kde je, vrzga pod nohami a pekne sa ligoce. V diaľke sme videli  srnky, bola som rada, že sme zobrali aj ďalekohľad. Obloha v skutočnosti prekrásna, nevedela som sa vynadívať. Dnes u nás 5°C   -3°C. 

IMG-20220203-WA0001.jpg

IMG-20220203-WA0003.jpg

• Thanks 1

Dnes u nás 6°C   1°C, polojasno, pred obedom sa chvíľu zamračilo, padal dážď  so snehom ..  neskôr   opäť  polojasno .. teraz fúka  slabší vietor.

Z22 (2).jpg

V.jpg

• Thanks 1

včera to začalo ako na jar, aby na poobedie došla studená jeseň... nesmierne mrazivý prudký vietor... :zima:

na dnes už je zasa zatiaľ jar... taká studenšia :slniecko:

šialené počasie... moje bolesti sa ozývali celý týždeň. v stredu ešte pritvrdili, ani trochu sa nedali oklamať nejakým slnkom či ôsmymi stupňami tam vonku...
dnes ráno zamračené, celý de zamračené, od cca 10 hod v Ba a na okolí prudký dážď... moja chrbtica a náväzné bolesti z celej duše ďakujú :)
zima ešte neskončila, ešte je len február, deti :)

• 3 weeks later...

spoza okna to vyzeralo fajn... slniečko, príjemne, ... vonku už rozhodne ináč: vetríček sa zmenil na ľadový, slnko svietilo nesmierne zubato, vonkajšia teplota celé dni  -1°C... zima tam je.
darmo, ešte je len február.

• 3 weeks later...

Dnes sa u nás mierne ochladilo oproti včerajšku, mierne fúka vietor, 13°  -1°C, jasno. Boli sme na prechádzke, bolo super. :smile:

jar 22.jpg

Obávam sa daždivých dní, nakoľko môj mladší synator nespí inde ako vonku v kocari, ktorý musí byť v pohybe :odpadnem:

Dnes bol jeden z takych dní, manžel mal na jeho smolu voľno, tak som sa tomu našťastie vyhla :happyroll:

Vitaj Apríl!

Pridám jednu pranostiku: Apríl v daždi, máj v kvete. 

Dnes u nás 9°C, aj s dažďom. Vzduch sa pekne osviežil.

Mám rada prechádzky aj za upršaného počasia, jaaaj,   rada aj spomínam, keď som/sme,  kočíkovali aj za upršaného počasia našich synov,  čas,  tak neskutočne rýchlo letííí...,   aj našu vnučku sme si už stihli kočíkovať aj za upršaného počasia.

Krásne spomienky .. :smile: 

Foto s vnučkou, keď bola celkom maličké bábätko...,  sme mokrí :biggrin:, no  šťastnííí. :yes_yes:

1648818814636.jpg

1648818727691.jpg

U nás dnes príjemne 18°C  11°C. 

Víkend je pre nami, bude aj pracovný,  aj  relax.

:smile:

Užime si ho milí forumáci v zdraví, láske.

v trebišovskom parku.jpg

• 2 weeks later...