Jump to content

RoSo
 Share

Recommended Posts

Zažili ste už stále sa opakujúce otázky "Prečo"? Skúste na ne odpovedať ako dieťa a položte ďalšie.

Prečo je v noci tma? :lol:

• Replies 161
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Ignatius

10

• RoSo

15

• indiana

11

• Ajk

17

Top Posters In This Topic

Prečo je v noci tma? :lol:

aby sme mohli kľudne spinkať , odišlo spinkať aj slniečko .... /takto si to vysvetľoval syn :) /

otázka inšpirovaná synom jednej kolegyne:

ako rastú kopce ? :)

Ako rastú kopce? :lol: No predsa veľmi pomaly :)

Prečo je Čína bližšie než Mesiac, keď Mesiac vidím a Čínu nie?

Prečo je Čína bližšie než Mesiac, keď Mesiac vidím a Čínu nie?

to je detska otazka????

lebo cina je velmi zla krajina a rada sa schovava.

preco su hranolky nezdrave?

To nie je pravda :lol: To ti len povedal ocko, aby mu viacej ostalo :)

Prečo nemôžem skákať do kaluže?

ale mozes co by si nemohol ale potom si to budes prat sam lebo teta pracka strajkuje.

preco musim spat aj dnes?

.... lebo ho dostal ako darček na narodeniny. A keď si mal ty sviatok, tak si dostal lego!

Prečo dážďovky po daždi vyliezajú zo zeme a lezú po chodníku?

lebo keby sme nemali nohy, museli by sme sa plazit, a mohlo by nas prejst auto, lebo by nas nevidelo.

preco nie som hladny?

• 2 weeks later...

... pretože si vybrali krídelká

Prečo sa obalom z cukríkov hovorí papieriky, keď sú z plastu?

lebo mlicko je zdrave a dala nám so jedna veselá kravička a povedala, že džús jej došiel

Prečo sa nemôžem pozerať keď sa v televízií dvaja bozkávajú?

• 2 weeks later...

lebo sóda je vodička, ktorá sa nachádza tam, kde je býva veľa žabiek a keď si taká žabka prdne, tak sa spraví malinká bublinka v sódovke

Prečo sa zuby musia trhať?

Zuby sa predsa trhať nemusia, časom vypadnú aj samé... :lol:

Prečo chlapcov nosí bocian a dievčatá vrana? :)

Pretože chlapci sa viac podobajú na Hrušovského a dievčatá skôr na Černú :lol: :) :)

Prečo nepijem alkohol?

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

• Similar Content

• slimak
      By slimak
      Dnes sme pochovali krstnu mamu. Mala slzicka mi pri obrate presla. Ked zomrela stara mama som smoklil v kuse.
      Krstna mama - otcova sestra bola urcite dobra zena, osobne nemam ziaden zly zazitok,ani sprostredkovany z druhej strany prikl. mojej mami.

Ale dnes pocas cirkevneho ale vlastne celeho obradu som sa pokusal na nu spomenut. Pamatal som si ju, viac som si pamatal ako sa spravala javila k svojej rodine(detom vnucatam a td.).

Potom pri obrade som si predstavoval ako to bude pri pohrebe mojho otca, ci sestri. Ci mna. Sestrin syn je moj krstny syn. O 4,5 rokov uz bude dospely, zrejme zit mimo krajiny. Urcite bude mat na mna aj zle zazitky. Ale ine ma trapi. Moj kontakt,resp. kontakt s mojou vetvou rodiny je horsi(inak toto je nieco podobne ako u otca - ta moja krstna mama, - aj ked tam bol aj dost vyrazny vekovy rozdiel- moja sesternica mala starsie deti ako ja(sam)) ako so zeninou stranou. Ja mam lepsi(mozno len na oko) vztah s jej svagrami ako so sestrou ci bratom. Rozmyslam co stym?
      No nic, riesenie musime sa viac stykat, spravim si tyzdnovy vylet k jednemu aj druhemu.
      Ved oni su moja rodina, ci nie? Na rok idem do anglicka. Co ine?
    • Vilma Flinstonova
      By Vilma Flinstonova
      Mať raz deti a rodinu je prirodzenou túžbou ženy. teda aspoň väčšiny žien. neberme teraz do úvahy možnosť otca na rodičovskej "dovolenke" ani rodičovstvo asociálov a indivíduí idúcich po rôznych príspevkoch od štátu, ktorí jakživ nepracovali a ani nebudú.
      Aj my s Flinstonom máme deti, už dospelé, a dokonca aj vnúča. Obe naše dcéry sú pracovití slušní ľudia, ani jedna našťastie nie je žiadny asociál a myslím, že sú prínos pre spoločnosť. Aspoň zatiaľ.
      Avšak stretla som sa s pre mňa nepochopiteľným názorom na ženy, ktoré majú deti a venujú sa ich výchove niekoľko rokov, a neletia ozlomkrky do práce. Chodila som nejaký čas do tých diskusií na sme, čo bývali k blogom, neviem, či to ešte je. A chodila tam jedna ženská, už som aj zabudla na jej nick, ale nezabudla som na jej nenávisť k matkám, k ženám, ktoré si dovolili mať deti. Podľa nej všetky ženy, ktoré sa venujú výchove detí, sú paraziti, sama seba tam vynášala za príklad prínosu pre spoločnosť, lebo jej prvoradým a jediným záujmom je práca, a tak by malo byť pre každého, ten, kto sa venuje výchove, nemôže byť pre spoločnosť prínosom a len parazituje a vyciciava aj ju osobne. Jej príspevky boli úplne presiaknuté nenávisťou až odporom ku všetkým matkám s deťmi.
      Prinútilo ma to zamyslieť sa nad dilemou: dieťa, alebo práca? výchova, alebo nejaká pestúnka či babka + práca?
      osobne si myslím, že každá žena, ktorá vychová slušných a poriadnych ľudí, je prínosom pre spoločnosť už len tým, že jej deti sú prínosom, určite väčším ako tá, ktorá síce v robote robí od rána do večera, ale na deti kašle a vychová z nich kriminálnikov, a že tá ženská buď nemohla mať deti, alebo nebol zo strany mužov o ňu záujem, a tak chrlila síru a oheň na to, čo sama mať nemohla, inak si toľkú nenávisť neviem vysvetliť. Iste, stretla som sa aj so ženami, ktoré nechcú deti, a asi ich ani mať nebudú, hoci by mohli a aj je s kým, ale jednoducho uprednostnili pohodlnejší život a kariéru, ale pritom sa na matky s deťmi nepozerajú tak nenávistne a pohŕdavo. 
      Bavme sa teda o dvoch rovinách: "matka, alebo zamestnankyňa", a "ach, ale je to hrozno kyslé, či prečo toľká nenávisť...?" zaujíma ma váš pohľad na tieto veci.
    • starsi
      By starsi
      ZMENA - Len seriózne, prosím - vážne otázky, ktoré nás skutočne trápia a nevieme. game.

Ale toto nie je len o NICKOCH, to bol len jeden z možných blbých nápadov, mám aj ďalšie:

Čím to je, že keď prší je blato?

• safarikova
      By safarikova
      Dobry den. Chcem sa spytat, kde by sa dal zohnat seriozny obchod s predajom detskych veci. Chcela by som si nakupit, ale trosku sa bojim podvodnych firiem.
    • Sniper
      By Sniper
      Každý človek má nejakú povahu a správanie sa. Myslím že základ tohto leží vo výchove už od útleho detstva. Ako deti boli vychovávané od malička, tak sa budú správať po zvyšok života.
      Čo myslíte, je povaha a správanie sa detí daná výchovou, alebo väčší podieľ má na tom dedičnosť povahových vlastností po rodičoch?

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Additional information you can see at Privacy Policy