Skočiť na obsah

Názor na USA


weirdo

Odporúčané príspevky

my mozeme vydavat aj 100% HDP rocne na vedu a zdaleka nedosiahneme to co je vo vyspelych krajinach, takze vobec nejde o pocet obyvatelov. ide o podmienky na vyskum a rozpocet pren, a v jednom aj v druhom vedie USA, aj ked si este neviemaky argument vymyslis :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pretoze v USA je preukazatelne najvacisi pocet k*k*tov na planete - este aj prezidenta podla (debilneho) seba zvolia! Tam nemaju vsetky najvacsie mozgy, keby ich tam mali, tak by Rusi nevymysleli vrtulnik Kamov ani by ich neostali v pretekoch o vesmir so Sputnikom, Lajkou, Gagarinom! Japonci prave naopak su machri v oblasti robotiky, to v USA snad NIKDY!!! nebude na takej urovni! A vobec, Amici padaju na hubu, GM sa boji o vlastnu rit, lebo Toyota ich spolahlivo valcuje a ak to takto pojde dalej, tak spadnu do hrobu!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a este dodam chorche ... ak si myslis, ze v USA su sami sprosti ludia, tak si na to spomen, ked nabuduce:

- poletis lietadlom

- pustis si vezu (zosik)

- pozuijes holiaci strojcek, mikrovlnku alebo mobil

- budes sukat s kondomom

- zavolas niekomu z pevnej linky

- vyuzijes elektrinu z jadrovej elektrarne

- pozries si film

- pouzijes internet a budes tu vypisovat debiliny (ano, Internet je povodom z USA)

 

byt tebou, zdrzim sa sprostych komentarov, vypnem pocitac a vysmarim ho z okna, pretoze aj Intel a AMD su z krajiny ######ov, ktoru ty tak nenavidis

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Byt Tebou, tak si ani neotvaram hubu ani nenatiahnem ruku ku klavesnici, lebo Amici jednoducho nemaju na to, co som zmienoval vyssie, su to neschopni babraci neochotni ist rychlo za malo penazi a mat uspech! Hovori Ti daco Galileo? Asi nie, lebo ty by si najradsej bozkal Bushovi rit, ale to by si z nej najprv musel vytiehnut Dzurindu a Blaira.... A do wikipedie pisu prispevky aj kadejake deti, na tu "encyklopediu" by som velmi nedal.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

- poletis lietadlom

- pustis si vezu (zosik)

- pozuijes holiaci strojcek, mikrovlnku alebo mobil

- budes sukat s kondomom

- zavolas niekomu z pevnej linky

- vyuzijes elektrinu z jadrovej elektrarne

- pozries si film

- pouzijes internet a budes tu vypisovat debiliny (ano, Internet je povodom z USA)

no ... s lietajúcimi vecami experimentoval da Vinci, jeho lietajúci padák bol vyskúšaný v praxi a fungoval, bratia Montgolfiérovci leteli balónom v 18. sotročí a neboli to Američania... v "praveku lietania" sa podielali Taliani, Nemci, Severania svojou trochou .... všakáno ...

 

mikrovlnka, ako všeličo iné, je vedľajším produktom iného výskumu - ten začal v Británii, keď sa tam sledovali vedľajšie účinky magnetronu, zdroja britských radarov na birmighamskej univerzite

 

mobilný telefón - pardubická tesla vyvinula svoj prístroj po druhej svetovej vojne pod názvom AMR, nedostatok frekvencií vyriešili zavedením celulárnej siete ....

samozrejme sa s tým experimentovalo aj v Amerike ... všakáno ... :-)

 

kondómy sú prastarý vynález, ako ochranu používali v staroveku črevo z ovce, bolo treba urobiť gumu naťahovacou, a guma im rástla pod nosom, používali ju kynožení Indiáni...

 

film a bratia Lumiérovci, ktorí premietli prvý skutočný film ... neboli Američania

 

internet si Američania radi privlastňujú, ale svoje začiatky má vo švajčiarskom CERNe ...

 

... a to len zopár vecí z tvojho zoznamu ...

 

 

 

ešte niečo : je samozrejmé, keď si chce Amerika udržať pozíciu svetového lídra, poskytuje výborné podmienky na výskum - je to logické, nie ?

na druhej strane talentmi nehorázne plytvá, viď odborníci v Silikon Valley zametajúci ulice...

 

ten slávny americký filmový priemysel, ktorý spomínaš, takmer kompletný vlastnia Japonci ... potichučky, štúdiá, MGM, spoločnosti s menom... slávny PANAM neexistuje, letecké spoločnosti skupujú Japonci ...

 

zagoogli si trochu

nemienim sa vadiť ... ale bezuzdné obdivovanie všetkého amerického / ?/ môže byť tiež kontraproduktívne .... hm ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja striktne neobdivujem vsetko americke, ale vsetky tieto vynalezy su prisudene Amikom ...

 

napr. kondomy tak ako ich pozname teraz, boli vymyslene amikmi. filmom som myslel DVD, pod ktory sa najviac podpisali americke firmy (nehadam sa, zle som sa vyjadril.).

 

co sa tyka netu, v CERNe sice vytvorili takuto siet, ale samotny internet vznikol z ARPAnetu, ktory bol v 70tych rokoch prvy decentralizovany komunikacny system svojho druhu.

 

filmy - MGM je vlastneny z viac ako 50% amikmi, takisto ako 20th Century Fox, Universal, Warner Brothers, Disney a Lucasfilm.

 

letecke spolocnosti - 2 najvacsie letecke spolocnosti na svete su American Airlines a Delta + FedEX (obe v americkych rukach)

 

... a co sa tyka vyskumu, tak snad som dodal relevantne informacie par prispevkov dozadu ... a takmer ziadny nebol z Wikipedie (ad chorcheho pindy)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

uz som ti raz niekde povedal - odpusti si nadavky. a najdi mi presne tu pasaz, kde si sa odkazal na zdroje. ci aj svojmu veducemu na PhD vynadas a povies mu, nech sa pozrie hore? na tvoje "pokial viem" ti serem.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

budem OT ale neda mi to

 

ako tak prchky a agresivny clovek ako chorche moze robit doktoranturu? :lol: sak bud ma veduceho a kolegov brutalne tolerantnych alebo len tu si vybija svoje hormony a tam je chodiaci baranok..

 

koniec OT

:)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mozem robit to, na co mam! Ked je niekto neschopny, teda schopny len dristov ako weirdo, tak tu nema co prispievat! Pozri sa uz konecne pravde do oci, ty zadubenec! Rusi boli, su a budu pred Amikmi v mnohych veciach dalej, nez sa Amikom vobec pozajtra bude snivat! Studuj, potom URCITE dospejes ku rovnakemu nazoru. Inak zostanes na urovni sprosteho.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Rusov mam za iste veci pekne v zuboch, ale moj postoj k USA sa dost zhoduje so skladbickou od Rammsteinu, vlastne ani ju nemusis pocut, staci pozriet si videoklip, kde sa budhisticki mnisi prezieraju (PIIIP) hamburgermi....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ako som povedal, weirdo, nastuduj si fakty, potom sa mozeme bavit a nie vybavovat kyselinove sukromky.

ja nastudovane mam a dokonca som ich tu aj uviedol. ty nie.

 

ad USA x Rusko - ja rozoberam USA ako krajinu s najlepsimi podmienkami pre vedecku pracu na svete, a s patricnymi vysledkami. o tom, ze Rusi maju vyspelu letecku a kozmicku techniku, sa nehadam. su hned druhi. za USA. a v niecom mozno aj prvi, ale globalne nie.

 

Myslim, ze stacilo. Tu to nebudeme pitvat.

Dakujem. Go with Christ.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 rokmi...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov