Všetka aktivita
Tento stream sa automaticky aktualizuje
- Včera
-
Dnes na prechádzke som musel zachraňovať užovku, zamotanú v sieťke. Už je na slobode, ale bordelu je všade dosť.
- Posledný týždeň
-
Tie zrazky su su cudesne, tohto roku u nak OK, vcera chcel ist do revucej klient,ze mi zanesie doklady aj nakupy tovar. Ale nemohol ze maju nenormalnu burku a sa pyta ci aj unas, ze unas poprch, pozriem na balkon ze zena susi pradlo. Zena bola vskole. A potom som pozbieral a nebolo vlhke. U nas nieco spadlo a neskor,ale zrazkomernu stanicu maju v plesivci a tam za hodinu spadlo 70 mm ,u nas asi 0,7mm. Teda som si preveril ci mi neklame a zrejme neklamal. On sa ma dva krat pytal u vas neprsi? Ja ze nie poprcha, zena susi pradlo. On mi doklady uz doniesol a boli zauctovane skor, len este co mu dosli neskor, mi telefonicky povedal. Pridal som obrazok, to co nie je su nuly. inak na juhu prsi relativne alebo aj absolutne menej, teda dazd im doprajm, ale nie toto toto sa malo rozlozit aspon do siedmich dni. Kunova teplica 0, to je vedla plesivca.
-
kukurica co som ju tretikrat dosadil vschadza. druhy krat bolo stare semeno. Ale neviem ci je to dobre ci zle, ten rozdiel medzi rastlinami je velky. Dal som 4 semena suche aj do nadobiek a tri vysli, ze klicivost maju.
-
Ten moj kompost, tazko sa tam prijimali rastliny a snazili sme sa to robit dobre. Menej namahy bolo pri hline a kalerabmi a tie sa prija vpodstate vsetky zo 60 kusov. Tom komposte to bolo inak. Ani rastlinam to vsetko nevyhovuje, niektorym ano a niektorym nie(kapustam). Na tej ploche su vpodstate vsetky kapustoviny co mam okrem kalerabov, tie su inde. Pocasie a dazd. od 10.05 prsi a je teplo. Inak mne aj vyhovolo ze do vtedy neprsalo, nic von som nemal okrem zemiakov, mrkvi ale preco mi to vyhovovalo nebola ziadna burina. Aj v tom komposte bola burina, vyplela to dcera. ale ona to vytrhavala. Dal som jej 4 typy motyk ani ich nezodvihla,ale trvalo jej to dost dlho.
-
Inak nechapem co si mysleli? Ruská federácia začala evakuáciu z Kinburnskej kosy kvôli logistickým problémom, — veliteľ operačno-taktickej jednotky „Odesa“ Denis Nosikov „Dodávky munície, potravín a paliva sa prakticky zastavili. Vojaci bez jedla a pitnej vody nebudú môcť bojovať.“ https://twitter.com/FreudGreys... to iste sa stane aj z krymom. Ci si myslis, ze ma odtial napadnu a im to nechas? A ktomu krymu ze je to zakladna ciernomosrskej flotili. Ziadna nieje ani nebude. Zeto je nepotopitelna pevnost pre rusov v ciernom mori, ziadna nieje a nebude. Preco , preto co sa stalo 2014 a 2022. Ta ich Okupanti, ktorí kedysi považovali Krym za nepotopiteľnú lietadlovú loď Kercsky most padne, to bude bodka za vojnou, ze ziadny rus nebude na kryme.
-
Dve najnepochopitelnejsie veci u nas co som nikdy nepochopil preco? Pred par rokmi ,ze v Bratislave nevedeli dat deti do skolky . Nieco nepochopitelne. Nech ten nuty Fico postavi pre nich skolky(ako relativne zadarmo a nechapal som preco rodic v BA maplatit 300 euro,ci viac ak sa nedostane do statnej, toto je pre mna najvacsi hnus tohto statu), Lebo ja som to mal ako rodic. Dnes maju problem s gymaziami. A druhy je ten futbalovy u nas trikrat vyhras sutaz a nikde nepostupis. V. Krtisu sa podarilo vyhrat Aj U19 aj U15 a hned zdrhli ako mne to moze byt jedno, to iste vyhrala kym tam bol Krtis minuly rok a nic. Mne to uz bolo jedno lebo vyhrali aj predtym,vtedy ma to sralo.
-
syn povedal, ze sa jeho spoluhraci co hrali mimo vratia do Revucej. A vraj chcu skusat aj brazilcanov. Neverim na brazilcanov a podstate neverim ani na tych co sa vratia ravucanov. Ze odohraju 20 zapasov. Ale ja som rad ze sa vratia zvysia kvalitu,ak zvysia kvalitu ale ja o tom nepochybujem. Syn trikrat vyhral sutaz nikdy nepostupili. Syn je tak specificky hrac, a potrebna pe druzstvo a trener to vie. On hravat bude, a mne je kludne jedno poslednych 20 minut. Ja chcem aby postupili. Teda ja som rad ak pridu lepsi hraci, ak sa to synovi nebude pacit, ci si mysli..... Inak od konkurenta 5km co bude hrat tu istu sutaz uz dostal spravu moze hrat u nich, Na rok budu hrat Revuca, Lubenik a Jelsava v okrese mame aj Tornalu aj ti to budu hrat. Sam sa rozhodne. Kde bude hrat. ale hraca co beha medzi autovimi ciarami nemas. Vlastne neviem ci to tak je spravne. Ale za nim obrana ma klud aj brankar.
-
Tam co su napisanyy z trnavou a presovom Prehrali. Z kosicami prehrali na penalty. Prehrali. Inak syn nevedel ze vyhral. BB kraj mal naj viac bodov. To boli hraci Revucej co tam boli ochotni ist, ci mohli. Vsetci hraaci do autobusu nastupili v Revucej. Teda ti co tu ziju a pojdu.
-
Neviem ci som pisal ze siel hrat futsal do Kosic. Bol turnaj celostatny, a VUC a u nas vybrali ucitela z revuckeho gymnazia. Logististicky je to pochopitelne najblizsie ku Kosiciam, ale oni to aj vedia hrat. oni boli 4ty. ale celkovo. Cely vyber BB kraja boli koho vedeli pozberat z Revucej. Inak oni aj tych co pozberali vedia hrat, v skupine vyradili nitru a zilinu, ze nad nimi vyhrali. Celkovým víťazom športových hier so súčtom najlepších výsledkov v jednotlivých športových disciplínach sa stal Banskobystrický samosprávny kraj. BB kraj nic nevyhral ale nahral body, boli 2,2,4, ato posledne dievsensttvo asi vo volejbale neviem,ale celkovo skoncili prvy. https://www.samospravnekraje.sk/podujatie/sportove-hry-mladeze-sk8/?utm_source=chatgpt.com
-
Lee Ann Womack https://en.wikipedia.org/wiki/Lee_Ann_Womack
-
Cesta na bicykli na Gibraltár. Paráda, úžasné, gratulujem.
- 250 odpovedí
-
- cestovanie
- dobrodružstvo
-
(a 3 ďalšie)
Kľúčové slová:
-
Brehov je obec na Slovensku v okrese Trebišov. Leží pri rieke Ondava. Príjemne strávený čas aj s deťmi.
-
Louis Armstrong https://sk.wikipedia.org/wiki/Louis_Armstrong
-
Slovenský výtvarník Štefan Bubán nenechal po sebe len prázdne miesto, ale svet, ktorý vďaka nemu zostal o čosi jasnejší a farebnejší. Presne taký, akým bol on sám...
- Skoršie
-
Irene Cara https://en.wikipedia.org/wiki/Irene_Cara What A Feeling | 1983 | Flashdance... What a Feeling (Irene Cara)
-
hybnost nie je rychlost, su to ine veliciny. vo fyzike moze hybnost rast do nekonecna, nema limit a k vymene hybnosti, to je pravda inak sa to vola zakon zachovania hybnosti. Zakony zachovania je dolezity ale vo fyzike nas primarne zaujima aj to ako sa system vyvija v case a to je nieco ine, newtonove zakony to umoznuju a tak su uzitocnejsie ako len zakony zachovania
-
Paul McCartney Tiež krásna, optimistická skladba.
-
Veď píšem o 3.NZ ako o zámene hybnosti medzi telesami. Ako laik netuším čo sa stane s časticou, ktorá získa hybnosť väčšiu ako c. Len v teoretickej rovine.
-
nie, klasicka relativita je len aproximacia pre nizke rychlosti, ak su rychlosti velke tak musis pouzit lorentzove transformacie ( Aka specialna teoria relativity) Ale buky, do tychto vod naozaj nejdem, ak uz roky zapasis s newtonom, tak toto ta len dopletie. ale pre zaujimavost https://cs.wikipedia.org/wiki/Skládání_rychlostí
-
Hm, tak si predstavme, že v urýchľovači sa od častice m1, ktorá má rýchlosť blízko c, odrazí (výstrel) druhá častica m2. Dosiahne druhá častica nadsvetelnú rýchlosť ?
-
Štatistiky členov
3 593
členov2 578
Najviac prítomnýchNajnovší člen
job18
Registrácia
-
Novinky
-
Najnovšie témy
-
-
Komentáre k blogom
-
Pridal Tomáš · Zverejnené
Presne tak. Že proste budem večne bez peňazí a budem len prežívať. -
Pridal Proteus · Zverejnené
Dalo sa schudnut, kebyze chudnes konstantne postupne. Lenze ty si taka tlchuba, ze to uz asi ani pravda nie je. Chcel som, chcel by som... Najhorsie slovne spojenie. Nechaj si to pre seba. Tym nas nezatazuj. -
Pridal Sniper · Zverejnené
Takže si predpokladal, že 8 mesiacov nebudeš žrať a vďaka tomu schudneš o 40 kilov? Tak si to myslel? -
Pridal Tomáš · Zverejnené
Zistil som že nijako. Len teoreticky to vyzeralo že sa dá. Že budem furt bez peňazí, tým pádom nebudem jesť, bude energický deficit a schudnem. Ale vždy sa nejako dostanem k peniazom a to už dokopy nejde. -
Pridal Sniper · Zverejnené
A oproti 1. septembru je to o koľko menej? Či do mája stále času dosť? Si presne v polovici a neschudol si nielenže polovicu toho, čo si mal schudnúť, ale neschudol si vôbec nič! Aké vyžraté prasa si bol pred 4 mesiacmi, rovnaké vyžraté prasa si aj dnes. Ako chceš v novom roku schudnúť za 4 mesiace 40 kilov, keď si nebol schopný schudnúť v starom roku za 4 mesiace ani 20 kilov?? Však do mája času stále dosť, že ty tlčhuba? -
Pridal Proteus · Zverejnené
Hovoris ocistu? Na ocistu mas lymfaticky system, pecen a oblicky. Zmyslom ocisty je uoratat v organizme, lenze ty ho ani nestihnes ocistit a hned ho zanesies bordelom. Ked chcee cistit, tak to sa tomas stravuj inym druhom potravy. To co ty das do seba nevycisti ani savo. Na tie dalsie blaboly nemam naladu. Splietas dve na tri uz len aby si bol zaujimavy a ani nevies o com pises. Ten kto nevie hospodarit sa pripravuje o svoju buducnost a ma vzdy hlboko do vrecka. Ked je niekto blby a -
Pridal Tomáš · Zverejnené
Pôst neslúži na chudnutie ale na očistu organizmu. A keď hladujem lebo nemám čo do úst, a dostanem sa náhodou k peniazom, tak mám tendenciu nekontrolovatelne jesť. Lenže ten kto nevie hospodáriť si nemá šancu zabezpečiť aby priebežne jedol, lebo na to by musel mať a priebežne peniaze. Takže ten kto nevie hospodáriť, môže buď hladovať alebo sa prejedať, ako na hojdačke, že buď to alebo to. -
Pridal Proteus · Zverejnené
Kua, mas o 43kg viac ako ja. Neskutocne. Brrr, tolko by som v zivote nechcel mat a urobim pre to vsetko, aby som ani nemal. To potom nie je post. Ak prerusovany, tak si nastuduj, co znamena prerusovany post. Ty mas vsak na mysli, nejest a ked najdes Ztka, tak ides nakupit. Podstatou postu je nejest pocas celej doby. Ty si opat prisposobujes nieco, co sa nema prisposobovat. Post sa robi za ucelom ocisty, zo zdravotnych dovodov. Na chudnutie je kaloricky deficit ale tak, aby si netrpel velky -
Pridal Tomáš · Zverejnené
119,6kg / 117cm Oproti 1. decembru je to menej. A dobrá správa je že idem držať pôst ktorý bude prerušený len občas ak nájdem Z-tká alebo niečo predám, ale to budú menšie porcie za pár €. Primárny pôst končí až v deň výplaty + 1 deň (keďže mám v inej banke účet ako zamestnávatel). -
Pridal Sniper · Zverejnené
Ja som veľmi zvedavý, ten čo má do mája času dosť, koľko dnes naváži.
-
