Skočiť na obsah

Koľkými rečami hovoríte


Mgr. L.E.G. von Trips

Koľkmi rečami hovor  

7 členovia hlasovali

  1. 1. Koľkmi rečami hovoríte

    • Jednou
    • Dvoma
    • Troma
    • Štyrmi
    • Piatimi
    • Šiestimi
      0
    • Siedmimi
      0
    • Viac ako siedmimi
      0


Odporúčané príspevky

Nj ked jazyky su to jedine co ma ako-tak bavi sa ucit. A kopu sa naucim z netu a hier.

 

No ja som sa ucila po anglicky uz od skolky ( bo som uz vedela pisat a citat ) :lol:

Ale to nieje samochvala :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som dala 3. Anj, slovenčina, čeština.

Učím sa nemecky a rusky, ale určite tie jazyky neviem.

Dá sa povedať, že rozumiem poľsky, goralsky (tým sa aj dohovorím, ale nie nejak extra).

Neskôr sa chcem učiť španielčinu a francúzštinu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...

Slovencina-samozrejme, cestina- celkom obstojne bo aj ked nemam vela rokov, ties som vyrastala na ceskych rorpravkach a filmoch, anglictina-quite good, rustina- celkom rozumiem, mozno by som sa dohovorila, no citam ako prvacik na zakl. skole.

Isty cas som sa ucila aj latinu, no presla som asi 3 kratke lekcie/-3 hodiny/ a nechala som to tak. Ale knihu este mam - keby nahodou...../no silne pochybujem/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

Já se učím jazyky mnoho let ale bohužel lingvista ze mne určitě nikdy nebude.Dokonce i v češtině dělám hrubky.Procestoval jsem kus světa a mohu Vám říci že vážně se to bere jenom tady, takže východni Evropa má v tomto prim.Jinak stačí jenom angličtina.......na druhé straně je to krásný koníček.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som tento semester pribral latincinu a francuztinu a musim povedat, ze si to pochvalujem :) :lol:

ale zatial plati to, co som bol zahlasoval predtym.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

ale ved ludia, slovencinu a cestinu uvadzat, to je snad samozrejmost :lol:

 

a btw, ja....

anglicky:::myslim ze na dobrej urovni

nemcina:::kedysi velice dobre /13rokov studovana/,lenze pobyt v Anglicku ma poznacil, a dost ovplyvnil...nemcine rozumiem asi vsetkemu,horsie uz je komunikacia, pletu sa mi do toho anglicke vyrazy /no skoda/

taliancina::zaklady

a haluz:

turectina :) ::: len par slovicok, uplne ze brutus rec, viem iba podstatne veci , ziadne vety :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mas recht

 

ja osobne si myslim ze po cesky viem, pretoze /to je asi deformacia z toho ze tam studujem/ ked som bola napr na nejakej akcii, kde boli samí Cesi, ani jeden slovak, tak som automaticky po cesky hovorila...

ja ani oni si to neuvedomili...

len nie a nie sa naucit to ich ř /ta moja trapena žežicha mi uz lezie na nervy :lol:/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hehe, Doll, tak to sme dost rozdielni

 

ja praveze aj v praci, kde cely den nevidim ziadnu slovensku dusicku, odmietam hovorit po cesky, skor oni chudaci zacinaju chytat slovenske vyrazy :lol:

 

a ř som sa naucil asi po 5minutach treningu "Třista třicet tři stříbrných stříkaček stříkalo přes třista třicet tři stříbrných střech." ... a davaj :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

he...nehrozi... :lol:

dokonca ma to ucili aj niekolkí slovaci....presne mi ukazovali ako dat jazyk a podrobnosti okolo toho...no ale niet sance :)

 

asi to mam vsugerovane...

:) jeeee...a keby si pocul ako to teraz citam...

Ja si to nezapamatam ked mi to vravia, nie sa to tak este naucit

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 6 mesiacmi...

Hm, zistil som, ze po rusky viem, len ked mam v sebe, takze to si asi mozem skrtnut, vcera bol pokus o komunikaciu v rustine a kym kamosom to slo - to robi to pivo - mne nie. Jeden sa rustinu tusim este ucil. Druhy uz nie, ale ma ruskeho znameho. To bude mozno aj tym. Ale mne to ide celkom do pohody v anglictine a ako-tak sa da aj po nemecky, no len ked prisli Rakusania: english.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 2 týždňami...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov