Skočiť na obsah

Čo práve hráte?


RoSo

Odporúčané príspevky

pred sviatkami som si kupil tri hry

 

Battlefield 3 -ma velmi neoslovila, dopredu nalinkovana strielacka

 

Far Cry 3 -Pekna grafika, obrovska mapa, putavy pribeh. Pokial som hral kampan, hra ma pritahovala, po prejdeni som vsak zistil, ze na ostrove nemam co robit.

 

Dishonored -ma zaujala najviac, hrac si moze vybrat styl podla vlastneho gusta, zatial som to presiel podla navodu na nete bez jedineho zabiteho nepriatela. Na PC bezala hra a na laptope som cital. co mam robit :) Skoda ze po prejdeni kampane neotvorili mapu s nejakymi malymi ulohami, bola by to sranda.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 4 týždňami...
  • Pred 5 mesiacmi...

Pre mna urcite. Stoji to niekde na pomedzi medzi arkadou a simulaciou (klasicky codemasters styl). Zavody su super, hram prvu sezonu so sauberom a boje o poslednych par bodikov su napinave az do posledneho kola. Dobre reprezentuju aku ulohu zohravaju v dnesnej F1 pneumatiky. Clovek musi ist s rozumom, inak si ich za pal kol znici.

A co som skusal nejake scenaria z 80tych rokov, tak vyzeraju byt rovnako zabavne. :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Tak sa opat pochvalim mojou poslednou zabavkou. Perfektna ukazka toho, na co mozu byt dobre hry. Bavkate sa s blaznivymi Kerbalikmi, ktori sa vydali skumat svoj kutik vesmiru. Zacnete stavat rakety a o par hodin uz sypete z rukava terminy ako retrograde vector, apoapsis, Delta-v, chapete gravitacny prak...atd. Nieco co by kludne mohlo byt na skolach, mozno by bolo o nejakeho toho Buky-ho menej   :)

Kerbal space program

http://www.youtube.com/watch?v=0E4TDYmyBq8

Moj posledny uspech - pristanie (a nasledny navrat) na temnej strane mesiaca.

post-32-0-09481500-1388709873_thumb.png

:)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

S mojim zánovným hardvérom iba poskromne:

 

Eador: Genesis

http://www.gog.com/game/eador_genesis

Ťahová stratégia na spôsob Heroes of Might and Magic. Naprogramoval ju jediný ruský maník v priebehu troch rokov a odviedol naozaj parádnu prácičku. Hlavná kampaň je obrovská. V štvrť až polhodinových večerných sešnoch do nej s menšími prestávkami a striedavými neúspechmi rýpem už zopár mesiacov, ale koniec je stále v nedohľadne. :zubiska:

 

FTL - Faster than Light

http://www.gog.com/game/faster_than_light

Malá taktická indie gameska, ktorá sa odohráva na jedinej dvojrozmernej obrazovke, ale cez náhodne generované eventy jednotlivých hviezdnych systémov aj napriek tomu preskakujete rýchlosťou svetla. Vesmírnu scenériu, ktorá podkresľuje jednotlivé systémy, nafotila americká NASA cez Hubblov teleskop. Vysoká replay value a rovnako aj návykovosť!

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...
  • Pred 2 týždňami...

Tak sa opat pochvalim mojou poslednou zabavkou. Perfektna ukazka toho, na co mozu byt dobre hry. Bavkate sa s blaznivymi Kerbalikmi, ktori sa vydali skumat svoj kutik vesmiru. Zacnete stavat rakety a o par hodin uz sypete z rukava terminy ako retrograde vector, apoapsis, Delta-v, chapete gravitacny prak...atd. Nieco co by kludne mohlo byt na skolach, mozno by bolo o nejakeho toho Buky-ho menej   :)

Kerbal space program

http://www.youtube.com/watch?v=0E4TDYmyBq8

Moj posledny uspech - pristanie (a nasledny navrat) na temnej strane mesiaca.

attachicon.gif220200_2014-01-03_00001.png

:)

 

 

 

Jj toto je supe. Kvoli tomu som sekol s EvE Online ( asi uz 5 mesiac som EvE nezapol) . Bavim uz iba ten Kerbal Space Program tiez ma to dostalo. A tie mody co do toho sa daju stiahnut. 

Bavis to este Darku ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 3 mesiacmi...
  • Pred 2 mesiacmi...

Taky fajny sandbox experiment: The Long Dark. Vysadili ma kdesi v kanadskej divocine a moja uloha bola iba jedna, prezit. Vonku -30, nikde ani zivacka, tu a tam lovecka chatka, ale ak sa chcem zohriat, musim si najst a nazbierat drevo, najst zapalky a noviny, aby som sa najedol, hladam a obcas aj najdem konzervy /a mozno aj otvarak/ a susienky, chcem sa napit, musim roztopit sneh, ale na to potrebujem ohen, to znamena, drevo, noviny, zapalky a lieh. Hrac musi sledovat ukazovatele podchladenia, hladu, smadu, unavy a aby toho nebolo dost, moze sa napit kontaminovanej, asi neprevarenej vody a dostat crevnu koliku. Musi hladat lieky, antibiotika, antiseptika a spat, vela spat. Ale pred spankom si treba odsledovat ukazovatele hladu a smadu. Lebo ked sa rano zobudis hladny, marne budes pobehovat po chatke, ked si vecer vsetko vyzral. aj z chladnicky. Na youtube videach som videl pobehovat typka s puskou, ja ju zatial nemozem najst, aj ked by sa mi zislo zastrelit jelena, alebo vlka. Vlci na najnizsej obtiaznosti od hraca utekaju, na vyssej utocia. Dolezite je byt stale v pohybe, lebo jedna usadlost poskytuje iba obmedzene mnozstvo potravy a ked si vyzeriem zasoby, nemozem sa ulozit na zimny spanok. Idem samozrejme naslepo, lebo hra nema mapu, neviem kde najdem dalsi barak a ci to stihnem do zotmenia, alebo pred zhorsenim pocasia, lebo ked zacne fucat, nevdim ani na vlastny nos. Stalo sa mi, ze som zamrzol mozno 5 metrov od dveri. Zatial som prezil 4 dni, zhorel som, ked som sa tlacil k ohnu - you are dead  :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Cities: Skylines

 

Po zvoranom SimCity a naslednom zatvoreni Maxis studia to s city builder zanrom nevyzeralo vobec ruzovo, ale po dekade cakania na nastupcu SimCity 4 to vyzera, ze sa hraci konecne dockali.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Po dlhsej dobe som sa vratil k civilnemu letectvu, teda Microsoft Flight Simulator X + PMDG 737NGX - Simulator Boeingu 737NG

 

Ak by som sa niekedy pocas letu nudil, tak mam na precitanie 3000stranove manualy, ktore k tomu patria. :D

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 3 mesiacmi...

Dostal som chut na trosku retra
Rise of Flight
Simulator lietadiel pocas prvej svetovej vojny. Je sranda, ze zakladne pravidla manevrovacieho boja, ktore platia pri modernej Su-27, platia aj pri 100rocnom dvojplosniku. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Momentalne nieje spravny pojem kedze v priebehovom case je to tetris a arkanoid na mobile. Inac zvyknem Super Mario, God of War, Dantes Inferno, Star Wars unleashed force, Red Fiction, Crash Bandicoot, Resident Evil, Tetris, Arkanoid, Ball Rush, Block Breaker Deluxe, Prince Of Persia, Prehistoric 2, Golden Axe, Rocket Man, Turtles Ninja, E-Type, Warioland, Tom and Jerry food fight, Red Alert 2, Earth 2140, Sherk, PacMan... Bola taka konzola od vietnamcov ze sa to pripojilo na TV a tam bolo 200 hier vselijake tanky,formule, nahanacky, labyrinty, strielalo sa na kacice pistolou atd. Niektore hry prejdem a potom neni o com lebo je to pribeh a uz ked to mate prejdene mozete zase len odznova to iste ale vraciam sa k nim tak ze kazdy rok si ich znova prejdem ale hry typu tetris sa daju hrat stale. To si zahram aj pri cakani v rade na pokladnu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

Konecne som sa dockal. Jedinecne RPG, s jedinecnym svetom, ktory je uz davno zenithom, a ostavaju uz len "uhliky" zaslej slavy. A ktomu nelutostna obtiaznost, cez ktoru clovek melancholiu a beznadej celeho sveta preziva. :)

Dark Souls III

https://www.youtube.com/watch?v=g6Yq5xuu38A&ab_channel=BANDAINAMCOEntertainmentEurope

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov