tyso Zverejnené 24. Január, 2025 Zverejnené 24. Január, 2025 uz sa to stalo v minulosti, ale to nam teraz nepomoze. Nasa spolocnost nema podla imunitu na socialne siete a caka nas kriza kym to nedokazeme zaclenit do naseho spravania,
slimak Zverejnené 25. Január, 2025 Autor Zverejnené 25. Január, 2025 Synovi a zene som nechal vidiet fica a pelle,pred stretnutim pod vojakom(to je len miesto(my mame namestie Slobody vacsie ako v inom meste) u nas v Revucej a dcere som jej tu pustil po. Ona ze nas zastrasovali. Teda to pochopila.
buky Zverejnené 26. Január, 2025 Zverejnené 26. Január, 2025 Máme tu kompletný záznam z chatovačky, kde smeráci plánujú rozvrat štátu. Keď teraz počujem prejav predstaviteľov koalície, tak je zjavné, že vo svojej ideológii pokračujú.
tyso Zverejnené 26. Január, 2025 Zverejnené 26. Január, 2025 hm, tak uz mame aj fake puc potvrdeny Lukasenkom. Tak pekne rychlo ideme do analu.
buky Zverejnené 27. Január, 2025 Zverejnené 27. Január, 2025 V podtate ano. irb, zažil si totalitu? Momentálne nemáme extra na výber, ale isť dať zabiť, alebo psychicky zdegenerovať seba, syna, vnuka za totalitný zverský systém, by som sa nechcel dožiť.
irb Zverejnené 27. Január, 2025 Zverejnené 27. Január, 2025 Asi to posudzovanie veľmi záleží od toho, aké má kto životné priority, ciele a vízie.
buky Zverejnené 27. Január, 2025 Zverejnené 27. Január, 2025 Samozrejme a na protestoch vidíš aj počuješ, aké sú priority.
irb Zverejnené 27. Január, 2025 Zverejnené 27. Január, 2025 To je príliš nekonkrétne. To sú také heslá, ktoré sú úplne všeobecné a každý si pod nimi predstavuje, čo sám chce. Predovšetkým sú zamerané na emócie, pričom emócie sú v našom vedomí len polo-vedomé, snivé - a keby ich človek mal dať do jasných konkrétnych myšlienok, ba nebodaj do pozitívnych praktických činov, tak by zistil, že vlastne nevie, čo chce. V tom je problém nás ľudí - že síce vieme, čo nechceme, ale iba ťažko dokážeme pozitívne tvoriť budúcnosť.
buky Zverejnené 27. Január, 2025 Zverejnené 27. Január, 2025 Zažil si totalitný systém ? ANO - NIE Ja ano a môžem porovnávať.
tyso Zverejnené 27. Január, 2025 Zverejnené 27. Január, 2025 To sú zhromaždenia, masa zdieľa emocie, to nie je platforma na diskusiu. A ta zdieľana emocia je že toto sa nam nepáči, ludom co prisli vadi odklon od europy, centralizacia moci, vladnutie ako na dobytom uzemii. A najnovsie vyhrazanie sa nasilim.
irb Zverejnené 27. Január, 2025 Zverejnené 27. Január, 2025 Áno, to sú ďalšie všeobecné idey, bez konkrétneho obsahu - ale v podstate sa dajú definovať tak, že sú to všetko obavy z neželanej budúcnosti. Takže opäť emócie. Veľmi fungujeme na emóciách. Vyvoláme si predstavu o nejakej strašnej budúcnosti a s ňou ideme do boja.
buky Zverejnené 27. Január, 2025 Zverejnené 27. Január, 2025 pred 17 minútami, irb pridal: Vyvoláme si predstavu o nejakej strašnej budúcnosti a s ňou ideme do boja. Všeobecná idea bol aj Mečiarizmus. Samozrejme aj tam boli emócie pri rozpúšťaní v kyseline.
tyso Zverejnené 27. Január, 2025 Zverejnené 27. Január, 2025 irb, lenze tak to chodi v realite. A nevidim na tom nic problematicke, politici formuluju program a s tym idu volieb. Nie masy na zhromazdeniach. Problem to je ked sa volby zvrhnu na ciste emocie a ziadne racio. Ale cakat ze dav dokaze sformulovat politicky program je naivne, dav ma emociu a jednoduche hesla: Fico odstup.
buky Zverejnené 27. Január, 2025 Zverejnené 27. Január, 2025 pred 9 minútami, tyso pridal: , dav ma emociu a jednoduche hesla: Fico odstup. Veď ano a to súvisí čo je spojené s Ficom resp. jeho politickým smerovaním. A aký je politický smer opozičných strán tiež vieme.
irb Zverejnené 27. Január, 2025 Zverejnené 27. Január, 2025 pred 57 minútami, tyso pridal: Nie masy na zhromazdeniach. Veď jasné. Ale musí sa to týkať aj nás, diskutujúcich na fórach? Asi musí. Sme len predĺžené nitky davu, riadeného emóciami.
buky Zverejnené 27. Január, 2025 Zverejnené 27. Január, 2025 pred 39 minútami, irb pridal: Sme len predĺžené nitky davu, riadeného emóciami. Iste, 60 000 ľudí v Bratislave prišlo len kôli emóciám
buky Zverejnené 27. Január, 2025 Zverejnené 27. Január, 2025 Ak niekomu chýba racionálny dôvod protestných zhromaždení, tak tu je: https://plus7dni.pluska.sk/aktualne/lukasenko-je-po-siedmy-raz-prezidentom-bieloruska-ziskal-876-percenta-hlasov
irb Zverejnené 27. Január, 2025 Zverejnené 27. Január, 2025 pred 12 minútami, buky pridal: Ak niekomu chýba racionálny dôvod protestných zhromaždení, tak tu je: Ten dôvod, ktorý si sem dal, je práveže 100 percentne emocionálny, to jest citový.
irb Zverejnené 27. Január, 2025 Zverejnené 27. Január, 2025 Myslím - uvádzať Lukašenka ako dôvod, prečo má Fico odstúpiť.
buky Zverejnené 27. Január, 2025 Zverejnené 27. Január, 2025 Je to príklad, kam smeruje súčasné Slovensko. Ak zorganizuje protestné zhromaždenie Fico proti opozícii, bude to tiež len o emóciách ? To len aby som pochopil o čo ti ide.
irb Zverejnené 27. Január, 2025 Zverejnené 27. Január, 2025 Ano, ak zorganizuje protestné zhromaždenie Fico proti opozícii, bude to tiež len o emóciách. Presne tak. Tie emócie sa trochu líšia pri Ficovom dave a pri dave opozície, - pri Ficovom dave sú viac vášnivé - ale racionalita je pri tom len veľmi okrajová, povrchne nejasná v oboch prípadoch. inak, najzásadnejšími ingredienciami tam sú strach a nenávisť.
Odporúčané príspevky
Uverejnil Sniper,
1 reakcia
Prejsť na tento príspevok
Uverejnil Sniper,
1 reakcia
Prejsť na tento príspevok
Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky
Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom
Vytvoriť konto
Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!
Zaregistrovať si nové kontoPrihlásiť sa
Máte už konto? Prihláste sa tu.
Prihlásiť sa teraz