Jump to content

ANTIFICO.SK - kampaň proti Ficovi


Linkman

Recommended Posts

Ja by som sa aj pripojil, ak by bola táto téma v srandičkách. Aj keď som pravičiar, myslím si, že takáto antikampaň nikomu neprospeje. Mali by sme sa zamerať na dobré programy dobrých strán a nie stále vyťahovať špinu a očierňovať niekoho.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Myslím, že keď SMER vyhrá voľby a Fico sa stane premiérom nebude to dobré pre Slovensko. Prečo? Fico chce vytvoriť "silný sociálny štát". Je to síce pekné, ale odhliadnuc od toho, že takýto štát sme tu (vraj) mali takmer 40 rokov, myslím že touto cestou budúcnosť nevedie.

Sociálny štát môže jestvovať iba vtedy, ak ekonomika dlhodobo prosperuje, je nízka nezamestnanosť a štát nie je príliš zadĺžený. Toto všetko Slovensku chýba. Hoci rast HDP je pozoruhodný vôbec nič to neznamená. Ekonomika sa iba rozbieha a rast HDP všetcia občania budú pociťovať až o niekoľko rokov.

Ďalší problém sociálneho štátu tkvie v tom, že je silným lákadlom pre imigrantov (viď Francúzsko alebo Švédsko) a posledné udalosti v západnej EUrópe ukázali, že imigrantov si treba držať na dištanc.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Podľa môjho názoru by sa Fico rád priblížil Českej republike. Tam, po dlhšej dobe vládnutia ČSSD, zavládla akási ilúzia fungujúceho sociálneho štátu. Za cenu zadlžovania štátu. Aj oni však prichádzajú na to, že reformy budú nevyhnutné.

Link to comment
Share on other sites

tak dík, s napätím budem čakať na balíček

 

inak dúfam, že mi to bude stačiť, toľko záujemcov sa mi ohlásilo na tie nálepky :lol:

Link to comment
Share on other sites

ak uz nebudu stacit nech ti co to chcu napisu na email info@antifico.sk email s adresou kde chcu aby im poslali nalepky a budu im poslane

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Som rozmýšľal, či to dám sem alebo do predčasných volieb, ale toto bolo myške bližšie :) Totiž dnes som videl kúsok tej relácie O 5 minút 12... V prvej časti tam bol Hrušovský s Ficom... No a náš Róbertko zo seba spravil vola pred celým národom ešte len dostal prvýkrát slovo - začal hneď útočiť na STV ako krivdia smeru a podporujú pravicu a mlel si svoje asi 5 minút, moderátorka sa mu snažila vysvetliť, že v poznámke danú tému akéhosi tunelovania nemal, tak sa láskavo má držať témy, on stále nechápal, na nej bolo postupne vidieť, že stráca chudiatko nervy a najradšej by ho poslala niekam, no tak mu aspoň povedala, že ako právnik by mal vedieť, na aké patričné miesta sa s tým má obrátiť a že sa má konečne venovať tomu, na čo tam pôvodne bol... proste trapas jak hovado, ja som od smiechu nemohol... no samozrejme v priebehu relácie sa k tomu snažil opäť a opäť dostať :lol: Pozerali ste niekto?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nic proti tej kampani, ale osobne sa mi nepaci spatenie verejnych i neverejnych miest podobnymi nalepkami (napr na stlpoch ver. osvetlenia a podobne)... je to vsade vselijako krivo polepene.... znizuje to na serioznosti....

Link to comment
Share on other sites

Verejné priestory sa týmito nálepkami skôr spamujú ako lepia, aj dnes v TN som toho veľa videl, určite má v tom Linkman prsty :lol:

Link to comment
Share on other sites

a kde v TN si to videl ? :lol:

 

čo sa lepenia tyka bolo na zasadnuti Republikovej Rady ODM vymedzene co je to lepenie. Je to polozenie nalepky na verejne priestranstvo tj nie na sukromny majetok inych osob (vynimku tvoria bilboardy SMERU :) :) )

Link to comment
Share on other sites

Linkman, všade, úplne všade. Fico tam má toľko nálepiek, že nadobúdam pocit, že TN je baštou Smeru :lol:

Link to comment
Share on other sites

podla neoficialnych štatistík aj je (podľa štatistík ODM) su hlavnym bastami Nitra, Trencin, B.Bystrica

Btw ak si videl nalepky aj na juhu tak tie som nelepil ja :lol:

Link to comment
Share on other sites

LoL ja som dnes bol pozriet na fakulte po dlhom case a pocet antificakov celkom slusne vzrastol s bliziacimi sa volbami :)

sak aj ja som riadne prispel

 

milý pán Lukašenko ..

:lol:
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Additional information you can see at Privacy Policy