Skočiť na obsah

USA prezidentské voľby 2020


game

Odporúčané príspevky

informator,   sorry ale nechce sa mi vysvetlovat veci v materskej skolke.   To ze Trump nedokazal na proteste ukludnit vlastnych fanusikov a nedokazal sa hned od nich distancovat je politicka chyba a vysledok je ten ze sa proti nemu postavilo dost republikanov,  nie biden a nie progresivci.  Ale kedze toto je na teba prilis zlozite, tak nemam zaujem vysvetlovat zrejme.

A nie je dolezite ci to chapes ty, ale ako sa to prejavilo v USA.  To je realita, nie ze menej disponovani jedinci to nechapu. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zaujímavé obvinenie..

Citát

Žaloba má jediný bod. Demokraté chtějí Trumpa obvinit z podněcování vzpoury

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/usa-donald-trump-demokrate-ustavni-zaloba-kapitol-demonstranti.A210111_182603_zahranicni_kha

"Podnecovanie vzbury" som zvedavý aký paragraf niečo také zakazuje? 

V demokratickej republike..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

alamo, toto nie je trestne ale politicke konanie.   Takze nehladaj paragraf.  Je to jeho druhy impeachment.   Otazka je ci to ma sancu,  urcite sa to neda stihnut do inauguracie. Ale budu aj potom demokrati taki nazhaveni ho potrestat ?  Alebo radsej uzavru primerie s republikami ?     Ja by som privital to druhe, ale uvidime

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

@game

Kto je, čo je "luza"?

@tyso

Koho všetkého obžalovali za organizovanie minuloročných BLM cirkusov?

Búranie pomníkov.. Okupáciu centra Seattlu? 

Sú smiešny.. 

Z blbcami, ktorí si vymýšľajú zločiny na ktoré ani nie je "paragraf", nie je možné uzavrieť prímerie. Sú to fanatici s Orwellovským doublethinkom, keď niečo robia oni sami "v mene pokroku", tak je to dobré správne a spravodlivé.. Keď to urobí ich oponent, tak je to zrazu "zločin".

Každý diktátor obviňuje opozičníkov ktorý zvolajú demonštráciu, za násilie ktoré na nej prepukne..

Veď to isté čo tý USA pokrokári, robí Lukašenko v Bielorusku..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

alamo, pokial viem tak za organizovanie nikoho,  za nasilie ale dost  ucastnikov.   A koho by si chcel este obzalovat ?   A tvoj posun skutocnosti je skutocne orwelkovsky :)

Skutocne  ide o zvolanie demonstracie ? :)   Ten detail ze zobrali utokom kapitol je len bezvyznamny detail ?

No,  Trump to povedal podobne,   tesne po tom ako vytlacili z kapitolu demonstrantov, trump napisal "Toto sú veci a udalosti, ktoré sa stanú, keď sa posvätné  a prenikave volebné víťazstvo  brutálne zbaví veľkých vlastencov, s ktorými sa tak dlho zle a nespravodlivo zaobchádza"

Na vine su ti co ukradli vitazstvo vlastencom.  Taky detail ze Trump nie je opozicnik ale naopak, stale je to vladnuca hlava USA  ti nijako nevadi. 

7 hours ago, electric blue said:

ved Trump poslal na protestantov ( na jeho vlastnych zástancov) národnú gardu . čo mohol ešte preboha viac spravit , odrezat si nohu? :biggrin:

No,  chybicka krasy je napriklad ten casovy posun :)  Ak zavolas poziarnikov po poziari, tak sa tomu " S krizom po funuse"

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 40 minútami, tyso napísal:

Na vine su ti co ukradli vitazstvo vlastencom.  Taky detail ze Trump nie je opozicnik ale naopak, stale je to vladnuca hlava USA  ti nijako nevadi. 

No,  chybicka krasy je napriklad ten casovy posun :)  Ak zavolas poziarnikov po poziari, tak sa tomu " S krizom po funuse"

a co sa vlastne stalo?.......iba sa ukazalo, ze USA je totalne spolocensky rozdelena......tvoje kriticke myslenie ti sepka, ze tento stav spolocnosti sa da "vybudovat" ze 4 roky?.....

a co sa tyka tej "chybicky" krasy, ze Trump sa pri tom ataku na Kapitol rozhybal neskoro....hm....no tak ani tych hasicov nezavolas skor, ako zistis, ze je poziar....aj ked je este z otaznikom, kto ten Goringov "gatafals" pouzil...ci Bidenovi sociopati alebo Trumpovy patrioti....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No ked ako podpalac zavolas  poziarnikov po skonceni poziaru, tak si velky obdiv sotva zasluzis,   ani ako polahcujucu okolnost ti to neuznaju.

A len by ma naozaj zaujimalo ci Bidenovi sociopati ovladaju Trumpa cez 5G siet alebo mu implantpovali cip.   Co hovoria tvoji sefovia ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ked to vnimas takto, tak ta chapem....len odkial beries istotu, ze poziar zalozil Trump....ked uz sme pri tom obvinovani z podpalacstva....

a odstavit prezidenta zo socialnych sieti je demokraticke a ja si myslim, ze to este bude mat dohru pred nejakym sudom a Trumpovi to este aj zvysi popularitu.....lebo sloboda prejavu je v USA este dost velky fenomen.....a co vravia moji sefovia?....neviem, ale skus zavolat svojim, mozno spolu komunikuju cez Trumpov zruseny ucet.... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pretoze to bola jeho akcia:) prisli ho podporit aby pence odmietol vysledky volieb. A ked im hovoril aby si nenechali ukradnut volby, tak to spravili. Sli si to vybavit do kapitolu.  Tebe to nie je jasne, ale vacsine ludi ano, bez ohladu na politicke presvedcenie,

A kedze tam boli prave ludia ako ty, tak to chapu na tej jednoduchej urovni.  Nenechat si ukradnut = zmlat/zabi zlodeja.   

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To vazne niekto pochybuje, že fanušikovia Trumpa na popud a celkové pôsobenie Trumpa s manipualciami volieb nešli zobrat spravodlivost do svojich ruk a ...

To, že tomu informátor nerozumie sa dá očakávať, ale aby to nebolo pochopitelné pre ostatných mi to príde čudné. Načo riešite minulosť, Trump to naštastie prehral a už jeho divadielko skončilo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 7 hodinami, tyso napísal:

pretoze to bola jeho akcia:) prisli ho podporit aby pence odmietol vysledky volieb. A ked im hovoril aby si nenechali ukradnut volby, tak to spravili. Sli si to vybavit do kapitolu.  Tebe to nie je jasne, ale vacsine ludi ano, bez ohladu na politicke presvedcenie,

A kedze tam boli prave ludia ako ty, tak to chapu na tej jednoduchej urovni.  Nenechat si ukradnut = zmlat/zabi zlodeja.   

jeho akcia a jeho navod na obsadenie Kapitolu?.....hm....si expert na spolocenske dianie v USA?.....trochu jednostranne z tvojej strany, kedze sa tu pasujes do diskutera s kritickym myslenim......teda tu kritiku si tu predviedol, akurat to myslenie ti nejde a mal by si na tom popracovat....

pred 3 hodinami, robopol napísal:

To vazne niekto pochybuje, že fanušikovia Trumpa na popud a celkové pôsobenie Trumpa s manipualciami volieb nešli zobrat spravodlivost do svojich ruk a ...

To, že tomu informátor nerozumie sa dá očakávať, ale aby to nebolo pochopitelné pre ostatných mi to príde čudné. Načo riešite minulosť, Trump to naštastie prehral a už jeho divadielko skončilo.

ja tomu rozumiem....ze to nie je podla tvojho chapania reality, tak to je v poriadku, pretoze nemusia (zatial) vsetci "pisat modrym perom"....a ze to Trump prehral ma az tak netrapi a tiez mi je ukradnuta rozpadajuca sa pozicia siritelov "demokracie" vo svete....mam dojem, ze Kim sa musi valat od smiechu, co sa stvara v USA z demokraciou a nielen od "zleho" Trumpa, ale aj zo strany jeho oponentov....sa ukazalo aj, ze "kral je nahy" a Biden a spol ho nakoniec zderu aj z koze....potom pride niekto podobny Trumpovy a bude zasa vymalovane, pretoze tak nespokojna spolocnost sa neda len tak lahko upokojit, ked ju uz 2-3 dekady vodili za nos....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Možeš informátor napísat aj odpoveď zeleným perom, ked niekto podnecuje k zfalšovaniu volieb, súdi sa (Trump), tak zeleným perom informátora nenabáda k rebélii, či nabáda? Miesto prázdnych omáčok, by ti nezaškodilo napísať aj konkretnu neomačkovitú odpoveď na položenú otázku, skus aspoň raz na otázku nepísať o modrých perách a neodpovedať svojimi metaforami, či otazkami, pretože sa s tebou NIK nedohovorí.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 14 minútami, robopol napísal:

Možeš informátor napísat aj odpoveď zeleným perom, ked niekto podnecuje k zfalšovaniu volieb, súdi sa (Trump), tak zeleným perom informátora nenabáda k rebélii, či nabáda? ......

takze ked mas podozrenie, tak vzdy radsej bud ticho, lebo ta media, ktore sa zdaju byt spolupachatelom, roznosia na "sracku" a nakoniec si dovolia ta odstavit z medialnej komunikacie z verejnostou....tomu sa vravi "demokracia" a nie demokracia.....ked ako verejny cinitel a zastupca obrovskeho poctu ludi, si dovolis svoje podozrenie, ktore u teba hranici z istotou, prezentovat aj zvolanim demonstracie (nie vyzyvanim na nejaku revoltu fyzickej likvidacie), tak si oznaceny za mentalneho "kripla" a nicitela demokracie....v takej Venezuele sa Guaido nerozpakoval a bol vydavany za hrdinu......Ciachanovska a spol v Bielorusku, tak isto.....opilec Navalnyj v Rusku, tak isto....a nepis mi tu, ze tie krajiny su nedemokraticke, pretoze USA teraz razia taku istu demokraciu, ako doteraz kritizovali minimalne v tychto statoch....karma niekedy nie je zdarma a vyjde velmi draho....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 18 hodinami, electric blue napísal:

ved Trump poslal na protestantov ( na jeho vlastnych zástancov) národnú gardu . čo mohol ešte preboha viac spravit , odrezat si nohu? :biggrin:

poslat ju skor, ked tam robili neporiadok, či tebe postačuju arguemnty ala informator?

infoidiot

nuž presne tak, dlha sračka tvojich žvastov a žiadna odpoveď informator na moju otazku.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov