Skočiť na obsah

Parlamentné voľby 2020


Sniper

Parlamentné voľby 2020  

13 členovia hlasovali

  1. 1. Ktorú svorku budete voliť?

    • smeráckych tunelárov, zlodejov a hlavne trhača faktúr!
      0
    • Sulíka alebo to, čo zo SaS zostane
      0
    • Matoviča, nech ich tam rozbije všetkých!
    • zabávača Danka
    • Kokotlebu
      0
    • Boriskove rodiny
    • Bélov charakter
      0
    • hlinených križiakov
    • iných maďarov (teda tých čo nemajú Bélov charakter)
      0
    • Kiskuuuu!
      0
    • Brblavého s tým potetovaným čo o LSD rozprával
      0
    • .. a nech už idú do prdele všetci!!!


Odporúčané príspevky

Ja som Bugára 2x volil. Ako politik sa nevyjadroval "diplomaticky", nevyhýbal otvorene diskutovať o všetkých otázkach a mal aj určitý šarm. Jeho názory boli podobné s mojimi. Práve preto je pre mňa Bugár najväčším sklamaním. Je to skúsený politik a dosť inteligentný na to, aby si vedel spočítať politické následky účasti v koalícii s Ficom a Dankom. Jediné, čo mi z jeho rozhodnutia vychádza, je vízia 4 ročnej účasti na moci. On to dnes prezentuje tak, že moc znamená aj potenciál robiť pozitívne zákony. Ale to je v súčasnej koalícii snaha o niečo podobné, ako snaha o diagnózu byť "čiastočne tehotná".      

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

informátor

 

Áno, dnešná doba je podobná s totalitou v tom, že slobodu prejavu dnes prevalcovala "korektnosť". Ale korektnosť je eufemizmus, realitou je zbabelosť politikov nazvať veci pravým menom. Otázkou pre mňa je, koho sa vlastne politici boja... V totalite to bol Stalin a jeho polícia, ale koho sa politici v EU boja dnes?


Inak je zvlastne Game a Tono. Tono ty volis nieco uplne opacne. Ja som volil 3krat SaS a teraz budem KDH.

 

Posledne som volil SAS, ale dnes už naozaj neviem, koho voliť...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som si povedal 3krat a dost(Sulikma v septembri nahneval). Dam to Hlinovi. Chcem aby tam KDH preslo. Zakruzkujem jedneho primatora z Jelsavi a dvoch ludi z Tisovca.

 

Inak z celej Revucej kandiduju asi 3 ludia 2ja za SnS a jeden nejaku malu stranu asi cislo 2. Teda z Revucej(okresu) nebude ziaden poslanec. Co je mi luto. V KDH mas troch v Tisovci a jedneho v Jelsave. Oni to dostanu oodomna.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

....ja za to nikoho nebudem obvinovat, pretoze taka bola doba.....

 

Zvaľovať niečo na dobu je hlúposť. Dobu nerobí čas, ale ľudia. Členmi ľudových milícií, boli predsa konkrétny ľudia. Aparátčici KSČ  tiež neboli elfovia. Boli sme to predsa my Slováci, ktorí sme aktivitou a horlivosťou zabezpečili 40 rokov fungovania totality. Je to už minulosť, ale aj varovanie pre súčasnosť, čo sme schopný urobiť, za „judášsky groš", alebo sociálne balíčky.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Game podla ma si bola zneuzita,ten tvoj hlas. Ze si to neuvedomujes je problem. Tvoj aj moj. celej spolocnosti.  My mensina aj ty na tom trpis. Ty si vacsina. Ale len niekedy. Preco to Bugar toleroval? Kvoli mne, kvolie tebe?  Asi kvoli sebe.

 

Snad budu mat KDH, SaS,Olano, PS Spolu a Kiskovci  cez 90 poslancov a potom sa bude dat nieco robit. Most a SNS a Smer - tych zatvarat.

 

Ludia a nevrazivost - to napisem ako Danko v poslednej diskusii. Nemam rad volica Smer,SNS, nemam rad ani sa snimi nestykam s mojim otcom ,matkou. 3 mesiace. Chcu to budu to mat. Oni odohnali nepriamo aj mojich suredencov aj ich vnucata - oni su za to zodpovedni, kto ini? Ja ? mne to bolo luto lebo su to slusni asikovni ludia, bolo mi luto ,ze odialto odisli.  Oni v Revucej.... tam sa narodili,tam nechceli zit. Ziju inde.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

informátor

 

Áno, dnešná doba je podobná s totalitou v tom, že slobodu prejavu dnes prevalcovala "korektnosť". Ale korektnosť je eufemizmus, realitou je zbabelosť politikov nazvať veci pravým menom. Otázkou pre mňa je, koho sa vlastne politici boja... V totalite to bol Stalin a jeho polícia, ale koho sa politici v EU boja dnes?

 

Posledne som volil SAS, ale dnes už naozaj neviem, koho voliť...

 

kedze je podobna, tak to nie je demokracia, ale "demokracia"......a ano ta slavna "korektost", je vlastne zakamuflovany tzv "gumovy paragraf", co sa tak univerzalne dal pouzit na vsetko, proti moznym kritikom vtedajsich spolocenskych pomerov....no a mozes tvoju otazku (coho sa boja politici) si polozit aj v tom casovom posune a spytat sa....coho sa bali politici v casoch nedavno minulych?......ja to vidim tak, ze vtedy a aj teraz sa boja hlavne, vlastne len, seba samych a svojich zakonov, hoci nepisanych.....nikto predsa nechce byt oznacovany, ako Le Penova, Salvini, ci taky predstavitelia AfD, alebo u nas Kotleba....a to sa da najst v kazdom state napriec celou europou.....takze ano, politici su zbabelci a za judassky gros su ochotny a aj schopny vsetkeho, na udrzanie obcanov na uzde.....ale takato cinnost sa da robit iba docasu....vid rozpad vychodneho bloku....

 

ja som posledne volil SNS a aj teraz budem volit SNS....

 

 

 

Zvaľovať niečo na dobu je hlúposť. Dobu nerobí čas, ale ľudia. Členmi ľudových milícií, boli predsa konkrétny ľudia. Aparátčici KSČ  tiež neboli elfovia. Boli sme to predsa my Slováci, ktorí sme aktivitou a horlivosťou zabezpečili 40 rokov fungovania totality. Je to už minulosť, ale aj varovanie pre súčasnosť, čo sme schopný urobiť, za „judášsky groš", alebo sociálne balíčky.

 

nie je to hlupost ale pragmatickost.....dobu (myslim spolocensku) urcuju ludia a aka je doba, tak sa v tej dobe snazia vsetci (co su vyznavac a aj protestujuci) zit sposobom im vyhovujucim....milicie v tej dobe boli formou akejsi vtedajsej revolucnej propagandy a pre niekoho bolo cnostou byt ich clenom a pre niekoho zasa bolo spolocenskou vyhodou byt ich clenom...tak isto ako bolo pre teba spolocenskou vyhodou byt aktivny SZM.....ja osobne som bol aktivnym clenom dobrovolneho zboru poziarnej ochrany.....chodit na rozne sutaze po roznych dedinach bolo super...tam som nadvazoval znamosti na svoju "podnikatelsku" cinnost v roznych smeroch.....od pomahani pri stavbach domov, ci "fusiek" na roznu prepravu nejakeho materialu (mal som V3esku vyklapac) a pod.....mne nerobilo problem ist zarobit hocikde a ku hocikomu aj ked sa to nezlucovalo s mojou oficialnou pracou....rodina a jej zabezpecenie bolo pre mna na prvom mieste.....preto ja teraz pisem, ze za sociallizmu boli moje finanncie na urovni takej, ze som nemal zarobene peniaze kde minut....mne vadila ideologia v state a nie nedostatok...kto aj vtedy chcel, tak peniaze mal...preto si myslim, ze socialne balicky nikomu neprinesu ziadne body, ale tie prinesu iba osobnosti tej ktorej strany, v ktorej sa obcan-volic vidi a zdiela s nou to, co ona predstavuje....myslim teraz aj opozicnych politikov a ich volicov....tam nie su socialne balicky a najdu sa aj tam ludia co ich volia....zaco ich teda chcu volit?......myslis, ze tato skupina ludi nie je zamerana na socialne balicky a nie je schopna rozhodovat sa za judassky gros?.....ale ak mas na mysli obcana-volica v globale, tak ano s tym by som suhlasil, ale taky su na celom svete, ja by som to nevztahoval iba na nasu republiku...az tak sa nebicuj :)

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ťažká voľba medzi dvoma volami.

Sulík alebo Matovič?

 

Inak.. Už minulé voľby som povedal "úradnícka vláda".

Pobedali ste mi že je to somarina a dali prednosť budovateľom "stability".

Teraz musím zase zopakovať "úradnícka vláda".

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tyso

A v porovnaní s čím?

Stále na to zabúdaš.

;)

Povieš o niečom že je nezmysel, ale žiadnu lepšiu alternatívu neuvedieš.

Vážne navrhni s toho "materiálu" koalíciu, ktorá buďto neskončila ako Radičovej rozlepenec, alebo priam morálne nevybuchla ako Zlodejsko Národno Maďarská koalícia.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

alamo, lepsie je volit normalne. uradnicka vlada je symptom nie riesenie.

a ciste prakticky, uradnicka vlada je prezidentska vlada ale nema podporu parlamentu, ten ju vie uspesne blokovat. A v danej situacii by to bolo nemozne, ak existuje vacsina v parlamente tak uradnicka vlada nemoze existovat

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

29.02.2020 - SOBOTA
 
VÍŤAZ VOLIEB (PODĽA %)
07:00
1554
+9
07:00
1558
+9
 

 

Podla kurzov to vyzera dobre.

 

29.02.2020 - SOBOTA
 
KTO BUDE NOVÝ PREMIÉR DO 3.4.2020
06:42
65893
+1
06:42
8032
+1
06:42
8042
+1
 

 

Ja to Matovicovi doprajem.  Som spokojny.  Uvidime to ako to dopadne.

 

Game ziadnu chybu nespravis, ked budes volit ako naposledy. Alebo si vyber tu druhu madarsku stranu. U mostu ak sa tam dostanu,budes zastupena kultivovanou opoziciou, horsie ako dosial 4 roky podla mna zvolit nemozes.

 

Ja som si zvolil Hlinu - teda KDH.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

game:), normalne znamena v tomto pripade dospelo. nevolit na protest, z nenavisti ci preto aby bolo horsie. o predcasnych volbach sa hovori koli matovicovi a aj jeho volicom je to jasne.

ááá, je mi to jasné, ale zobral si mi vietor... ja som chcela na protest a just slimakovi voliť Most/Híd... večná škoda, že už tam nebude B.B. :(

čiže takto nie, ano? :)

 

/pre slimaka aby nezačal peniť - toto bola irónia... humor!/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Game som si isty, ze kvoli Bugarovi predcasne volby nebudu. Vol ho. Ked si tak nestastna, ze nemas koho ja ti to uz vykrikovat nebudem. 

 

29.02.2020 - SOBOTA
 
VÍŤAZ VOLIEB (PODĽA %)
07:00
1554
 
+9
07:00
1558

 

Mozno to neznamena nic. Ja neviem na co by som vsadil. Ale ak ma Smer nahradit niekto Fica a jeho podrtazku,kto ak nie Matovic?  Teda asi Olano bude najsilnejsia strana - mat najviac preferencii. Kde je Sas? Na jar boli najsilnejsou opozicnou stranou, ci kedy boli? Sulik na to nema a to dokazuje 3 volebne a vlastne4 volebne obdobie. A naco je taky politik? S tisic rieseniami,ked nevie ani jedno  presadit. To danko,ci aj Kotleba da viacej.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vláda zmenila uznesenie k Istanbulskému dohovoru, vyslovila s ním súhlas

18.02.2020, 11:57 | TASR

Vláda SR navrhuje Národnej rade SR zmeniť uznesenie k Dohovoru Rady Európy o predchádzaní násiliu na ženách a domácemu násiliu a o boji proti nemu (Istanbulský dohovor) a nesúhlas s dokumentom nahradiť súhlasom. Vyplýva to z uznesenia, ktoré vláda prijala v utorok per rollam.

To tu uz nikto nic negarantuje? Dneska bude sou.

 

 

Erik Tomáš nevie, či sa otvorí mimoriadna schôdza o 13. dôchodku a zvýšení rodičovského príspevku. „Včera sme do poslednej chvíle bojovali o každého jedného, ale aktuálne číslo nepoznám, lebo sa telefonovalo do neskorých večerných hodín,“ povedal poslanec Smeru.

 

Niektorí poslanci Smeru sú však podľa neho v zahraničí, niektorí nemôžu prísť pre zdravotné problémy. Tomáš tvrdí, že rokujú o podpore s Mostom-Híd aj so Sme rodina. Klub SNS by mal byť podľa neho kompletný.

To by ma zaujimalo, kto ich vyplieskal? Nejaky prieskum?

 

To prve by vysvetloval diskusny prispevok.

Predpokladam, ze je to z toho dovodu, aby vlada mohla dat ID na schvalenie parlamentu a aby ten mohol ID odmietnut (vzhladom k jeho sucasnemu a aj buducemu zlozeniu ina moznost neexistuje).

 

Lebo povodne vlada odporucila neschvalit(na to vlada nema pravo). S niekym rokujes, vyrokujes, podpises a potom posunies parlamentu a  odporucas neschvalit. Ale aj teraz je to hotove kocurkovo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov