Skočiť na obsah

Kto je Tommy Robinson?


alamo

Odporúčané príspevky

Dva radikálne odlišné články o "dvoch odlišných mužoch"..
https://blisty.cz/art/92105-tommy-robinson-nebezpecny-nasilnik-digitalnich-siti.html
Tommy Robinson - nebezpečný násilník digitálních sítí
http://neviditelnypes.lidovky.cz/big-ben-co-se-vlastne-stalo-tommymu-robinsonovi-f5h-/p_zahranici.aspx?c=A180805_152728_p_zahranici_wag
Po zrušení rozsudku třináctiměsíčního vězení, z něhož po dvou měsících Tommy vyšel o 20 kilo hubenější a ve zjevně psychicky zdeptaném stavu..

Ako sa rozhodnúť.. Ktorý s týchto dvoch článkov má viac "pravdy"?

Je to zaujímavá otázka, pretože debata o skoro už akomkoľvek "celospoločenskom probléme" pomaly smeruje k takejto nezmieriteľnej názorovej polarizácii..
Špeciálnou otázkou je, ako to so spoločnosťou, vďaka takejto polarizácii nakoniec asi dopadne?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 12
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • informator

    6

  • game

    4

  • alamo

    3

Najaktívnejšie dni

Top prispievatelia v tejto téme

zrejme ani jedno z toho, možno treba čítať iné médiá... alebo radšej všetky strany spektra :hmmm:

ani nebezpečný digitálny maniak, ani neschudol dvadsať kíl, ani psychicky na dne nie je

 

Robinson je volný, odvolací soud našel zásadní pochybení v předchozím řízení

 

 

mimochodom, je tu jeden komentár, ktorý sa rozhodne zdá byť rozumnejší a aj keď bude určite niekto protestovať, zdravší ako konšpirácie britských listov a vrtenie psom a jednofarebné vyhlasovania podaktorých hrdých mienkotvorných:

 

Komentár: zatčení Tommyho Robinsona nám ukazuje, že jsme nic nepochopili - s označením nácek si nevystačíme

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kto je Tony Robinson?....je to novinar, ktory sa  sprava a pise tak isto ako jeho kolegovia...slobodne a pravdivo podla svojho videnia a vnimania reality.....akurat, ze on nemoze a jeho kolegovia mozu....hadaj asi preco  :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no ved som napisal.....Tony Robinson je pseudonym Tomyho Robinsona a potom mozes pokracovat ty...."už Tommy Robinson je pseudonym... Stephena Christopher Yaxley-Lennona" :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Otázka je skôr, či došlo k závažnému pochybeniu zo strany justície a polície?

Nie je "fašista" skôr ten, kto výsledky takto pokrivenej "spravodlivosti" označuje za správne?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

je to novinar a je stihany za svoje nazory v rezime liberalnej demokracie....ak by sa takto spravali komunisti, tak rezim sa im nerosype....uz som nadobudlo tento dojem :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja neviem kto su vlastne "slnieckari"...mozno je to nejaka nova ideologia, ktora ma svoj vzor v neomarxizme a v gender smerovani a triez mozno aj v zavedeni totalitnej tzv. "!liberalnej dmokracie".....kazdy ma pravo slobodne a bez obmedzenia prezentovat svoje nazory...sice, ako vidiet, iba raz-dva krat a potom ti to spocitame :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov