Skočiť na obsah

Čmáranice z porád, školení, mítingov...


irb

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 2
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • game

    1

  • Vilma Flinstonova

    1

  • irb

    1

Najaktívnejšie dni

pekná téma, a dúfam, že to tu nenavštívi psychológ... či analytik. a možno by sme sa o sebe aj niečo dozvedeli :)

nemám ja teraz takéto čmáranice, len papieriky s krížom krážom popísanými rýchlymi poznámkami ... celé roky pri pc si robím takéto poznámky, vlastne som si ich robila vždy, teraz je to vypuklejšie, poznačím si kdečo, nazbiera sa takto kopa papierikov... keď sa zaplnia, a prestanú byť aktuálne, podstatný kúsok, ktorý ešte nie je vybavený, nechám, ostatné roztrhnem na polovicu a zahodím:

 

post-3-0-03321200-1477399291.jpg

 

ale veľmi dlhé roky, odkedy si len pamätám, som si pri telefonovaní, rozhovore, alebo len tak, pri premýšľaní, v škole, na porade, proste hocikedy hocikde kreslila takéto veci - toto som načmárala teraz narýchlo ako ukážku, ale robievala som to podstatne precíznejšie:

 

post-3-0-40521200-1477399317.jpg

 

zopárkrát k tomu mali ľudia aj pripomienky, raz mi ktosi k tomu povedal, že to čosi o mne hovorí, ale to bolo tak dávno, že už netuším čo :)

niekedy si aj dnes ešte nakreslím kocky, ale poznámky sú dnes dôležitejšie, na kocky nie je čas, ani nutkanie :)

 

tá myš a mačka od irb mi pripomenuli, že myši /a veľmi podobné/ som zvykla kresliť aj ja, a mačky tiež /ale tie úplne iné/, ale zriedkavejšie, než kocky :)

takéto, cca:
post-3-0-60433400-1477400060.jpg

 

a kedysi ešte domčeky a hviezdy jedným ťahom ... občas vylezú stále na povrch, ale na dnes z toho zostali čmárané poznámky, hlavne :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ooch, ja som niekedy kreslila xichty, inokedy som si sama zadávala prieniky rovín daných 3 bodmi kockou alebo kvádrom (stredoškolská úloha) a to som riešila, alebo som čarigala zvieratká...kuknem v robote do zošita.

 

Ale na školení som náhodou pokaždé dávala pozor a písala jak český žandár, bolo v mojom záujme sa niečo tam naučiť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov