Skočiť na obsah

Vlastné kreslenie, vlastná tvorba


game

Odporúčané príspevky

trochu rozdelíme témy o kreslení a maľovaní - je ich už veľa, a okrem natlačenia všetkých štýlov a techník do jednej témy aj v Galérii ...

maľovanie myšou zostane v pôvodnej téme Viete kresliť,

 

sem sa dostanú kresby klasické - ceruzkami, uhlom, tušom a všeličím, čím sa kreslí na papier a vlastna umelecka tvorba.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no kedze nemam scaner, tak je to odfotene digitalom, cize aj kvalitka je taka akasi

 

v poslednej dobe kreslim fixou, ciernou, lebo tu drzim takmer vzdy :lol:

 

Obrázok

 

Obrázok

jednej zenskej som to videla ako awatar niekde na nete, tak som sa toho chytila...samozrejme ten jej mal na sebe nejake tricko a nohavice, to iba ja som ju odhalila :)

 

 

Obrázok

 

Obrázok

 

Obrázok

 

Obrázok

 

 

skoda ze tie moje kresby vzdy zahodim :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jé, hafling, na tom som kedysi jazdievala :)

 

Inak veľmi pekné. Ja som výtvarný antitalent, vždy som veľmi obdivovala každého, kto dokáže niečo nakresliť/namaľovať vlastnou rukou. A ešte tak, aby to vyzeralo dobre :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dievcata, velmi pekne...aj ked niekedy ide o miernu deformaciu napr nosa v pomere ku tvari ci inych rysov, ale ved nie sme profesionali, ze? :lol:

 

btw...ano,hafling, aj ja som na nich jazdievala, v Cervenom Kameni po okolitych lukach...jooooj, divokejsie a temperamentnejsie kone som este nezazila, som myslela ze to budu lemry lemrave /ale vsak ako si naucis, tak mas.../

 

a ako som tak kukla, je to spred 5 rokov, hehe, parada :)

 

btw...joj,ako by som rada kreslila, ale vobec teraz nemam cas nieco take robit :)

 

tak aspon sa budem kochat vasimi vytvormi ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dievcata, velmi pekne...aj ked niekedy ide o miernu deformaciu napr nosa v pomere ku tvari ci inych rysov, ale ved nie sme profesionali, ze?

ale veď to nik nemusí vedieť, že niečo nie je tak, ako má byť... môžme sa tváriť, že PRÁVE TAK TO MALO BYŤ :lol:

teraz sa toľko v umení experimentuje, že to v pohode môžme tvrdiť :)

 

no i s chybami sú všetky tie obrázky pekné :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

vsetky prace su fakt nadherne... ale mna by zaujimala jedna vec... preco kazdy ked kresli zenu, tak jej nakresli bradavky, ktore jej stoja? to co je kazdej zene na tych aktoch zima, alebo je vzrusena??? ja len tak, toto ma napadlo...

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dobra otazka :lol:

 

nikdy som o tom neuvazovala, ale fotky z ktorych som kreslila boli proste tak odfotene, tak preto to tak mam aj ja :) nie je za tym nic viac ani nic menej :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dobrá otázka, ale zdá sa mi, že odpoveď je celkom jednoduchá ...

 

odhliadnuc od maliarov, ktorí maľujú veci "naopak" - alebo prirodzene ? : ), ženské telo sa maľuje či fotí zvyčajne pre to, čím je : ženským telom ... a jedným z najvýraznejších atribútov ženstva sú prsia a bradavky a zvýraznené sú iste vzrušujúcejšie ...

asi nejde len o vzrušenie, zrejme im nie je ani zima, len sú "ženské" .. také zavŕšenie podstaty ženstva ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 týždňami...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov