Skočiť na obsah

game

Odporúčané príspevky

na žiadosť jedného pracujúceho nemenovaného fórumáka / a vzhľadom na to, že tu máme obdobnú dennú tému Slniečko o vlastnoručnom kreslení slniečok, vyžaduje si to úplne prirodzene jeho nočnú verziu - zakladáme Mesiačik :)

 

k tomu sa mi viaže úžasná spomienka zo škôlky ... fascinoval ma obrovský nakreslený mesiačik s nosom a krásnym modrým očkom mrkajúci na pochodujúcich siedmych trpaslíkov vysoko na zadnej stene veľkej triedy v škôlke ... a tuším prvá vážna vec, čo som maľovala, nebolo slniečko, ale práve takýto mesiačik s noštekom ... dodnes ho tak milujem maľovať ... :)

 

 

takže prosím vážených milých hravých dôstojných našich úžasných fórumákov o nakreslenie svojo Mesiačika, osvetľujúceho pani Noc :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 12
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • tomassi

    4

  • game

    3

  • lopata555

    2

  • Tom

    2

Najaktívnejšie dni

tomassi ukáž, ako sa kreslí mesiac a chce to fantáziu, ja som dokonca predpokladala, že je to mliečna cesta !!! :)

 

 

zatiaľ jeden ďalší, dávnejšie nakreslený spln, keď už tu splňujú všetci :)

ale sľubujem ešte aj môj obľúbený škôlkársky mesiačik, príde :)

 

Obrázok

 

spln má niečo do seba, vtedy vyjú vlci a vzdúva sa more a námesačníci chodia po strechách ... jaj toto je pekná téma :) :) :)

 

prosímprosím Mesiačiky :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov