Skočiť na obsah

Ficove roky III


game

Odporúčané príspevky

Ziaden trener by nedal na ihrisko neschopneho. Ziaden. Na ihrisku sledujeme rodicia hracov, ak hraju zle idu dole pridu dalsi.

 

V športe je takýto hráč dokonca cenený. Kam ho postavíte, tam hrá; síce nie výnimočne, ale presne akurát. Uvedomuje si to, za istých okolností je to dokonca pomerne kľúčové pre prežitie: v ničom nevyniká, ale spoľahnúť sa naňho dá. Okrem iného totiž nerobí čo? Príliš netára.

Čítajte viac: https://komentare.sme.sk/c/22365008/legenda-o-petrovi-pellegrinim.html

 

 Ceneny je ten co vie hrat . Je prospesny pre muzstvo - druzstvo. tim. ale Pellegrini to nikdy nebol.

 

Moj syn aj ked bol najmensi .. tam na pozicii hral,lebo si ho vybral trener , aby bol co najuzitovnejsi. Pre tim. Pellegriniho by trener zahodil do potoka.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

„To nie je chata, to je rozbúraná záhradná chatka,“ kontroval Kičura zvýšeným hlasom.

 

https://www.aktuality.sk/clanok/776810/nehnutelnosti-rodiny-byvaleho-sefa-hmotnych-rezerv-syn-platil-za-chatu-darovanymi-peniazmi/

 

Dalsi rok basy. Len mu to tak napocitat - dozivotie - ak si chce vybrat umoznil by som trest smrti.

 

Ja by som Matovicovi poradil,nech vyriesi aj NBS. Vsetkych vyhodi, na prizemi nech necha kazigrafa s platom 1000 euro a jeho sekretarrku s platom 999. A podobne nech postupuje dalsimi uradmi. Cloveka to ray nasere.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak som si dnes prečítala správičku, nič svetoborné, len mi tam padol zrak... aj to je také malé finito niečoho... nevyvodzujem z toho nič, nehovorím o politike ako takej, je to len správa

( lebo mi tu hneď niekto pripíše názory a myšlienky a postoje, aké som nikdy ani nemala  : ) )

 

Robertovi Ficovi od polnoci skončila ochranka. Mal ju nepretržite štrnásť rokov, hoci posledné dva roky už na ňu zo zákona nemal nárok. Rozhodnutie podľa informácií Denníka N podpísal minister vnútra Roman Mikulec.

 

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nie som si isty,ale ta ochranka uz nebola z pozicie ustavneho cinitela, ale s pozicie obcana SK, na ktoru ma narok kazdy obcan SK....ktory obcan ma na nu narok urcuje niekto na zaklade nejakych indicii, ktore musia byt naplnene, aby sa zakonnou cestou mohlo pristupit k jej naplneniu...kedze nikto nepozna (okrem zainteresovanych) dovody, je robenie zaverov hlupost....takiez ta klaunova vycitka, ze nas to stalo niekolko stotisic eur, je iba taky jeho marketingovy odrb, pre neznalu verejnost....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Stalo to zbytocne statisice , ze to bolo zbytocne, je vyjadrenie Fica, ze nechce aby ho chranila matovicova ochranka. Resp,aby Matovic ho sledoval. Kym to bola jeho ochranka si ju nechal, ,teraz sa jej vraj zriekol.

 

Pri byte je to tak isto. A pri state tak isto. Nieje to uz moj stat tak nan co ano serem. ziadne MDZ.Vysral sa aj na kampan. A terazma tie tajne fondy - z ktorych cerpa na sukromnu ochranku aj na dalsi byt a milenku. Nikto nepozna zainteresovane dovody, teda teraz novy sef ochranky to rozhodol,ze Fica uz nieje potrebne chranit,tak ho nechrania.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

z rýchlych správ denníkN:
 

Robert Fico po 14 rokoch prišiel o štátom platenú ochranku. Z jeho strany sa to udialo spôsobom, aký je v tejto kauze preňho typický – nedokázal povedať pravdu.

Fico bol od roku 2006 do marca 2018 neustále v nejakej ústavnej funkcii. Trikrát bol predsedom vlády, za vládnutia Ivety Radičovej sa stal podpredsedom parlamentu. Schôdze síce neviedol, ale ochrankárov z titulu funkcie mal. Keď po vražde Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej podal demisiu, mal prísť aj o ochranku. Lenže celé dva nasledujúce roky si ju ďalej užíval, lebo mu ju ministerka vnútra Denisa Saková neustále predlžovala.

Dôvod sme sa nikdy nedozvedeli. Oficiálne ním boli akési nespresnené bezpečnostné dôvody. Fico naznačil, že sa mu vyhrážajú smrťou, ale nič konkrétne. Nejakí hlupáci mu ich naozaj mohli posielať. Je na to dosť nepopulárny. Lenže jeho kráľovská ochranka stála státisíce a v takej situácii nestačilo iba ju predĺžiť, ale aj transparentne informovať o dôvodoch.

To Saková nikdy nedokázala. A keďže nikdy neinformovala prečo, nemohli sme objektívne posúdiť, či bola príčinou jej servilnosť k vlastnému predsedovi strany alebo skutočná hrozba.

Až v pondelok tak Ficovi ochranku zrušil Sakovej nástupca za OĽaNO Roman Mikulec. Potvrdil, že o zrušení ochranky rozhodol on po tom, ako mu riaditeľ úradu pre ochranu ústavných činiteľov oznámil, že na pokračovanie už nie je dôvod. Ešte dodal, že dôvod neexistoval ani vtedy, kým bola ministerkou Saková.

Ficova verzia je iná. V utorok tvrdil, že bolo nevyhnutné so štátnou ochrankou skončiť, pretože si neželá byť „pod kontrolou pána Matoviča“.

Nuž, šanca, že pravdu má Fico a nie Mikulec, v podstate neexistuje. Nenávisť medzi Smerom a OĽaNO je síce notoricky známa, no taká je aj Ficova záľuba v papalášstve a neochota vravieť pravdu, keď ide o jeho výhody. Dôkazom nech je napríklad jeho pokus, aby aj v novom parlamente mohol parkovať vo vyhradených garážach, aby sa ďalej mohol vyhýbať novinárom.

To sa mu už nepodarí, ochranku mu pravdepodobne začne platiť Smer. Napríklad taký Bonul teraz bude mať voľné kapacity.

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ved preto platil stat Bonulu. Preto nechal bastrnaka kradnut DPH. To su tie tajne fondy. Ved aj ######icky si platili zo statneho. vsetko na mnoho rokov dopredu. Kym neskrachuje bodor,ci ho nezabasnu. Ak v base skoncil Basternak vytrhal v byte podlahy aj zarubne, kuchynu a toaletu. Ci sanita sa to vola?

 

Ja osobne by som Fica ak by som mal tu moc doal ako sykorku.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kto tu pozna dovody na tu ochranu?....ja nie a pochybujem ze je taky tu.....takze robit zaver na zaklade nejakej antipatie, je iba konspiracia......len neviem odkial sa beru tie cifry, co to stalo.....ved ta ochranka berie plat aj za to ked sedi ochrankar bez momentalnej prace v nejakej "cakarni", ako taky hasic, co caka na nejaky poziar.....plat mu ide tak ci tak.....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Daj ochrankara aj mne, plat mu ide tak ci tak, v sobotu bude orat. Stacia mi dvaja. Jeden zapina gombik a druhy chodi s pluhom. Aj tam kvasia gule. A plat im ide. Teraz ti dvaja po ficovi aj tak nemaju co robit.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ak by sme mali pristupit na argumentaciu byvalej ministerky vnutra, musel by ochranku dostat kazdy poslanec. Mimochodom, Ficio je jednym z hlavnych budovatelov atmosfery, ktora v spolocnosti je, takze fakt, ze 14 rokov zamestnaval Urad na ochranu ustavnych cinitelov je tak trochu paradox.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som teda nikde nezachytil nejake publikovane podklady, pre ktore mal Fico narok na ochranku......vsetko boli, a aj su, doteraz iba reci od nejakej jednej osoby....JPP....kazdy obcan ma pravo na ochranku, ak to prislusny organ tak vyhodnoti...musia byt naplnene samozrejme nejake podmienky a teda ani poslanec nema narok na ochranku z titulu svojho mandatu, ale iba na zaklade zhodnotenia bezpecnostneho rizika pre danu osobu....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Podla mna aj mafianska nevesta Troskova mala narok -na stahovakov :)

Ale vazne, informator si nechce vsimnut, ze Sakova bola Ficovou podriadenou a narok na ochranku pre poslanca Ficovi predlzovala "po konzultacii" so sefom Uradu na ochranu ustavnych cinitelov Strbom. Dovody vysvetlovala aj Vyboru NRSR pre obranu a bezpecnost. Jeho sef Hrnko vtedy povedal, ze dovodom boli "rozne vyhrazky od ludi, ktori na to mali prostriedky". Ked Hrnko tvrdil, ze ti ludia na to mali prostriedky, museli ich mat stotoznenych a ja som si nevsimol, ze by bol niekto sudeny za nebezpecne vyhrazenie Ficovi. Keby som napisal ktoremukolvek, vo verejnom priestore aktivnejsiemu poslancovi, aby mi preposielal vyhrazky, ktore mu chodia na fb, alebo mailom, som presvedceny, ze by som mal kazdy vecer co citat. Zaujimave je, ze po konzultacii s tym istym Strbom uz novy minister na predlzenie naroku nevidi dovod. Na zaklade toho som presvedceny, ze zneuzivanie statnej ochranky je prejavom Ficovho papalasizmu a neskor aj zivenim kolektivneho stihomamu. Co chceme od cloveka, ktory sa ucil od Meciara.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja ho nezastavam, iba konstatujem, ze narok na ochranu ma kazdy obcan SR, ak to vyhodnoti organ na to urceny, ze je poziadavka opravnena....tak co chces riesit?....on predsa nemal ochranku z dovodu toho, ze bol poslanec, ale preto, ze na nu mal, ako obcan SR (podla uradu) narok....co je na tom nepochopitelne?...ze bola Sakova jeho podriadena nie je v tejto veci ziaden argument na to, ze Fico mal ochranku, ako obcan SR, neopravnene.....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

uverim ti len vtedy, ked terajsi minister da preskumat dovody na ochranku a jej opravnenost....po vyhodnoteni, z vysledkom negativnym z pohladu Fica, potom sa musia uskutocnit pravne kroky a dat veci aj finanncne do poriadku...tomu sa vravi pravny stat....ak to terajsi minister nespravi, tak budem verit posudku predchadzjuceho ministra....a to neznamena, ze nadrzam Ficovi a sakovej....je to skratka respektovanie rozhodnutia organu na to urceneho a musim mu verit pokial sa nepreukaze opak....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ze sa snazis :),   informator je presvedceny politruk.   Inak   zrusenie ochranky  urobil Mikulec po konzultacii s riaditelom Úradu pre ochranu ústavných činiteľov a diplomatických misií MV SR a ten sam povedal ze dovod  na nu nebol ani v munulosti ale ze Sakova rozhodla. A kedze ta velila, tak ju mal.   Ale trollovi nevysvetlis

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tyso

 

ty si celkom ako ten klaun z TT...kde ja zastavam Fica a Sakovu?....ak teda boli tie ochranky zbytocne, tak nevidim dovod nepodat na Sakovu a Fica trestne oznamenie za zneuzitie pravomoci verejneho cinitela....ak sa tak stane a trestny cin bude preukazany, tak potom sa  obaja dostanu tam, kam patria, ale dovtedy musi platit to, co je dane a prestane to platit pokial sa nepreukeze opak....tymto potvrdzujem ze som politruk?.....ty si asi pod nejakym omamenim z corony... :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Krása! Konečne tento hranatý hovnomet priznal, že 13. dôchodky týždeň pred voľbami boli súčasťou smeráckej kampane! Nešlo o žiadnych dôchodcov, ale preferencie strany. V čase 18:00

 

Garantujem vám, že keby sme neurobili posledný týždeň 13. dôchodky, tak Smer má vo voľbách 12 alebo 13 %
 
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a niekto o tom pochyboval?...ukaz prstom na politicku stranu, ktora vsetko, co robi, nerobi s dopadom na volebnu kampan.....ci uz v pozitivnom alebo negativnom  vyhlade....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak smeraci(LSNS aby mali aspon take percenta ako maju) to urobili kvoli tomu aby mali co najviac percent. Smer rodina a SNS aby sa dostali do parlamentu.

 

Teraz z nich vyjdu ako najsprostejsi Smer rodina - lebo nato peniaze niesu  a sami to priznavaju,ale ci si to asi si to vsimnu ich volici.

 

Nemas to v rozpocte, nemas 13 mesiac. Ale isto to ide zaplatit. Budu mat problem zaplatit aj ten 12.mesiac.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov