Skočiť na obsah

Byty - pôvodné, rekonštruované, interiéry


game

Odporúčané príspevky

ten koberec pripomína predraný výplet na ratanovom sedátku stoličky vystavenej nečasu :)

---

 

no ale iďme ďalej - vždy si myslím, že čo ešte môžu na steny vymyslieť ... hodiny úmrtia, rodinná biblia, matrice s múdrosťami, rodostromy, predtlačené romány o láske v každej forme a dokonca aj farbe, všetko tu už bolo...

a vždy sa nájde niečo nové.

 

vlastnoručný nápis na stene, roztrasenou rukou, nedobre prepočítané na stred, to tu ešte nebolo:

post-3-0-03492200-1490623093.jpg

okoun.cz

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Byt je uz napisany na brata. V daka bohu som sa ho zbavil.Ma hodnotu tridsattisic. Teda dostal dost. Pre mna uz nemal hodnotu.

Som ziskal dom. Kde treba preinvestovat  niekolko desiatok tisic. Mozno ak setrne dvadsat co este mam. Mozno aby to malo uroven 40 000.

 

Spravil som to kvoli detom. Ked by mali o 5 rokov viac.  Uz by to vyznam nemalo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ono pritom prevode sa stalo to. Zamenna zmluva. Ze to com ziskal ja, cele moje(nie na mazelku). A zena "pocitala" ze na nu bude napisana stvrtina zahrady. A ju to rozlutostilo. A ja ju chapem ,ja som vymyslel este predtym. Ked jej to vysvetlil - ze jej dam polku co je napisane na mna. Za podmienky,ze sa o to nikdy sudit nebudeme a budu to uz bud dedit nase deti ci tam spadne meteor. Teoreticky ci aj prakticky to predame spolu. Za pre nas rozumnych a nepodnatlakovych podmienok - bez oje - to sa hviezdickuje.

 

Ja som ju o######at nikdy nechcel, nerobim to a nikdy ma to nenapadlo. Preco si podiel zasluzi,lebo to niekolko rokov aj financuje, Stara sa o deti a mna aj pomaha mojim rodicom,  A je zbytocne dostavat ludi pod tlak. Bude polovica jej bude sa snazit. Ako kazdy, na svojej zahradke, na svojom schodisku. A ma ten dom zmysel bez nej a bez deti?  Takto ona o######avacka nie, ja viem koho som si vybral.

 

To som jej povedal. A tak to bude.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

je tu už hodne pozoruhodných a svojráznych bytov, aj keď ťažko, ale pochopila som aj kvaple a žraločie zuby a milovníkov starého egypta....

tento byt je mimo chápania, alebo ja práve teraz nejako ťažko chápem, ale fakt je, že toto je veľký priestorný byt - síce 2 + 1, ale 63 m2, čo je

bežná veľkosť trojizbových bytov...

s tým bytom by sa dali robiť zázraky... ono vlastne s ním zázraky aj robili, ale nepochopila som z nich ani jediný kamenný hrboľ...

 

post-3-0-68852200-1495552361.png

post-3-0-65638200-1495552368.png

post-3-0-94592100-1495552376.png

post-3-0-56135600-1495552385.png

 

Praha Strašnice, 4 000 000 Kč, vyhádzať, vysekať, vybúrať až na tehlu, celý interiér postaviť znovu.

https://www.sreality.cz/detail/prodej/byt/2+1/praha-strasnice-pocernicka/2110464348#img=0&fullscreen=false

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

skutočne zakaždým s malou dušičkou dúfam, že ten prúd už vyschne... ale kdepak, mohutnie a silnie, a vždy je čo nové vymyslieť :doh:

 

post-3-0-96413500-1496242139.jpg

 

post-3-0-58167900-1496242140.jpg

 

hlavne do toho zamotajme angličtinu, nech sme svetoví, a čistiarenské znaky k malej Verunke sú priam geniálny nápad. hlavne nežehliť.

 

nyx. cz

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Je to chore,ale mne to nepride ako realne.  Je ta fotka z viac uhlov? Je tam nieco nedokonale? Mne to pri de ako aj sprosta fotomontaz. Tak debilni ludia niesu. Su aj debilnejsi. Ale toto neverim ze realne je.

 

Priklad debil co to da na stenu.  neverim , ze by do priestoru nedal aj tu policu ci tu postel. Lebo to nepremyslel.

 

Ma tam detsku - miminkovsku postel. Zmesti sa aj vacsia? Ae hlavne motiv? Pre koho to je? podla mna len pre ludi ako game, to nieje pre dieta ani rodicov. A uz vobec pre hocijake nastevy.

 

Svetlo prenika cez okno, nie som detektiv -ani fotograf - je to leskle - bolo by to tak aj realne?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

konkrétne tie dve: to sú reklamné fotky predajcov. je ich na nete neúrekom, porozdeľovaných do kategórií: spáľňa, kuchyňa, chodba, detská izba, obývačka, hosťovská izba, hala ......

na tisíce, a to len v slovenčine a češtine, v ostatných jazykoch sú to milióny.

stačí kliknúť na google obrázky a trochu pokutať.

 

je toho toľko, že by to nikto nevyrábal, nepredával a neponúkal, keby sa to nepredávalo... dôkazom toho je spústa domácich fotiek aj v tejto téme.

je to stále v móde, stále sa to lepí na steny, a vždy prídu predajcovia s novým dizajnom...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Neverim ,ze sa to lepi  na stenu. Priklad, sa pozeram na fotky nahych dievcat( dievcat co zarabaju nasobky ako ficova Svetlana) a tam mate ich meno na stene, nik nedal ich meno na stenu. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

snáď už éra na bielo balených anonymných knižníc končí...

len neviem, či toto je lepšie.

úbohé knihy... tiež sú dokonale anonymné, chudatká : )

 

ale vidíte to ocenenie tým množstvom zdvihnutých palčekov a srdiečok? má to úspech, moji zlatí : )

 

post-3-0-14451600-1497554704.jpg

 

zdroj: FB, motorkari.cz

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

predaj postaršieho rodinného domu za 10 miliónov Kč.

znútra je prezdobený všetkým, čo prišlo, tri vrstvy kobercov, mramor, tygre, ovce, leopardy, divina každého druhu, plast, neuveriteľné

množstvo pracholapačov z kolotočov,

čiastočne dom zrekonštruovaný- strecha je spravená, na vonkajšok sa nedostalo.

 

prvý pohľad po naskočení obrázkov akoby chceli povedať: tak takéto nie je. ale je.

 

na ukážku - úplne zničených a neviditeľných a stratených 150 m2

https://www.sreality.cz/detail/prodej/dum/rodinny/praha-chodov-/3156554076#img=5&fullscreen=false

 

post-3-0-98044300-1498037909.png

post-3-0-38764300-1498037917.png

post-3-0-00638400-1498037925.png

post-3-0-03348300-1498037932.png

 

 

k úprave obrázkov:

 

ps. nemám rada veľké obrázky, to viete určite všetci odjakživa, zmenšujem roky kde sa dá, ale niekedy jednoducho nejde robiť kompromisy:

z tohto bytu  tieto boli po zmenšení nepozerateľné - tu je detailov milión v každej miestnosti, v mojom obvyklom malom formáte 400x300 pixelov sa to všetko zlialo do jednej nerozoznateľnej hnedavej chaotickej masy.

 

aj tak bude lepšie, kým je to v inzeráte, pozrieť si to priamo tam, pretože aj mne dokonca unikli úchvatné detaily - napríklad obrázková tapeta, rozprávajúca príbeh v comicsoch, a ešte spústa vecí. prajem príjemné pozeranie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Na nete sa neoplatí pozerať ponuky bytov. Otvoril som noviny a po dlhšej dobe som uvidel normálne ceny.

 

btw s tým štyrmi 1 megabajtovými obrázkami si robíš srandu?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

toto je "prehľadnejšie" aj s mojím starým obľúbeným formátom obrázkov 400x300

je to len malá paneláková kuchyňa, ale skutočne výživný je mimobazarovský diskus pod obrázkami.

 

kuchyňa cca 2 x 3 m, vôbec nezáleží na tom, koľko rokov tá kuchyňa má - moja je dvakrát staršia.

podstatné je, že sama majiteľka píše, že keď tam chce niečo robiť, tak musí popremiestňovať polku kravín na pracovnej ploche, a varí často, takže to robí furt.

 

apropo k týmto obrázkom je, že práve včera sme s kamarátkou hovorili o jednej rodine, jej známych, ktorí majú takto zaprataný komplet celý byt: sú to dvaja starší ľudia a ich dcéra, stará panna - ich krédom je, že si oni sami nosia odvšadiaľ suveníry, hromadne, a milujú dostávať darčeky, a keď už niečo dostanú, nech je to čokoľvek, to sa predsa nevyhadzuje.

nech je to čokoľvek, od vystrelenej ruže na hodoch po umelých psov a mačky a pamätné obrázky a umelé kvety a čo si kto vie len predstaviť... traja sa pri kuchynskom stole naraz nenajedia, lebo sa tam nezmestia od blbostí.

 

tak táto kuchyňa prišla ako dokonalá ilustrácia:

 

post-3-0-55326800-1498068349.jpg   post-3-0-33059500-1498068350.jpg

post-3-0-67218500-1498068348.jpg   post-3-0-18915400-1498068351.jpg

https://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=4844943

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

tie steny mohli kľudne zostať biele... teda keď ovšem sa bydlenke prestali páčiť steny rádobytehlové. alebo to takto vyzerá, keď niekto v paneláku začne mať koníčka, ktorý je väčší, než zbierka zápalkových škatuliek. alebo keď niekto nedokáže vyliezť z módneho haraburdia spred 10 - 15 rokov.

alebo... neviem.

 

krásne mottá, heslá, život, rodina, láska, "AKSÁL", návody na šťastie, na úsmev, na všetko, a uistenie, že sme "home" a v "domove" v každom množstve.

ktovie, či tam žije aj nejaký manža...

 

post-3-0-95605300-1501152992.jpg

post-3-0-83193500-1501152994.jpg

FB, okoun.cz

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

toto, čo je na fotke, a čo tu už zopárkrát bolo, je pravdepodobne už seriózna choroba - podmienka je, že by veľmi ťažko znášala odstránenie... ako ťažký závislák.

 

Zhromažďovanie starých krámov, ale aj zbieranie všetkého možného v nezmyselnom množstve môžu byť prejavom duševnej poruchy, tzv. hoarding disorder (z angl. hromadenia). Tá sa radí do spektra obsedantno-kompulzívnej poruchy, ktorá doteraz patrila medzi úzkostné poruchy, pretože vtieravé myšlienky bývajú sprevádzané napätím a úzkosťou, ktoré dotyčný zmenšuje vykonávaním týchto každodenných rituálov.

Či ide o chorobné hromadenie vecí, sa dá zistiť pomerne jednoducho. Pri hroziacej strate týchto vecí či odpade sa u dotyčného stupňuje napätie, ktoré môže viesť až k fyzickým konfliktom.

... Dotyčný máva panický strach z toho, že by sa s týmito vecami mal rozlúčiť. Krámy pomaly začnú zapĺňať jeho životný priestor...

 

https://premuza.joj.sk/viete-ze/160967-je-patologicke-zhromazdovanie-veci-dusevna-porucha

http://www.bbpsycholog.sk/psycholog-radi/uzkost/211-obsedantno-kompulzivna-porucha.html

 

čo je zaujímavé, z časti je to porucha dedičná, trpí ňou cca 1,5 % populácie. a nie sú to len tradiční zberači čohokoľvek či zachraňovači odpadu, ale aj takíto zberači ako na fotkách.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

jedna tvorilkovsko-bydlenkovská originálna spálňa - komu ešte pripomína rodinnú hrobku? :(

aj s epitafom a fotkami zomrelých... je to dosť hrozné :(

 

post-3-0-41519000-1503770343.jpg

zdroj: okoun.cz

 

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

vydarené prerábky interiérov... náhodné nálezy, kreativite sa medze nekladú :)

sú to dva rozličné byty, jeden smeruje k niečomu prírodnému, niečo ako zemljanka do každého paneláku, či také niečo :hmmm:

druhý naopak, ale v tej kuchyni sa predpokladám nevarí... to je zrejme len dekorácia, teda možno... a možno sú tie kamienky pravé, čože my vieme? :)

 

post-3-0-45324600-1510773158.jpg    post-3-0-94007400-1510773169.jpg

nyx.cz

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Game ako chapem,preco sa tomu smejes. Na rok budem robit opat kupelnu a kuchynu. Das napad niecoho hodnotneho coho by sme sa mohli inspirovat?

 

Mojej zene sa do toho uz nechce ist  - mohla mat novu kuchynu aj dnes. Mohla mat umyvacku riadu - a nie vysusene ruky. Ona to robila v byte. Ale este raz to bude musiet urobit aj v dome - ja to urobit neviem.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

slimak,

pekných a jednoduchých rekonštrukcií aj kuchýň aj kúpeľní je hodne... toto čo tu sa v tejto téme prezentuje, to sú vážne zvyčajne krajnosti a hodne podivné výsledky,

ale vybrať a zobrať mustru by sa dalo z množstva šikovných a nepreplácaných...
napr.

 

rekonštruované kuchyne

 

rekonštruované kúpeľne

 

je tam celá hromada veľmi podobných, aké ste mali v paneláku, verím, že sa do toho manželke znovu priveľmi nechce, ale vidím tam cestu: prispôsobiť to, čo ste dokázali v paneláku,  tomuto domu, farebne aj materiálmi ste to mali veľmi príjemné.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

parádne interiéry sme tu dávno nemali :)

pozor, oči vám budú prechádzať, toto nie je len taký hocijaký výber:

 

1. psychedelická kuchyňa - tu vydržať dlhodobo fungovať si žiada uznanie, aspoň to nespáchali pre deti, ako je dobrým zvykom

2. dizajnové nebíčko - musí tam byť nádherne, ako na obláčiku, aj s televíznym oltárikom

3. zrejme byt nejakého výtvarne nadaného vtipálka, toto sa musí predávať predsa samo : )

4. detail z preťahovania sa ježiša s diablom zo steny prekrásnej obývačky

 

post-3-0-99379000-1512848113.jpg   post-3-0-38446900-1512848112.jpg

 

post-3-0-73575600-1512848117.jpg   post-3-0-52067900-1512848115.jpg

FB

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov