Skočiť na obsah

Prezidentské voľby 2014


aljak63

Prezidenské voľby 2014  

51 členovia hlasovali

  1. 1. Ktorého z kandidátov na prezidenta podporíte vašim hlasom?

    • Róbert Fico (Smer)
      1
    • Gyula Bárdos (SMK)
      0
    • Pavol Hrušovský (KDH, SDKÚ, Most - Híd)
      1
    • Ján Jurišta (KSS)
      0
    • Stanislav Martinčko (KOS)
      0
    • Peter Osuský (SaS)
      0
    • Jozef Šimko (SMS)
      0
    • Jozef Behýl
      0
    • Ján Čarnogurský
      2
    • Viliam Fischer
      0
    • Andrej Kiska
      7
    • Milan Kňažko
      11
    • Milan Melník
      0
    • Helena Mezenská
      29
    • Radoslav Procházka
      5
    • volieb sa nezúčastním
      1
  2. 2. Koho budete voliť v 2.kole prezidentských volieb?

    • Róbert Fico
      1
    • Andrej Kiska
      7
    • volieb sa nezúčastním
      1


Odporúčané príspevky

po zrelej úvahe si myslím že Fico to nakoniec dá.

 

najsledovanejšie TV programy sú Modré z neba, Búrlivé víno, a Paneláreň.

najpočúvanejšie rádio je Expres s ich nekonečným prúdom hudobných (s)hitov

najpredávanejšie auto je Fábia 1,2HTP

...

 

väčšina ľudí v tomto štáte má jednoducho mizerný vkus! :(

Inštitút demokratických volieb, ako nástroja presadenia vôle väčšiny u nás znamená, že sa nič nezmení. Peniaze investované do volieb sú iba investíciou do ilúzie, že občan rozhoduje o svojom osude a dáva politikom mandát tvrdiť, že zastupuje občanov. Na Slovensku pokračuje vôľa v duchu „babiek demokratiek“ ďalej. Nie len od Nežnej revolúcie, ale už od Veľkej októbrovej. Svoju štafetu odovzdávajú mladšej generácii. Tento fakt predznamenáva aj výsledky volieb na ďalších 30 rokov dopredu. Ak niekto očakáva morálne hodnoty od politikov a pozitívne zmeny v krajine s tým spojené, je naivný.

Každý občan môže kedykoľvek začať sám od seba. No očakávať to od väčšiny občanov je tiež naivita. Súvisí to aj s genetickou dispozíciou daného národa.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Práve som „dopočúval“ v Slovenskom rozhlase rozhovor s Robertom Ficom ako s kanditátom na prezidenta, ktorý moderoval Braňo Dobšinský.  Kládol mu rôzne nepríjemné otázky a môžem povedať, že Roberta Fica nedokázal nachytať „na hruškách“, ako sa hovorí. Robert Fico ukázal, že je veľmi obratný politik. Na otázku, či bol v konšpiračnom byte (dosť často v médiách spomínanom ) odpovedal, že sa nedá vtiahnuť do kauzy, ktorá sa ho netýka.

Ukázal, že je skutočný sociálny demokrat, ktorý má rád pracujúcich a stál neohrozene na strane pracujúcich, ktorí to asi pravdepodobne vo voľbách ocenia.

 

Povedal som, že je sociálny demokrat, nie ľavicový politik. Sociálny demokrat je u mňa totiž človek „ani ryba ani rak“, ktorý len veľmi úspešne predstiera náklonnosť k jednoduchému pracujúcemu ľudu.

 

Rozohnil sa napríklad aj na tom, že aká už len môže byť sociálna spravodlivosť v trhove orientovanej spoločnosti. Veď predsa bohatý človek si môže dovoliť napríklad voperovať titánový kĺb, keď to potrebuje a bežný človek len obyčajný, ktorý vydrží menej.
Nuž nepovedal to veľmi pekne ? Nebudeme my obyčajní ľudia spokojní, že máme politika, ktorý je na strane nás obyčajných ľudí ? Ani ja proti jeho názoru nič nemám, len to má malú chybičku krásy:

 

Robert Fico podľa mňa má vysoké IQ a možno len Milan Kňažko mu čiastočne konkuruje, ktorý zahral úlohu prezidenta skutočne perfektne vo svojich predvolebných videách . Robert Fico však pri svojom vysokom IQ však ani len nenaznačil, ako by chcel napríklad tým obyčajným ľuďom viac pomôcť z jednoduchého dôvodu, lebo nechce. Je to len jeden z toho celého zástupu podľa mňa jednoznačne pravicových politikov, ktorí sa uchádzajú o kreslo prezidenta.  Pri jeho inteligencii mohol aspoň naznačiť – obrazne povedané ‒  že keď si ten bežný človek nemôže dovoliť titánový kĺb, tak by stačilo, aby sa naniesla na ten bežný kĺb aspoň titánová vrstva a perfektné kĺby by mohli mať aj bohatí aj chudobní.

 

Vy bohatí a úspešní pravičiari, zbohatlíci a  slovenskí domýšľavci s IQ 1000 v súdnictve a štátnej správe (súdiac podľa vašich príjmov), môžete bozkávať Fica od rána do večera, že máte takéhoto opravdivého pravicového politika, ktorý úspešne drží pracujúce masy na uzde a je zárukou vášho pokračujúceho blahobytu do ďalších rokov. Ak zvolíte nejakého iného pravicového „babráka“, tak môžete byť zmetení masami ako Janukovič na Ukrajine a prísť o majetok.

 

Zdá sa, že skutočne ľavicovo orientovaný politik sa na Slovensku ešte nenarodil, ale ešte je určitá nádej, že sa v rámci SMERU nájde pár ľudí, ktorí ešte možno veria, že slová a skutky by sa mali zhodovať, tak budú inšpirovať  Roberta Fica aj k činom, nielen k sľubom.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Bohus

 

Nemyslím si ,že je to otázkou I.Q. To ale neznamená, že nemá schopnosti počúvať to, čo chce počuť väčšina. Ak vypočuje hlas pohrobkov „babiek demokratiek“, a ľudí s touto „krvnou skupinou“ , teda asi 40 percentnej voličskej základne na Slovensku, tak má úspech zaručený. Tato psychopatická črta jedinca, ktorý musí byť všade prvý, je vlastná každému politikovi. Je len na jeho schopnostiach a osobnom šarme, aby ju maskoval frázami že chce slúžiť občanom a podobné predvolebné slogany.

Zákony nezmenia stav spoločnosti, ak ich nedodržiavanie občania akceptujú a dokonca aj obdivujú. Po revolúcii bol zákon, že príslušníci ŠTB sa nemôžu uchádzať o verejné funkcie. Spoločnosť to tolerovala a zákon sa nedodržiaval. Je to ako v doprave. Pravidlá sú všade v rovnaké. Na Slovenku je prejazd na červenú prejavom príslušnosti k elite, inde je to prejav stupidity. Dokonca sú krajiny, kde ju chápu ako informatívnu značku.

Existujú dva veľmi príbuzné druhy primátov, šimpanzy a bonobovia. Sú takmer na nerozoznanie. Šimpanzy riešia spory bitkou, bonobovia sexom. Nechcem, aby to vyznelo rasisticky.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pred chvíľou som si pozrel aj video s Mezenskou, kde ma príjemne prekvapila, že vie ísť neoblomne za svojim cieľom a ukázala, že má silné nervy. Keď budem mať na to náladu, pozriem si celý rozhovor.

Bolo mi sympatické, že nemusela nič hrať a predstierať, ako to robil Kňažko:

http://www.aktuality.sk/clanok/247972/video-hadka-v-televizii-mezenska-ako-na-sude/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Bohus Fica mas v politike 20 rokov(aj jeho skvele zakony - co sa nikdy nedali do praxe-alebo ine co nam skodia) ako KDh-kov - su velmi dobri, skveli - dnes ci piatok sa dohodnu na skvelom zakone.  Dobre to odkomunikovali su proste top. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zdá sa, že skutočne ľavicovo orientovaný politik sa na Slovensku ešte nenarodil, ale ešte je určitá nádej, že sa v rámci SMERU nájde pár ľudí, ktorí ešte možno veria, že slová a skutky by sa mali zhodovať, tak budú inšpirovať  Roberta Fica aj k činom, nielen k sľubom.

 

Na Slovensku sa o standartnej politickej sablone budem moct bavit az vtedy, ked ideologia prestane byt iba lacnym a podla aktualnej potreby vymenitelnym populistickym prostriedkom.

 

Pred chvíľou som si pozrel aj video s Mezenskou, kde ma príjemne prekvapila, že vie ísť neoblomne za svojim cieľom a ukázala, že má silné nervy.

 

Mezenska, co sa tyka kampane toci dookola 3 - 4 temy na co vyuziva asi 5 viet. Z isteho uhla pohladu sa to moze zdat ako vytrvala cesta za cielom, ale z ineho zasa ako neschopnost vyjadrit sa k niecomu inemu. Ja dam skor na to druhe :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jeden článok z piana :
 

Sú aj lepší kandidáti na prezidenta ako Andrej Kiska, ale dalo by sa s ním žiť.

Neúspešný prezidentský kandidát Pavol Hrušovský si veľmi správne všimol, že o Andrejovi Kiskovi ako politikovi toho veľa nevieme. V skutočnosti nevieme takmer nič. Veľmi správne tiež podotkol, že volebná kampaň by nemala byť len o bilbordoch, ale aj o názoroch a hodnotách.

Celé to však má zásadné nedostatky. S čím takým ohromujúcim vyšiel sám Hrušovský, že by to malo Kisku prinútiť zaoberať sa ním ako reálnym súperom? Čo také spravil, aby ho prinútil zliezť z bilbordov? Nič.

To isté platí aj o ostatných súperoch, ktorí chcú robiť Robertovi Ficovi spoločnosť v druhom kole namiesto Kisku. Vystrašení prieskumami sa ho síce v poslednej chvíli snažia dostať pred kamery v priamom súboji, ale agentúry hlásia, že svoju šancu tromfnúť ho premeškali.

Keďže Kiskov úspech v prvom kole je čoraz pravdepodobnejší a prieskumy verejnej mienky ponúkajú náznaky, že okrem mnohých iných zbiera aj hlasy antisystémových voličov, je úplne legitímne pýtať sa, čo s nimi má spoločné. Našťastie pre Kisku aj pre nás, pokojne môžeme vyhlásiť, že ho s nimi spája len dopyt po niekom novom.

O Andrejovi Kiskovi síce vieme veľmi málo a môžeme len špekulovať, akým by bol prezidentom, ale niet z čoho usudzovať, že by sa v jeho osobe do prezidentského paláca dostal nepriateľ liberálnej demokracie. Slovom, mať aj antisystémových voličov ešte nemusí znamenať antisystémového kandidáta, akého by si oni želali.

Samozrejme, bolo by neporovnateľne lepšie, keby sme žili v krajine, kde tradičné strany majú kvalitných adeptov na prezidenta. Nanešťastie to o súčasnom Slovensku neplatí. Predbežne sa len môžeme utešovať, že ak aj Andrej Kiska zbiera hlasy ľudí, ktorí by tu najradšej nenechali kameň na kameni, tak by sa v ňom sklamali. Neznamená to, že je najlepší z uchádzačov, sú aj lepšie voľby, ale dalo by sa s ním slušne existovať.

Kandidát Ľudovej platformy a ona samotná už môžu iba sledovať, ako málo stačí na úspech – človek s príbehom a bez zlej minulosti. Namiesto takého ponúkli vyslúženého kamaráta, a aj preto teraz sledujeme príbeh o konci (tejto) pravice na Slovensku. 

 
trochu mi padol do nôty, môže mi niekto tak skutočne zrozumiteľne vysvetliť, čo kto na pánovi menom Kiska vidí ? aj keď sám tvrdí, že sa prezentuje už takmer dva roky, aj tak je pravda, že trčí na bilboardoch ale to je tak všetko. a kto o ňom vie niečo viac ?
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mne Kiska v rozhovore pre RTVS pripadal ako bezny podnikatel, ktory ma naockovane americke myslenie vratane usmevu

(poznate z prepierania mozgov a-la Amway)


my, co pozname Sotaka vieme, ze v jeho mene je niekolko pismen, ktore ho perfektne charakterizuju...
ale v tom clanku pomenoval niekolko pravd...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Akurát pred pár hodinami som sa vrátil domov z návštevy u bývalého kolegu, ktorý je asi 13 rokov na dôchodku ( vzdelanie VŠ) a ktorý nechodí k voľbám, lebo politické strany označuje za zločinecké organizácie. Tentoraz voliť pôjde, lebo v našom meste bol Kiska s Vacvalovou a on bol na tom podujatí. Opýtal som sa ho, čo sa tam hovorilo a prečo sa mu Kiska tak zapáčil, že tentoraz pôjde k voľbám.

Už si toho moc nepamätal, čo Kiska plánuje robiť ako prezident, ale utkveli mu v pamäti tieto veci:

 

Kiska povedal, že v živote dosiahol veľmi veľa a teraz chce pomáhať ľuďom. Že navštevuje chudobné rodiny s ťažko postihnutými pacientami a snaží sa ich podporovať.

A zapôsobilo na môjho kolegu aj to, že celý svoj prezidentský plat bude posielať na dobročinné účely

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kvapka kandidátskeho humoru:

 

Fun rádio, Sajfa pripravuje rozhovory so všetkými kandidátmi, toto je krátke video na spravenie chute ... do pozornosti ctených fórumákov odporúčam posledného kandidáta aj s jeho hĺbkovým psychologickým profilom Sajfu ...

 

napadlo mi pri tom automaticky a spontánne jedno prastaré maďarské príslovie : sova hovorí vrabcovi, že má veľkú hlavu ... :smile2:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

toto oslňujúce poznanie ma dnes zlomilo v páse:

 

SDKÚ ide do kampane: Smer nemôže mať všetko

SDKÚ sa do kampane zapojí so sloganom "Smer nemôže mať všetko".

Zároveň chce v najbližších dňoch mobilizovať svojich členov a voličov k čo najvyššej účasti v nadchádzajúcich prezidentských voľbách.

"Vládna strana ovláda všetky ústavné funkcie, súdy, prokuratúru, bezpečnostné zložky. Prílišná koncentrácia moci v rukách jednej strany a jednofarebnosť je z hľadiska kontrolných mechanizmov v štáte riziková pre jeho zdravé a normálne fungovanie," konštatovalo Prezídium SDKÚ.

Podľa strany je predseda vlády v najlepších rokoch a do prezidentskej funkcie nejde zavŕšiť svoju politickú dráhu, práve naopak.

"Parlamentná demokracia sa môže v prípade víťazstva Roberta Fica zmeniť na prezidentský systém," pripúšťa strana.

 
poznať a rozpoznať túto vec im teda trvalo ... kde boli a čo ráčili v SDKÚ robiť doteraz ?!
 
 
edit.
práve som našla, toto som vážne nehľadala, práve som sa doblinkala :
http://www.fico2014.sk/slovensko-voli-roberta-fica?utm_source=azetklik&utm_medium=cpc&utm_campaign=vyzva
  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dady ake pravdx pomenoval? Pomenoval ktora vlada a parlament tie zakony prijali? nie nehovorilo rade solidarity ci kde sa to sackuje, Nehovoril o svojom kandidatovi? Nehovoril o sebe? Vies kolko zakonov prijali ktore idu bez kopyta(aj kopyto je inteligentnejsie) a sa ma dotykaju  - a vies kde mam tie zakony? A pokuty. 

 

Chlapec sa ozval ked jeho to ma nieco stat - ziadna jeho navyse namaha - len to musi zaplatit. A nech - ja taketo zakony mam v pi.. Tlstoch ale bol na rade - a podporuje mudru vladu a nech.

 

Tlstoch vycita niekomu - kde nebol - za nic nemohol - co sam sposobil ? Je vacsi klitorais? Penas?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dalsi chlapec ma vsade priatelov na telefone a nevie sa vykoktat.

 

http://www.sme.sk/c/7121539/ini-odsudzuju-invaziu-fico-je-k-putinovi-opatrny.html

 

Co Ficovolic? Chces mat toho dominatora kde? Kde sa nebude vediet vykoktat, ci kde nebude vediet co robit?  On By sa nevykoktal ani keby - ani. Hnupovia - sprosti - jeho volici.

 

----------------

Co myslite bude mat tato vojna vplyv na nase volby prezidenta? Ja si myslim, ze hej ,len to neviem odhadnut. Ficovolic ak si mysli ze je Premier dolezitejsi si ho tam ponecha ale co ma hlave Ficovolic? Nebodaj by mu dali do hlavy teraz potrebujeme silny stat? Silny stat a chalan nevie ani povedat ci bol na kolu to je mozne len na Slovensku. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

SME v spolupráci s Trendom uvedú v pondelok 3.3.2014 o siedmej večer debatu kandidátov na prezidentov.

V KC Dunaj budú diskutovať Hrušovský, Kiska, Kňažko a Procházka.

Kandidát na prezident a premiér SR Robert Fico pozvanie neprijal. ( - veď načo ? on je predsa lietadlo
)

Celú debatu sledujte online na sme.sk.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Su volby na pravde.

 

Hoci sa 1. kolo prezidentských volieb uskutoční až v sobotu 15. marca, virtuálne voľby, ktoré pripravila Pravda.sk, sú už dnes. Volebná miestnosť sa na webe Pravdy otvorila o 7.00, čitatelia môžu hlasovať za svojho kandidáta až do 22.00.

Do virtuálnej volebnej urny ste vhodili vyše 17-tisíc hlasovacích lístkov. Poradie krajov podľa hlasov: Bratislavský, Žilinský, Košický, Prešovský, Banskobystrický, Nitriansky, Trenčiansky a Trnavský. Nitra, Trenčín, Trnava – nedajte sa zahanbiť, voliť sa dá až do 22.00!

Volí výrazne viac mužov ako žien (dámy, aj vy máte volebné právo!), ale poradie je u oboch pohlaví prekvapivo rovnaké! Voľby zatiaľ najmenej zaujímajú prvovoličov, kým najviac volebných lístkov „vhodilo“ do virtuálnej urny čitateľov vo veku 30–39 rokov, nasledujú päťdesiatnici. Pribúdajúcim vekom sa preferencie čitateľov menia, v jednotlivých skupinách sa na prvých priečkach stále striedajú traja kandidáti.

http://spravy.pravda.sk/prezidentske-volby-2014/clanok/310601-virtualne-prezidentske-volby-na-pravda-sk-volte-dnes-od-7-00/

 

Zucastnil som sa a som zvedavy. Pre mna to bude mat vypovednu hodnotu. Priklad verim, ze dolezitost volieb si uvedomia aj 30 tnici aj 50tnici. Ide hlavne o ich zivoty. Samozrejme dochodcovia a hlavne starsi sa tam velmi nezucastnia. 30 aj 50 tnici su odkazany na II.pilier. Jedny pojdu na dochodok a druhz to maju plati. 40 tnik tomu to moze byt jedno - on to platit bude ale uz necaka ze nejaky mat bude.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zúčastnila som sa ich aj ja ...

som zvedavá na výsledky, hoci asi nenaznačia nič moc, alebo len málo, väčšina ficovoličov nesedí pri pc a okrem toho  oslavuje mdž kdekade po kulturákoch s majstrom Ficom, nie pri nete ... -_-

 

aspoň v to dúfam.
keď nie, začínam sa výsledkov skutočných volieb obávať.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Falsovanie , rano o 9tej mali 5000, poobede 10 000 teraz 17 000. Iste moze tobyt blud - ale potom naco to robia? Zmanupilovat sa to da ale ja tomu neverim. Napisat na zakazku klamlivy clanok OK - mali zaplatene. Ci su za to plateny. Ale ak robia prieskum, nech to osetria od nezmyslov a daju relevatne udaje o tyzden aj tak budu.

 

Ok, napisem par pribehov.Matka , ze vies koho voli Karol? jej brat , ja co ja viem Kotlebu? On zhrozena ze ano. A co sme mali volit. 

dalsia starsia pani , nam upratuje, bol zvoleny Kotleba vsetci dvaja okrem kolegu co nebol na volbach, sme boli tak spokojny, a prislo na rec co som ja volil predtym - ja ze socialneho netvora. :-) - vyvalila oci,ale OK.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

predpokladajme, že to nejako ošetrené majú, alebo počítajú s nejakou mierou falšovania ...

 

hoci by mi to pripadalo asi tak produktívne a potrebné, ako to hlasovanie vesmírnej letky Pomotanej Mezenskej, ktorá doletela hlasovať hromadne sem k nám na našu malú anketu ... absolútne nič to nemení a neznamená :)

ale ľudia sú blázni, tak všeobecne, predpokladám, že aj v Pravde to vedia ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dam prihodu,mame v rodine dvoch komunistov - jeden prastary otec tam vstupil  v 1917 v kanade a druhy bol jeho syn - bol lesnik a v 1963 ho nasli doma obeseneho, Nebolo to zrejme kvoli strane. Obeseneho uz byvali v Revucej. Predtym hocikde. V tornali,na horehroni, v BB. Matka sa stahovala v kuse.

 

Ja som to nechapal. Kolegu co mam na tenisse je starsi a lepsi, mi povedal(otca mal tiez lesaka) ,ze ich ako policajtov vkuse tocili aby sa nedostali do styku s podsvetim. Kamaratskeho styku. Kradlo sa vzdy. teda je mozne a velmi pravdepodobne - zlodeji ho obesili.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

takže výsledky z volieb v Pravde :

 
Voľby na Pravda.sk by do 2. kola posunuli Kisku s Kňažkom06.03.2014 06:50, aktualizované: 22:05

Andrej Kiska a Milan Kňažko by sa na základe výsledkov virtuálnych prezidentských volieb na Pravda.sk dostali do 2. kola. Na voľbách sa zúčastnilo 18 043 čitateľov.

 

 

čitatelia Pravdy nevolia Fica, tak.  alebo nemajú net.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mne je luto , ze nemame ciastkove vyskedky podla krajov(zaujimalo by ma ako ktory kraj ya co voli, v ozajstnych volbach to bude zaujimave - ktory kraj je na tom ako ). Aj ked ani to by nebolo smerodajne,ale dalo by sa to porovnat so skutocnymi vysledkami. Aj ked nie.

 

Ale je to zaujimave - Hrusovsky - ako prekvapi? Kandidat ludovej platformi? Volicov ma len u debilov.

 

 

Kraj je na to ako. Podla mna slovaci su homogenny narod - aj nasi madari.  BB bola predzvest - ja verim ze aspon tri kraje okrem bratislavi Fica zrutia.

 

Skuste dat tipovacku - kde Fico prehra? V ktorom kraji?

 

Moj typ vsade. Naj prepadlinu Fico bude mat v BA, BB, ZA, PO,KE

 

 

V hlasovacom lístku ste mali vyplniť aj kraj, v ktorom žijete, pohlavie a vek. Iba v Bratislavskom kraji, ktorý sa zapojil do volieb najmohutnejšie, viac ako štvrtinou hlasov, dominoval Milan Kňažko, vo všetkých ostatných krajoch zvíťazil Andrej Kiska.

Až 75% hlasujúcich boli muži. Napriek tomu bolo poradie na prvých štyroch miestach rovnaké, teda totožné s celkovými výsledkami. U žien sme nezaznamenali ani výraznejší príklon k jedinej žene medzi kandidátmi – Helene Mezenskej. Dostala 175 hlasov žien.

Prvovoliči (veková kategória 18–22 rokov) hlasovali zhodne ako dvadsiatnici, tridsiatnici či štyridsiatnici, teda uprednostnili Kisku, päťdesiatnici dali najviac hlasov Kňažkovi a čitatelia v dôchodkovom veku Ficovi. Zaujímavé je, že Procházka skončil v kategóriach 18–22, 23–29 a 30–39 druhý, v kategórii 40–49 tretí a u starších voličov až štvrtý.

Ďakujeme za všetky vaše hlasy. Len pripomíname, že voľby boli technicky ošetrené a aj keď ste mnohí skúšali voliť viacnásobne, nechali sme vás, no do výsledkov sa započítal vždy iba prvý hlas.

http://spravy.pravda.sk/prezidentske-volby-2014/clanok/310601-virtualne-prezidentske-volby-na-pravda-sk-volte-dnes-od-7-00/

 

Podla mna su to korektne udaje - skoda ze neukazali aj kraje.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov