Skočiť na obsah

Mojko aj ja chcem už mať bábo ... WTF?


Jovzin

Odporúčané príspevky

pekný mládenec, ešte otlačený od pôrodu a formuje sa do guľata pomalinky, ale pekný chlapček to je, dávajte na neho pozor, nech sa mu darí :)

 

a novinky, ako to zvládate, čo na to Števkin tatko, čo na to babky ? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak babky su celkom stastne. A Dedko je cely happy a vidno na nom ze sa tesi. A zatial to zvladame celkom da sa. Sme sa bali, ze maly bude po nas, ze bude plakat celu noc ( lebo aj ja aj Stevka sme boli urevane deti ) ale je super kludny. V noci sa budi 1-2x ako kedy. Vacsinou o 2hej rano a niekedy sa stane ze aj o 4-5tej rano ak ho dame skoro spinkat vecer. Ale nastastie neplace iba ked uz je fakt hladny alebo ked ho kupeme. Ale neplace len tak pre blbosti, to vobec, fakt kludne deculo dost :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

hmm.hmmh ja mam len o trosku starsie deti ale da sa. Ked to zvladne jovzin zvladne to kazdy - jovzina som spomenul ze steho mali vzdy za sranndu. Zas nieje to tak jednoduche ale zvladnut sa to da a ci to stoji za co? Iste. To uz jovzinovi nemusim vysvetlovat. On to zije a prezije a ,hmm si to uziva.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 1 mesiacom...

Hmm nas malej ale rastie.

Uz mas koro 6 kil a 62cm a to este iba teraz 2.novembra bude co skonci treti mesiac co je s nami :)

 

Inak zacina s nim byt sranda kedze uz si zacina dost blabotat ako: bla bla a gi a ge a ga rozpravat takze sa s nim natahujem kto viac povie GI a GA :D :D fakt sranda :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

jj hrdí :)

byť starým rodičom, vraj je tiež veľmi nádherné .. ajajaj! už sa teším na budúcnosť..

Jovzin: a vy máte v rodine babku - detskú lekárku ? :)

 

už nech je večer :) .. milujem pozerať fotografie detí ... a nabudúce možno bude aj video s detským džavotom ..

teším !

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:) Milé ! Svedčí vám to, už len mamka chýba na foto. Ondrejko je krásny, roztomilý. Žiarite. :) Vychutnajte si naplno každú spoločnú chvíľu .., buďte hlavne zdraví a šťastní.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

súhlasím : jovzin a štefka sa na seba vážne podobajú

áno, podobajú :) neviem, ale mne sa akosi väčšinou partnerské páry podobajú .. minule som už na to upozornila aj manžela, keď som si pozerala fotografie z plesu .. bola som až prekvapená, ako sa stále tí dvaja: on a ona, na seba podobajú .. :-)

Ondrejko sa mi zdá málinko viac po ockovi. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov