Skočiť na obsah

Mojko aj ja chcem už mať bábo ... WTF?


Jovzin

Odporúčané príspevky

vy tu ale máte problémy...

Poznala som jednu Štefániu, hovorilo sa jej Štefka. Ale na horniakoch som sa stretla aj so "Ščefinou" - ale to by sa asi Jovžinovi a Števke nepáčilo.

Domáce filtre na vodu môžu narobiť viac škody ako osohu, a ako tu už odznelo, voda z vodovodu je dobrá, tá vo fľaškách je dobrá pre obchodníkov, ktorí chcú zarobiť na naivite ľudí. Aspoň môj názor je taký. Nakoniec, Števka má istotne svojho lekára, ktorý jej povie, čo bude pre ňu a pre zdravý vývoj drobca najlepšie. Takým tým "babským" receptom by som sa radšej vygla...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja, jej v žiadnom prípade nezakazujem piť vodu z vodovodu, ak ju majú pitnú.. panenkoskákavá :-)

 

Ale ta odbornicka , z clanku co si linkovala to nedoporucuje, len fitrovanu, alebo z flasiek. Plus nejake potravinove doplnky, co su velkym hitom momentalne. :)

 

Ked si Stefka z clanku vyselektuje, co ma nejaku cenu, tak jej nezostane skoro nic. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vy tu ale máte problémy...

Poznala som jednu Štefániu, hovorilo sa jej Štefka. Ale na horniakoch som sa stretla aj so "Ščefinou" - ale to by sa asi Jovžinovi a Števke nepáčilo.

 

bola to len nevinná poznámka, že Jovzin ju volá Števka :)

 

ani si nechcem predstaviť, čo by nasledovalo, ak by som napísala výrazy: "******l, ******.." už som ticho - :)

 

Ked si Stefka z clanku vyselektuje, co ma nejaku cenu, tak jej nezostane skoro nic. :)

 

To prosím nechajme už na Števku.

Súhlasím s názorom, že istotne jej najlepšie, odborne poradí lekár... :)

Ja som len amatér.. taký ako aj ty.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

secretka, len aby si mala rovné merítko pre každého.. :) ja som len napísala to, ako sa Hellé vyjadruje, ona môže používať nevhodné výrazy , jej sa to tuná toleruje a ja, ani len zopakovať po nej nie. to je nefér, nemyslíš?

myslím si, že pravidlá by mali platiť pre všetkých ľudí rovnako.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ale ta odbornicka , z clanku co si linkovala to nedoporucuje, len fitrovanu, alebo z flasiek.

Okrem toho, rovnaký článok sa objavil na niektorých stránkach ešte pred tým, než ho uverejnila Mgr. Tinka Turnerová. Bude to asi väčšia odborníčka na copy/paste, než na životosprávu. :zubiska:

http://www.vladozlatos.com/blog/clanky-o-zdravi/zivotosprava-matky-pocas-tehotenstva.html

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

valcik, akurat ten vlado zlatos je manzel tinky turnerovej a spolu sa venuju zdravemu zivotu... ale to len tak na okraj...

a k teme - myslim, ze sprava o tehotenstve zamava v prvom momente aj s parmi, ktore na splodeni dietata cielene pracuju nieto s mladymi ludmi, ktori dieta zatial neplanuju... ale ale ono sa to nejako utrasie... :-)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

valcik, akurat ten vlado zlatos je manzel tinky turnerovej a spolu sa venuju zdravemu zivotu... ale to len tak na okraj...

 

To je samozrejme jiná. Pán Zlatoš však na svojich stránkach spomína, že svoje služby predávajú firmám, ktoré ich ďalej využívajú pre vlastné marketingové účely, to sa nám celá životospráva ľahko predraží.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tinka a Vlado sú sympatickí mladí ľudia, venujú sa čomu sa venujú.... :)

 

Čakajú tiež prírastok do rodiny, ako aj Števka a Jovzin. Dôležité je, aby sa im narodili zdravé bábätka. :bejby:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tému skúsime prenechať téme o Jovzinovi a Šteffi a ich potomkovi.

 

nechajme Jovzinovi a Števke kus zdravého rozumu, prekonajú to, aj keď Jovzin bude chvíľu vyšilovať :) ale v tomto prípade to bude normálne, nečakane čakajú dieťa, a s tým sa treba vyrovnať.

Jovzin, keď bude potrebovať radu, vie, že vždy poradíme, aj keď občas s humorom, ale poradíme.

 

zostáva dúfať, že po prvom šoku, keď mladí nádejní rodičia kupujú múdre knižky a zúrivo a so záujmom v nich listujú, nakoniec skončia založené v domácej knižnici, nastúpi vlastný zdravý rozum a rozum a skúsenosti rozumných a múdrych starých mám.

 

/ kníh je na trhu celá kopa, aj vždy bola, a nepoznám mladých ľudí, ktorí nekúpili v čase, keď čakali prvé dieťa, aspoň jednu podobnú knihu, ktorá pomôže sa zorientovať, ale nič viac. všade vždy skončili s knižkami založenými v poličke a pri zdravom rozume /

 

keď doteraz Števka nejedla podľa velesympatickej Tinky púpavové a šalátové listy a nepestovala Tinkinu od niekoho okopčenú zdravú životosprávu, tak od kohosi menom Tinka, kto čaká prvé dieťa a je preto studnicou vedomostí a rád, nezačne hryzkať púpavové listy, nezačne brať takéto skvelé rady práve teraz.

narobila by viac škody než úžitku.

 

nejesť za dvoch, dávať na seba pozor, stravovať sa zdravo, dopĺňať nerasty, vápnik, vitamíny, piť nezávadnú vodu z vodovodu a keď bude tehotenstvo bez problémov, užiť si ho.

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jovzin, keď bude potrebovať radu, vie, že vždy poradíme, aj keď občas s humorom, ale poradíme.

 

zostáva dúfať, že po prvom šoku, keď mladí nádejní rodičia kupujú múdre knižky a zúrivo a so záujmom v nich listujú, nakoniec skončia založené v domácej knižnici, nastúpi vlastný zdravý rozum a rozum a skúsenosti rozumných a múdrych starých mám.

 

/ kníh je na trhu celá kopa, aj vždy bola, a nepoznám mladých ľudí, ktorí nekúpili v čase, keď čakali prvé dieťa, aspoň jednu podobnú knihu, ktorá pomôže sa zorientovať, ale nič viac. všade vždy skončili s knižkami založenými v poličke a pri zdravom rozume /

 

nejesť za dvoch, dávať na seba pozor, stravovať sa zdravo, dopĺňať nerasty, vápnik, vitamíny, piť nezávadnú vodu z vodovodu a keď bude tehotenstvo bez problémov, užiť si ho.

 

a v tom spočíva celá podstata, správne si vyselektovať ... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Iskratinka, keď ale čítam, že budúcim mamičkám doporučuješ len známu a kvalitnú balenú vodu Lucka, pripadá mi to skôr ako obyčajná reklama, než ako selektovanie. Dúfam, že sa tu nesnažíš vyselektovať iba výrobky od spoločností, ktoré ti vyplácajú províziu! :innocent:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Iskratinka, keď ale čítam, že budúcim mamičkám doporučuješ len známu a kvalitnú balenú vodu Lucka, pripadá mi to skôr ako obyčajná reklama, než ako selektovanie.

omyl, odporúčala som :

 

"Ja, jej v žiadnom prípade nezakazujem piť vodu z vodovodu, ak ju majú pitnú.. panenkoskákavá :-)"

 

Tinka vo svojom článku písala svoje, a z toho som odporúčala vyselektovať si.

 

" ja som Tinka T. :smilieee: " k tomu je potrebný nadhľad, humor

 

inak, jak malé deti :zubiska:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja byt Jovzinom, radsej to tu ani necitam, lebo sa obavam, ze je ten typ, ktory by to cele posuval Stevke, a to by sme boli velice neradi

 

takze radsej neblbnime, jo?

je mlady, vylakany, ale to prejde

tak to tolko nerieste :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak tak, zasypeme ho dobrymi radami, ked sa male narodi, sak najlepsie sa vychovavaju cudzie deti.. :lol:

 

inac Jovzin by si teraz mal uzivat naplno sex.... :zubiska: ..aspon nieco pozitivne na tehotenstve :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a predtym je problem si ho uzivat? :)

ked si to nevie zariadit inak a je ochotny podstupovat to riziko...tos..

je niekolko inych druhov antikoncepcie, ktora zaruci ovela vacsiu "istotu"

 

 

jovzine, ale ano...teraz si to mozes uzivat naplno :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som len amatér.. taký ako aj ty.

Vsak prave, a prave preto si rozmyslim co doporucim druhemu amaterovi. Napriek tomu, ze je Tinka vrcholne mlada, sympaticka, cakajuca prve babatko, a pisuca komercne a trendove hovadiny. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

lebo si tiež amatér ako Jovzin, ja... :) čo píšem Jovzinovi píšem s tým najlepším úmyslom, ten článok? Števka si ho prečíta ako aj hociktorý iný článok.., vyberie si z neho niečo alebo nič, to je len na nej, tak isto ako si prečíta aj iné informácie z ďalších časopisov, kníh..vyselektuje si.. každý človek, čo niečo robí, tak aj chyby spraví a nielen tuná, ale aj v realite aj tá Tinka, aj všetci ľudia..nik nie je bez chýb.. ja som jasne napísala o čo mi išlo, kto chce porozumel, kto nie, tak nie... netreba robiť z komára somára.:)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov