Skočiť na obsah

Mojko aj ja chcem už mať bábo ... WTF?


Jovzin

Odporúčané príspevky

Novopecenenu nastavajucemu tatkovi prajem samozrejme vela lasky a krasny pocit zodpovednosti, ktoru ponesie za zivot, o ktoreho stvorenie sa laskyplne pricinil.

Vesmirna laska na cele s Astarom Seranom nech je s vami a vesmirni anjeli nech kruzia okolo kolisky 24 hodin denne chraniac ten maly drobcekovsky zazrak, ktory prichadza na svet, aby priniesol svojim usmevcekom stastie, lasku, porozumenie nielen rodicom a prarodicom, ale aj celemu svetu.

:bejby: :srdiecko2: :srdiecko2: :postel: :kvet:

 

Nezda sa to, ale poniektori z vas ste strasne hovada :zubiska:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jedeš, Jovzin! Vidíš to, nakoniec si predbehol aj Axela, ten iba kecá o demografii, ale skutek utek. :zubiska:

Pripájam sa ku gratuláciám, nezabudni sa občas odhlásiť z WoW a opýtať sa nastávajúcej mamičky, či netreba zaskočiť do obchodu. Teraz už len zasadiť strom a postaviť nejaký ten baráček, keď si to už zobral z opačného konca!

:anjelik:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Aha...asi som mal nejake dobromyselne prianie napisat, co? Anciasa....

 

Tak jo. Svet je na prdel a matka priroda je suka. Vesmir je nespravodlivy. Cely skonci v jednej nekonecnej zumpe, takze aj keby to bolo o miliardy rokov, logicky sa ruti do zahuby. Z maleho/malej budes na nervy a vsetko bude stale len drahsie a drahsie, s polovickou budete na nervy, ona bude priberat a tebe zmizne erekcia. Pokial ta o zopar desatroci to uz vyrastene mlade neodlifruje do starobinca, budes rad. Takze tebe prajem zenbudhisticku schopnost sa s pokojnou a vyrovnanou myslou vyrovnavat so vsetkymi hnusobstvami osudu. Biologicku povinnost zachovania genofondu si uspesne plnis, takze nech ti z toho neprdne v bedni a zachovas si aj dusevnu celistvost. A co sa tyka maleho/malej, tak...

1. Nech to je pravnik. Dobry zaklad pre skoro cely svet, ak vynechame amazoniu.

2. Nech ovlada kickbox, capoeiru, alebo nieco podobne. Nie kazdeho je mozne utlct zvazkom zakonnikov a niekedy je lepsie taketo veci vybavit samostatne a nie mat outsourcing na externu ukrajinsku/albansku firmu.

3. Nech chodi do trampu. Clovek nikdy nevie, mozno naozaj pride koniec sveta a potom je ovladanie paragrafov prd platne. Schopnost ulovit jelena pomocou skatulky zapaliek bude na nezaplatenie.

 

Tak asi tolko ...nechcel som byt prilis negativisticky, takze to snad ocenis :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jovzin,

 

nevšímaj si tú bandu bláznov ! :)

nesnaž sa chápať, že mala menzes, ... to sme ti písali, že sa to stáva bežne, nerieš : )

riešte otca, nuž ... ste dospelí, nedá sa nič robiť, musí sa s tým zmieriť, alebo vás pohlušiť, a prosím založiť novú tému o riešení : Čakáme bábo, či také niečo :)

 

podstatné je, že v láske a porozumení a šťastí tu bude nový fórumáčik ! :slniecko:

! dôležité ! : prosíme raporty z krízového vývoja a o deväť mesiacov ho očakávame pri klávesnici ! :)

 

....

OT, mimochodom, xeno...

Schopnost ulovit jelena pomocou skatulky zapaliek bude na nezaplatenie. :)

 

mcgyver to robil všetko bežne kancelárskou spinkou ... pche, zápalky ...
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jovzin ocakavam temy ako:

"ako docielit aby mi frajerka nepriberala ked je tehotna?"

"narastli jej prsia, je to normalne?"

"mam byt pritomny pri porode?"

"to dieta sa na mna nepodoba, mam si dat spravit test otcovstva?"

"mam ju poslat na plastiku? nechce sa jej cvicit po porode"

 

ale inac, vela stastia :bejby: :ahooj:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Novopecenenu nastavajucemu tatkovi prajem samozrejme vela lasky a krasny pocit zodpovednosti, ktoru ponesie za zivot, o ktoreho stvorenie sa laskyplne pricinil.

 

Mozno by to chcel ozaj novu temu. Ale elfant ta zodpovednost je pocas celeho zivota? Materialna tak 20 rokov. Ale tak zo zivota, ako to je mat syna a uz ho len tak sledovat.

Kamarat mal deti odbavil si to v 19 rokoch a prikl. 22.tich a uz pomaly bude mat dospele dcery. Pritom ja som este len na zaciatku. Ked sa stretneme, neviem kto komu zavidiet. Ako je to?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mna by zaujimalo kto tu je otcom? Elfant, xeno,ja, je tu ste niekto? Bude jovzin. Matiek je tu viac. Chalani vystraseni vas to tak isto ako jovzina este len caka.

Jovzin to v pohode zvladne(si myslim) a mozno lepsie ako ja. Na mna ten link o zmene chlapa ktory sa tesil na dieta celkom pasuje.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dik vsetkym ludkom dobrej aj nedobrej vole za gratulacie a pekne prispevky.

 

Verim ze bude vsetko dobre a zlvadneme to so Stevkou uspesne. Nebude to med lizat ale verim ze to bude dobre :) Budem sa zo vsetkych sil snazit.

 

A inak WoW uz nehram kedze ho mam zakazane a nastastie ma to aj prestalo bavit. Hram uz iba Eve ten mozem ze vraj. Len neviem dokedy. :D

 

Tak dufam a verim ze jej ocino nas s tou vzduchovkou co ma vedla dveri neodbachne oboch teda uz troch :)

 

A pokusim sa tu davat enjake tie updaty ako co prebieha aspon obcas :)

 

Napr vcera som nakupil, xx pomarancov, 100% pomarancovy dzus a este aj keksy s pomarancovou prichutou, lebo jedna slecna zacina mat chute :D

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Takže potvrdená gravidita. "Mojko aj ja chcem už mať bábo ..." Števke sa splnil sen ..a ty Jovžin, tiež si rýchlo zvykáš na rolu otca.:)

 

Gratulujem a prajem bezproblémové tehotenstvo. Jovžin , tak ako som písala už vyššie, hýčkaj Števku ako v bavlnke, vzorne sa o ne staraj a zodpovedne sa pripravuj na otcovstvo. Predovšetkým zodpovednosť, práca, Števka..dlho, dlho nič a až potom zábava. :)

 

Dieťa je najkrajší dar. :srdiecko:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dakujem vam vsetkym za prijemne spestrenie pracovneho procesu, ozaj som sa par krat schuti zasmial na vasich komentoch

 

Jovzinovi samozrejme zelam pevne nervy, bude ich potrebovat, a nech mu vydrzi :srdiecko:

:srdiecko: :srdiecko: :srdiecko: :srdiecko: :srdiecko: :srdiecko:

pomooooooooooooc, tusim je to fakt nakazlive...

 

ps - hlasim sa do skupiny forumakov otcov (v mojom pripade uz dospeleho syna)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A inak WoW uz nehram kedze ho mam zakazane a nastastie ma to aj prestalo bavit. Hram uz iba Eve ten mozem ze vraj. Len neviem dokedy. :D

 

o par rokov sa prebudis, ze si ani neprdnes, a zacalo to tak nevinne

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Takže potvrdená gravidita. "Mojko aj ja chcem už mať bábo ..." Števke sa splnil sen ..a ty Jovžin, tiež si rýchlo zvykáš na rolu otca. :)

Casom sa ukaze ci si uz zvyka na rolu otca, alebo je len zmateny ako majova vcela.

Momentalne by som tipoval skor na to druhe, kedze v roli otca nie je najpodstatnejsie rozpravanie v mnoznom cisle a pouzivanie zdrobneliniek. :)

 

A co sa Stevky tyka, hadam sa nenaplni stara mudrost o tom, ze clovek si ma dobre rozmysliet co si zela, lebo by sa mu to mohlo splnit. Niektore dary mozu byt aj danajske. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Niektore dary mozu byt aj danajske. :)

 

hh

tu to platí asi aj doslovne

 

hlavné však je,

aby nezabudol, že nech problém s dieťaťom bude akýkoľvek,

má sa na vždy na koho obrátiť

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aby nezabudol, že nech problém s dieťaťom bude akýkoľvek,

má sa na vždy na koho obrátiť

 

Tiež si tak myslím ... ale navyše, mali by sme už začať rozmýšľať, aké meno tomu dieťatu dáme.

Hádam v tom nenecháme Jovzina samotného. :smile2:

... a nebudeme meditovať potom, keď nám "termín" bude klopať na dvere!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

MY vieme ako meno bude: Kristinka alebo Ondrejko. Na tomto sme sa dohodli este davnejsie. Ale ja hlavne dufam ze nech to bude Kristinka :) Chcem mat babinec doma :D

 

 

Pre xenocide: Eve je v tom lepsi ze za nim nemusis sediet 24/7 aby si tam nieco dosiahol. Aj to skillovanie ide inak ako vo Wow. A sa mi zda ze neni az tak navykovy ako WoW aspon nevadi mi ak v hre nie som napr 3 dni. Vo WoW ak by som nebol 3 dni tak by to bolo zle :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov