Skočiť na obsah

Mojko aj ja chcem už mať bábo ... WTF?


Jovzin

Odporúčané príspevky

Zvycajne sa rodicia potesia, ze je vnuca na ceste, ale predstava, ze ich potomok, ktory nema poriadne zamestnanie a tym padom asi bude mat problem svoju rodinu zabezpecit, rovnako velmi nepotesi.

Zazita predstava, ze vsak rodicia ich podporia s byvanim a aj financne, je sice velmi casta, sak ked uz sa zobrali, lebo dieta, ale casto aj byva zdrojom mnohych problemov aj v rodine tych mladych.

 

Vytesovat sa nad novym zivotom je pekne, ale su veci ktore treba riesit aj realisticky. Mladi si nieco planovali a tie plany su v haji, lebo antikoncepcia.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To ze sa sniekym clovek zasnubi u teba znamena, ze v snim chce mat v tom momente dieta?

 

keď sa s niekým zasnúbim, tak to znamená, že s ním chcem žiť

samozrejme trend je jasný - najprv sa zabezpečiť, potom mať rodinu (rozumej 1 dieťa, neskôr možno aj druhé)

 

najväčší problém je v jovzinovi

 

len som chcel upozorniť na zásnuby, kt. nepredneznamenávajú svadbu,

ale ide len o akúsi imageovú záležitosť

 

inak

vidíte, zase Tí kresťania majú v niečom pravdu

keby mali sex až po svadbe, vyhli by sa problémom :smilieee:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

súhlasím, že zodpovednosť vo vzťahu medzi dvomi ľuďmi by tiež nemala chýbať, aj ku antikoncepcii, byť sebestačný, dokázať sa postarať o svoju rodinu po všetkých stránkach..

rodičia, ak môžu radi pomôžu mladým, ale mladí by nemali spoliehať, že rodičia za nich poriešia problémy.. jednoducho na otcovstvo, materstvo je potrebné dozrieť...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jovzin si vždy pýtal radu, no nikdy ju nepočúvol

dieťa je práve to, čo mu pomôže dospieť (správať sa zodpovedne sa napísať neopovážim)

 

ak sa mýlim, tak to bude pekný průser

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dieťa je práve to, čo mu pomôže dospieť (správať sa zodpovedne sa napísať neopovážim)

 

Tu mi nedá nezareagovať "menšou poznámkou" ...

... rozdiel medzi dospelým a dieťaťom je LEN v cene jeho hračky. :smile2:

 

A už sa môžeme tešiť na Jovzinove najčerstvejšie správy.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no a čo, to len osadníci musia "zarábať" a zvyšovať populáciu slovenského národa odkedy dievka dostane krámy až do prechodu? B)

...ak je dvojica schopná deti vychovávať a má to šťastie, že má aj kde bývať, tak nevidím najmenší dôvod, prečo by nemali aj viac detí, a je to jedno, či sú to kresťanskí, alebo nekresťanskí rodičia...ak sú to slušní, schopní a zodpovední ľudia, tak prečo nie? :smilieee:

nemyslím, že by Jovzin bol nejaký nezodpovedný. A že sa možno trochu zľakol? Nič divné - veď ak budú chovať, tak už nič nebude také ako doteraz, všetko bude úplne inakšie, a nie je to záväzok na týždeň, mesiac, rok...ale na celý život. všetko sa zmení, a tak sa aj dá pochopiť, ak sa toho trochu zľakol a trochu si tu ponarieka...ale ak sa k tomu postaví čelom ako chlap a nenechá v tom dievča samé, a nebude lamentovať jej, tak o čo vlastne ide? Horšie by bolo, keby sa tu kasal, ako super to on porieši, a potom kočku nechal samu a zdrhol by od všetkého.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

DIk Vilma ze aspon ty vies ako sa citim. Ano zlakol som sa kedze som na to este nebol pripraveny.

 

Inak dneska o 12tej padne verdikt od pani doktorky.

 

Nechapem akurat tie posty o nieco vyssie. Pracu mam, zabezpecit rodinu bude urcite na prvom mieste, budeme byvat aj sami dufam ci uz v byte v KE (ak vyhodim segru niekam) alebo si najdeme podnajom na zaciatok. Tak nechapem tie posty vyssie. Hlavne od Tomasiho...

 

A ano obcas vyzeram ako nezodpovedny kvoli svojim topicom tu na fore, ale myslim si ze za posledne 2 roky som tu svoju zodpovednost dost zlepsil.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Gratulujem :lol:

 

ockovi povedz, ze ak ta zahlusi, tak si dceru aj vnuca bude zivit sam..to by malo pomoct :zubiska:

 

ale hlavne nas informuj o vsetkom..ok?..konecne nejaka sranda na fore :smile3:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

konecne nejaka sranda na fore :smile3:

 

Veď som to už pisal vyššie. :)

Ale važne. Nemyslim si, že dieťa je nejaky problem, prave naopak. A väčšinu nezodpovednych mladikov to pozitivne zmeni, keď sa musia začať starať aj o inu bytosť ako sami o seba. Tym nenaražam konkretne na Jovzina, to len tak všeobecne.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ak tu o cca 9 mesiacov budem citat nieco typu: Boli sme sa kupkat, ostrihali sme si nechtiky, mali sme kiahne, pripadne najvyssi lebel -pokakali sme sa..tak rozkopem monitor :zubiska:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

namiesto toho, aby ste si z jovzina robili srandu

mali by ste-sme sa s ním úprimne tešiť

veď dieťa je požehnaním a prinesie do ich vzťahu lásku, kt. nikdy nie je dosť

a práve láska je to, čo potrebujeme a čo nám chýba, trebárs aj tu na fóre

- viem, že so mnou nebudete súhlásiť, no je to tak a aj napriek tomu Vás mám všetkých rád

 

jovzin teším sa s Tebou, nenechaj sa odradiť posmeškami

držím Vám palce a ten tvoj nominatív singuláru je peknučký

mám z Teba a tvojho zhostenia sa doterajšej role veľkú radosť

  • Pridať bod 3
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

namiesto toho, aby ste si s jovzina robili srandu

mali by ste-sme sa s ním úprimne tešiť

veď dieťa je požehnaním a prinesie do ich vzťahu lásku, kt. nikdy nie je

a práve láska je to čo potrebujeme a čo nám chýba, trebárs aj tu na fóre

- viem, že so mnou nebudete súhlásiť, no je to tak a aj napriek tomu Vás mám všetkých rád

 

 

 

tiez mam vsetkych rada, ale ti asi ziadne dieta nemas, vsak???? :zubiska:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a práve láska je to čo potrebujeme a čo nám chýba, trebárs aj tu na fóre

- viem, že so mnou nebudete súhlásiť, no je to tak a aj napriek tomu Vás mám všetkých rád

 

Doprdele. Ono to je infekcne....
  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

namiesto toho, aby ste si s jovzina robili srandu

mali by ste-sme sa s ním úprimne tešiť

veď dieťa je požehnaním a prinesie do ich vzťahu lásku, kt. nikdy nie je

a práve láska je to čo potrebujeme a čo nám chýba, trebárs aj tu na fóre

- viem, že so mnou nebudete súhlásiť, no je to tak a aj napriek tomu Vás mám všetkých rád

 

Amen, otče. :D
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov