Skočiť na obsah

Mojko aj ja chcem už mať bábo ... WTF?


Jovzin

Odporúčané príspevky

Mojko aj ja chcem už mať bábo ... WTF?

 

.. ze raz som bol lenivy na zaciatku decembra tusim. Presnejsie po prvom kole som mal stale prazny Durex a necelo sa mi brat druhy tak som na neho dal Durex lubrikant a slo sa na druhe kolo. A tu som podla mna posral vsetko: nezobral som si radsej druhy durex a este k tomu som ho tusim pomastil lubrikantom na baze oleja a ne vody. A co viem tak na kondom sa ma pouzivat iba lubrikant na baze vody... Kua ze musim byt obcas lenivej...

 

 

čo na to celé Števka?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

slimak .. dieta sa podari aj vtedy, ked zrovna neplanujes ;)

a mozes pouzit kondom, vnutromaternicove teliesko alebo iny druh antikoncepcie a otehotniet mozes tak ci tak, resp zena :)

 

je velmi vela parov, ktore by o tom vedeli rozpravat :)

 

Iste, pisal som o svojich skusenostiach. S typom antikoncepcie. Inak momentalne sa vtom podobne ako jovzin. Ale takychto stavou som mal viacej. Preto to prezivam asi lepsie. Ja som chcel mat vzdy vela deti. A tretie budem mat asi tak ci tak ak sa podari skor ci neskor.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no Jovzin, budes tata? :)

mozes prejst z tem ako ju zbalit, ako jej spravit romanticky vecer, ako ju poziadat o ruku ku temam ako vymenit plienky a pod...a niektore temy asi neboli uspesne, ked temu "ako si spravit dieta" si nezalozil :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Neviem ale vyzera to, ze asi hej je v tom. Tento tyzden sa ide ku gynekologicke takze bude official potvrdene ci hej alebo ne...

 

Inak co na to Stevka: Hmm tak bere to dobre. Ona sa praveze na to babo aj tesi... A ze vraj som jej nezkazil mladost mi stale opakuje lebo ja sa jej stale ospravedlnujem, ze nech sa nehneva, ze som jej pokazil mladost...

 

Starsi brat tiez sa pyta ci mi moze uz gratulovat... Mama to zobere v pohode si myslim ked jej to povieme, skor coho sa bojime obaja bude jej ocko. Tam to bude tazke dost... Takze premyslam skor zalozit temu ako to povedat jej rodicom ze je v tom...

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ked kamaratovi "uslo" pri teraz uz manzelke, tak jej otec sa s nim pol roka nerozpraval, zazeral akoby ho najradsej na vidly napichol a chvilku sa mu aj vyhrazal :D

tak sa priprav na vselico...ale gratulujem, rozsiris slovensku populaciu :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ked kamaratovi "uslo" pri teraz uz manzelke, tak jej otec sa s nim pol roka nerozpraval, zazeral akoby ho najradsej na vidly napichol a chvilku sa mu aj vyhrazal :D

 

čo bola ešte pod zákonom?

 

Jovzin, keď sa Števka na bábo teší, tak jej nekaz radosť. Namiesto ospravedlňovania, kúp knihu Príručka pre oteckov a Števku hýčkaj ako v bavlnke. :) :bejby:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nie mala 19, ale prisna katolicka vychova, ktora jej pomaly branila v myslienke na sex bol problem...ako predsa moze tak neskazene dievca z rodiny s dobrymi mravmi otehotniet :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jovzin, keď sa Števka na bábo teší, tak jej nekaz radosť. Namiesto ospravedlňovania, kúp knihu Príručka pre oteckov a Števku hýčkaj ako v bavlnke. :) :bejby:

 

nekaz jej radost....ved to nie je nove tricko.. :zubiska: to sa snad aj jeho tyka..a jouzin mi nejaky rozradosteny nepripada

 

len tak mimochodom prvy obcan Kosic roku 2012 sa narodil 20 rocnej mamicke a je to uz jej stvrte dieta :lol:

 

takze..milujte sa a mnozte sa

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ak Jovzin so Števkou splodili dieťa, tak to bolo z lásky. Števka túžila po bábätku s Jovzinom, ak sa potvrdí tehotenstvo stane sa maminou s človekom, ktorého miluje.

Jovzin si Števku váži..., verím, že tiež miluje, bol "lenivý" ... :) Števka možno otehotnela. Píše, že v prípade potvrdenia gravidity, bude zodpovedne pristupovať k otcovstvu a chcem veriť, že bude milujúcim partnerom a oteckom.

 

Možno Števka nečaká bábo, Jovzin nebude "lenivý", alebo bude.. ? je to na Jovzinovi, Števke, .... :) kedy budú kočíkovať, koľkokrát budú kočíkovať, majú to vo svojich rukách? :smilieee:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jovzin,napis do sukromiek ak chces a donesem ti tolko osatenia pre deti, ak to momentalne nebudem potrebovat asi nie. Vela krat som chcel pomoct,financne ale som sebou cukol. Kto by pomohol mne. Ale tie saty mame a nemame za sebou nikoho. o 5 rokov im to kupime. Moze to niekomu posluzit. Ak mas zaujem ja sa do kosic do 9 mesiacov aj skor dostavim. Nam ludia pomohli. A ver tomu ze to pomohlo.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Takze najprv Slmak: Napisem a urcite budem rad za help :)

 

Zvysok: Ano nebojte budem sa chovat ako chlap a ne ako zbabelec. Je pravda ze nie som z toho vlemi naladeny co sa stalo ale tak stalo sa no, stve ma hlavne ze som nemusel vtedy byt taky pohodlny ale tak nevratim to uz... Teraz hlavne nech to deculo bude zdrave a ja a Stevka nech dobre zvladneme nase nove rodicovske povinnosti, ktore pridu. A ano bolo to z lasky.

 

A ano budem milujucim otcom a partnetom a Stevku OZAJ velmi milujem a som s nou stastny a velmi :)

 

Btw v stvrtok by sme mali ist na gyndu tak som zvedavy.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Si tuším asistovala, ked to tak dobre vieš. :D

 

to som si len vydedukovala z toho, čo Jovzin píše :)

A ano budem milujucim otcom a partnetom a Stevku OZAJ velmi milujem a som s nou stastny a velmi :)

 

Btw v stvrtok by sme mali ist na gyndu tak som zvedavy.

 

je to krásne, že Števku OZAJ velmi miluješ, že si s ňou veľmi šťastný, staváte na pevných základoch

byť milujúcim partnerom, otcom, mamou, je veľká zodpovednosť, je to ťažké, ale zároveň veľmi krásne

byť ženou, matkou je krásne, naplňajúce, neopísateľné. želám vám, aby ste sa vo štvrtok na gynde dozvedeli príjemné správy.. a ak sa potvrdí tehotenstvo, tak sa budeme spolu tešiť na príchod nového človiečika-forumáčika. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to som si len vydedukovala z toho, čo Jovzin píše :)

je to krásne, že Števku OZAJ velmi miluješ, že si s ňou veľmi šťastný, staváte na pevných základoch

Vsak prave, ze vydedukovala. :) Jovzinovi a Stevke samozrejme prajem nech im to vyjde, ale dedukovat na zaklade toho co Jovzin vsetko popisal, casto pod vplyvom hormonalnej nerovnovahy, by som si netrufal.

Velke percento rozvadzanych manzelstiev vzniklo na zaklade "OZAJ velkeho milovania", aj ked nepochybujem, ze Jovzin to mysli teraz vazne a uprimne. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a ak sa potvrdí tehotenstvo, tak sa budeme spolu tešiť na príchod nového človiečika-forumáčika. :)

 

ja sa teším na to, keď sa ten nový fórumáčik dostane k týmto príspevkom,

resp. keď deti začnú čítať blogy, statusy, príspevky, . . .

svojich rodičov

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov