Skočiť na obsah

Mojko aj ja chcem už mať bábo ... WTF?


Jovzin

Odporúčané príspevky

Secretka: Sorry ale ja to proste tak mam nejako v hlave zablokovane, ze deculo az ked bude starsia ako 23 rokov. A stavam sa na zadne perto lebo cem si este uzit slobody :D Deculo je fakt zavazok a neni to hracka alebo podobne. A neviem ci som uz na to pripraveny sa strat o deculo. Mozno tak ked budem mat 40+ :)

 

Helle: DObre skusim sa jej opytat :D

 

Elfant: HEHE :niee:

  • Odobrať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To by som neriskoval, mlada o tom nebude vediet a kludne jedneho dna pride so sirokym usmevom, ze sa to konecne podarilo.

A Jovzin je v ...

K vazektomii sa priznat nemoze a ani mladej vynadat, ze si pomohla inde :D Tak ci tak vyjde z toho ako blb.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To, ze vidi kociky s malickymi detickami podla mna dost dobra motivacia nie je, ale tak bohvie... moj priatel ma na vysokej tiez spoluziacky co sa uz tesia ked skoncia skolu lebo sa vydaju a mozu zacat pracovat na dietati. Asi je to individualne, tazko povedat, ja mam 24 a dieta chcem az po tridsiatke ked si splnim este nejake sny a nebudem lutovat obetovat malemu 100% svojho casu, lebo inac to nejde.

 

Jovzin a co tvoja draha, na vysoku nechodi? Lebo tam by sa to dalo natiahnut aspon s tym ze si urob skolu, lebo potom sa vratis z materskej a budes mat problem najst si normalnu pracu...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

V zasade funguje jedna liecba sokom - pozicat si male dieta, ale na zopar dni. Aby zazila nie len to mile, male, maznave - ale aj rozculene, zurive, uvrieskane, s hnackou, co nechce jest, neda jej 3 noci vyspat, za hodinu ju 2x pocika - a tak aby tomu malemu musela ONA varit, prebalovat, prat, starat sa o to.

 

lenže ono je to trochu inak. jedna vec je mať na krku nejaké dieťa, a iná vec je mať na krku to moje. A tiež, sú ženy, ktorým ani jak vespustné decká nelezú na nervy. Ja som nebola ten taký typ, čo kuká do každého kočíka a nadchýna sa každým bábatkom, ale keď som sa vydala, a deti prišli, zrazu sa mi hovienka nehnusili, grcky som utierala a nenapínalo ma z toho, keď sa drobec zlostil, nechytala som nervy a poradila som si s tým (ono jedna také maniere vôbec nemala a druhú to rýchlo prešlo, cirkusy v obchode že toto chceeeem, alebo v bude že ja chcem sedieeeeť!!!a Pri okne a samaaaa!!! tak to tiež nepoznám...skrátka tie materské pudy prišli samé od seba. teraz na staré kolená sa mi srxčky zasa hnusia a ku grcancu som schopná od hnusu hodiť ďalší, akosi ma tie materské pudy zasa opustili.

Ak Štefinka cíti, že je jej čas, a s dievka má prácu a mali by ste aj kde bývať, tak neviem, v čom je taký problém. 21 je z biologického hľadiska veľmi vhodný vek na donosenie i pôrod. Ale je to vaša vec.

 

edit.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak to ano, u "svojho" clovek vydrzi aj neuveritelne :smilieee:

Ale tu mi islo o ine - vacsina ludi, co nie je dost obuchanych zivotom, si jednoducho neuvedomuje, co tie deti obnasaju. Nic v zlom, proste to nemaju ako vediet a 100x si to vypocut nepomoze.

Vo veku 25 mozes byt fyzicky na spicke, mozes si precitat aky je to zahul vyliezt na Everest - ale kym clovek neskusi vyslapat aspon po prvy tabor, nevie o com to je. A preto niektorym ludom to vyskusanie si rodicovstva aspon trochu otvori oci. Trebars nazor nezmenia,ale aspon budu vediet do coho idu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 7 mesiacmi...

Hmm otazka na kocky nase z fora. Ak ma Stevka teraz uz uz dostat svoje dni, a vysiel tehotensky test pozitivne je tu moznost ze je to sposobene tym ze uz uz ma dostat svoje dni a je tam ta latka na ktoru je test citlivy ? Dik za odpoved. Zatial tomu testu neverim a dufam ze je to iba plany poplach ze preto tam boli dve ciarky lebo ma dostat kramy...

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:D nie, nie je to tym, ze ma dostat kramy... tehotenske testy su citlive na ludsky choriogonadotropin, ktory produkuje embryo a neskor placenta

a co znamena "uz uz ma dostat" ? uz uz akoze dnes, zajtra, vcera? alebo uz uz akoze uz tyzden-dva?

 

nech si spravi o par dni druhy test, ak vyjde pozitivny aj ten, potom ku gynekologovi nech potvrdi tehotenstvo

 

edit: hlavne seriozny test z lekarne, nie ten, co najde v tescu pri pokladni...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Bol to seriozny test z lekarne neboj.

 

A uz uz myslim dneska najneskor zajtra...

 

Tiez som premyslal ze skusim o par dni znova test a uvidime... Ale no dufam ze je to iba fake poplach... :janie: inak bude Jovzin v prdeli...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nemôžem si pomôcť, ale stále mám pocit, že paniku máš hlavne ty.

Stefi je to možno aj fuk, hlavne v tej súvislosti, že sa tu už pomaly rok rieši problém s miminom.

Čo ak si povedala, že ona to bábo už jednoducho chce a prestala brať antikoncepciu.

 

Na druhej strane ... ak by môj snúbenec riešil poza môj chrbát tieto problémy na internete,

tak to by ma teda riadne "namíchlo".

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hmm uvidime ja si myslim ze to je zatial iba fake poplach. Kym to nebudem mat od doktorky potvrdene tak neverim zatial. Will keep you uptaded for sure... Ale ja verim ze z toho nic nebude.

 

Kazdopadne zacinam mat pocit ci nebola chyba prestat kontrolovat Durexy po kazdom akte, co som chodil ko kupelky a napustal ich vodou ci niekde netecu,..

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hmm otazka na kocky nase z fora. Ak ma Stevka teraz uz uz dostat svoje dni, a vysiel tehotensky test pozitivne je tu moznost ze je to sposobene tym ze uz uz ma dostat svoje dni a je tam ta latka na ktoru je test citlivy ? Dik za odpoved. Zatial tomu testu neverim a dufam ze je to iba plany poplach ze preto tam boli dve ciarky lebo ma dostat kramy...

 

 

:zubiska: ....napis, kedy ti budeme moct gratulovat, otecko

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jovzin ...

 

ak nechceš dostať hnačku tak nejedz kremeš a pašteku spolu, ak nechceš úmyselný zápal slepáku tak nejedz škrupiny z vajca ... alebo sa k tomu normálne postav a nevyplakávaj

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jovzin ty budes cakat a neuveris ani 4om testom, tak rovno nech ide ku lekarovi si to dat potvrdit :) ak dostane kramy, ako ti bolo hore napisane, nic to nemusi znamenat...

ale ako kukam, ty budes dalsi z tych, co sa im s Durexom zadarilo...tiez mam takeho kamarata...doteraz mam ale pocit ze nie je problem v Durexoch, ale v ich pouzivateloch :D

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hmm dik za rady. Neplanujem z toho zdupkat ak sa zadarilo. Zase som chlap a viem ako sa mam k tomu postavit. Ja len v kutiku duse dufam ze nic z toho nebude.

 

V pondelok chceme skusit znova spravit test a potom zaciatkom roka skusit tu doktorku ak dovtedy nepridu kramy.

 

Pekny den Vam prajem zatial :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Durex nepouzivam. Ale pochybujem, ak splodite dieta tak kvoli prezervativu. Podla mna je to celkom ucinna prevencia. Mam uz nieco "odzite" ,ked som chcel dieta som ho musel "vysadit". A sme obaja by som povedal dost plodni. Dva krat sme mali dieta do mesiaca(druhy krat mozno dva mesiace).

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

slimak .. dieta sa podari aj vtedy, ked zrovna neplanujes ;)

a mozes pouzit kondom, vnutromaternicove teliesko alebo iny druh antikoncepcie a otehotniet mozes tak ci tak, resp zena :)

 

je velmi vela parov, ktore by o tom vedeli rozpravat :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hmm premyslal som na vylete v Tatrach co som bol posledne dni. A prisiel som na to, ze raz som bol lenivy na zaciatku decembra tusim. Presnejsie po prvom kole som mal stale prazny Durex a necelo sa mi brat druhy tak som na neho dal Durex lubrikant a slo sa na druhe kolo. A tu som podla mna posral vsetko: nezobral som si radsej druhy durex a este k tomu som ho tusim pomastil lubrikantom na baze oleja a ne vody. A co viem tak na kondom sa ma pouzivat iba lubrikant na baze vody... Kua ze musim byt obcas lenivej...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov