Skočiť na obsah

lopata555

Odporúčané príspevky

Včera sme krstili môjho synovca. "Ty si Monikin brat? Čo piješ?", "Ty si Majov švagor? Čo piješ?"

 

Do smrti nezabudnem na tieto krstiny, normálne mám okno, ani neviem ako som sa dostal domov.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

máme doma aj zásobu tvrdého, hlavne čo sme pobrali z otcovho bytu, aby sa k tomu sestra nedostala, ale zatiaľ som to použila na dezinfekciu, ked som sa porezala...nejakú vodku či čo. Ale je tam aj asi tak 40ročná hruškovica, tak tou ponúknem návštevu, to zas mi je ľúto liať do nejakej rany

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som zacal pred casom (po X manzelkinych urgenciach) likvidovat archivne zasoby

kedysi som odkladal jednu flasku (0,5 alebo 0,7) z kazdeho druhu, co sme doniesli z palenice. A ze sa toho za viac ako 20 rokov nazbieralo. Tak raz za cas jednu vytiahnem a prelozim do chladnicky, pomaly sa to ako aperitiv pred jedlom mina.

Ale zistil som, ze hruskovica vekom akoby stracala na kvalite. Takze Vilma, na tu 40 rocnu hrusku pozor, radsej ju ochutnajte... Slivovica a jablkovica su u mna v pohode.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tá tvoja pekná sestra je alkoholička?

 

:ozrani:

 

abstinujúca, našťastie. Avšak netreba dráždiť hada bosou nohou, takže fľašky pred nou schovávame.

Už som sa tu párkrát podivila nad tým, že viacero ľudí, ktorí sú úspešní, pekní, všade obľúbení...a majú takýto problém. Nerozumiem tomu. Rozumiem, ak sa na to dá niekto, kto je neúspešný, lúzer, nebavia sa s ním ani dvere. Ale takto - nechápem to.

D´Ady,

noo, aj jablkovica tam tuším je, nebohý sváko pálil, čo mal. Divím sa, že nerobil chlast aj z egrešov. A pritom on bol zaprisahaný abstinent, vraj aj na vlastne svadbe si pripil šumienkou (ani neviem, či to ešte existuje, staršie ročníky isto pamätajú ).

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov