Skočiť na obsah

Čo robíte keď sa ožeriete?


Sniper

Odporúčané príspevky

Nemyslím sa trochu opiť ale vyslovene ožrať.

Hoci ožratý som len 2-3x za rok, ale niekedy robím dobré hovadiny. Keď sa ožerem vtedy je každý u mňa "brácho" (aj úplne cudzí) a kedysi som mal vo zvyku vyvolávať hociktorej mojej bývalej a ešte niečo si dovysvetľovať :lol: Stáva sa mi že ľudí dosť často oslovujem "Doktoreee!" (z k*rvahošigutntag).

 

:)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No to su velmi vtipne okamihy... hlavne pre druhych... :lol: su dve moznosti

 

- bud depkujem :) napr naposledy na chate som sa ozral a rano mi spoluziacky vraveli ze som im nieco uplne kludne rozpraval a potom akoby preplo a som na cele udolie zreval "Som lúzer" a potom som pokracoval normalnou recou :) samozrejme pri takomto stave si vylievam srdce a poviem uplne vsetko ;)

 

- alebo mam super naladu, mam chut robit veci co by ma nenapadli, buraju sa zabrany, liepam sa aj po cudzich babach ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

- podobne ako ajkov druhy bod - mam super naladu, spievam, vymyslam #####iny a aj ich robim

- casto som ozrata butlava vrba ozratych zdepkarenych ludi :lol:

- zaspavam

 

ale inak ked som ozraty, nie som agresivny, so vsetkymi som kamarat, zvyknem stracat peniaze a vrazat do ludi (nechtiac, centrum rovnovahy neposlucha), padam do ohnisk, sablim ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

takto ozraty byvam dost krat za rok,ked je prilezitost, vacsinou sa uz vobec nekontrolujem, so vsetkymi sa chcem fotit, vymyslam debiliny, ed uz som tazko KO tak padam, valam sa po zemi, tyckujem a podobne

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Axel, to kamosi na mna vyblakovali "DOKTORAAA!" Ked mali krizu, ale boli este triezvi. Na druhy den sa ozrali a odvtedy mi hovoria "Doktooor!" Asi preto, ze sa snazim urobit si doktorat.... Ale sa to ujalo, "Doktor" mi hovori dost ludi, ale chorche skoro vsetci, co tu prezyvku poznaju, ak nie vsetci (okrem rodicov).

Co robim? No, fakt som sa davno neozral pod obraz. Vtedy hladam postel, ale este predtym WC, no hadajte, na co....

Ale ked mam tak dost zdravo uhnute, tak kecam a kecam a kecam.... Vacsinou strasne nezmysly, ale aspon je sranda....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

neviem, zväčša mám také okno, že dovidenia

 

ale bývam milá, prítulná, niekedy rozprávam o sebe veci, čo by som v živote nepovedala a tak...no nič nezvyčajné

 

a bozkávam sa s babami :lol:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

tak to je zaujimave, pretoze napr naposledy, ked som sa strasne sprasila, zacala som sa bozkavat s mojou kamoskou :)

to ako my zenske mame v sebe niekde hlboko dane lesbicke sklony??...samozrejme v decentnom stave...

 

no, a dalej som velmi ale velmi "pritulna" k objektu mojej tuzby, takze napr ked mam nejakeho vyhliadnuteho, tak nic mi nezabrani, aby som sa nanho vrhla a rozjela to...

vid moja posledna akcia v Manchesteri...skoncila som na hotelovej izbe :)

 

proste ked som napita, tak som "neposlusna" :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

takze update :lol:

vcera som popijala vinecko a do toho malibu...no a az tak som sa odviazala, ze som nabalila muza, ktory sa zrovna rozvadza...no,a presvedcila som ho :)

 

opita som nebola...ale dnes ma teda hlavenka vydatne bolela...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak naozaj ožratá som bola v 18-tich, ľahli sme si s kámoškou na cestu ( lesnú , lebo to bolo na skautskom tábore, podotýkam, vtedy som bola ako hosť, nie ako vodkyňa oddielu, to by som si nedovolila ) a moji skautskí bratia nás odtiahli do stanov, pretože sme do rána chceli hľadieť na nočnú oblohu ( romantika, darmo je )...no kámoška bola na tom podstatne horšie, lebo sa s latrínou zhovárala do úsvitu, ale ja som zase mala hrozné ráno, v ústach Sahara, v hlave delobuch...odvtedy sa chovám " decentne".

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov