Skočiť na obsah

aljak63

Odporúčané príspevky

Čaute cestovatelia.

 

Nazov temy hovori jasne... Kam sa chystate vycestovat najblizsie?

 

Do ktorej krajiny alebo mesta, ci destinacie uz coskoro zavitate a potrebovali by ste mozno poradit od ostatnych kto tam uz bol,... alebo sa mozete s nami podelit o vase dobre alebo zle skusenosti v tej ktorej krajine, alebo kludne mozete napisat ako sa vam tam pacilo a co ste pozoruhodne videli na vasich cestach, popripade co vrelo odporucate...

 

Proste vsetko o vasich cestovatelskych planoch v najblizsej buducnosti :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

chystam sa ak vsetko pojde ako ma v juli do rumunska, moldavska a ukrajiny, cize by mi padli vhod nejake rady kto tam v poslednych rokoch bol. a taktiez neviem ci je lepsie ist zhora najprv ukrajina, alebo zdola najprv rumunsko ,a spat cez ukrajinu. zatial sa mi paci viac varianta B, kde mi do karat hra aj celkom lacny let z viedne do bukuresti, ktory mam vyhliadnuty a vyjde v prepocte 1400sk a trva cca 2 hod, co je urcite na zaciatok prijemnejsie ak cestovat 22 hodin vlakom...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zaciatok jula..na 5 tyzdnov...Kahira - Egypt - Jordansko - Syria - Libanon - Turecko...

ak vsetko pojde tak ako ma tak v auguste na 2 tyzdne do Maroka

a v septembri 3-4 tyzdne Turecko - vychodne Turecko - Iran - Gruzinsko :lol:

jaaj..pocitam dni do zaciatku leta

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nooo ako samotny zakladatel temy som sa este nevyjadril, tak je na case...

 

buduci tyzden zamierim do Stockholmu - moj 1.dotyk so Skandinaviou :lol:

 

no a v lete, pocas celeho mesiaca JUL pride dlho ocakavana expedicia po Blizkom vychode ... :) vsetko to zacne v Kahire, navsteva pyramid a inych staroegyptskych pozoruhodnosti, prechod cez Sinai, potom plavba cez Suez do Jordanu - tam je na plane obzriet krasne miesta ako Petra, Wadi Rum, Amman, Mrtve more, ... z tade do Syrie - tam obtiahnut cely trojuholnik Damascus - DeirEzZor - Aleppo ... a v trojuholniku samozrejme vsetko co bude po ceste (Palmyra, Hama, Apamea, ...) - dalej na skok do Libanonu - hlavne Baalbek a Beirut! A potom opat cez Syriu, az do Turecka cez Adanu, do rozpravkovej Cappadocie, potom hl.mesto Ankara, a zakoncenie v krasnom Istanbule ... a potom uz len domov Kade Lahsie!

 

a potom este na september sa crta Roma a Firenze ;)

 

 

nooo a este mimo planov je maj a august - mozno nejaka Italia - asi Dolomiti a tak :)

 

 

to je zatial asi vsetko co sa na tento rok crta...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

no takze po tomto vikende v Prahe som sa rozhodol ze byvanie budem riesit az ked to bude nutne (mozno po skole odidem niekam inam) takze teraz si budem uzivat peniaze na cestovanie :lol:

rad by som pobehal mesta ako Kodan, Stockholm, Oslo, Pariz, Rim, Lisabon, Barcelona a potom nejake pekne prirodne miesta napr vo svajciarskych alpach alebo tak :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2. júla - Rumunsko, Moldavsko, Pridnestrovie, Ukrajina... teším... a keď sa stihneme vrátiť včas tak na Pohodu, snáď vyjde lepšie počasie ako vlani na Hodokvase...

potom, ak by boli keše tak september - Amsterdam, ale to sa ešte nechystám, je to ďaleko...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no ja sa chystám zo školy 1.5. /prípadne ešte 8.5./ do benátok na tri dni, potom pravdepodobne až v polke septembra Rím a Florencia, iné plány nemám, možno keby sa dalo, tak do poľska

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 mesiacmi...

kua moje plany sa nejak zuzili :lol:

ale prvy augustovy tyzden by mi uz nic nemalo prekazit dovolenku v mnichove :) a praha prijde na rad asi az na jesen...a medzi tym...neni dovolenka :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja by som sa rád chystal niekde, no ale žial tento rok to z viacerých dôvodov pravdepodobne neyjde(vlastne už pár rokov mi v tejto otázke nejak veci nevychádzajú...)  :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Moje cestovatelske plany tohto roku sa chylia ku koncu, ale predsalen este v Septembri vyrazam na 5-dnove objavovanie antickeho raja - ATHENS! Tesiiiiiim sa velmo velmo

 

 

uvidime aka bude financna situacia, ale radi by sme este ak stihneme v auguste navstivili Polsko, Litvu a Lotyssko

a preco rovno nie aj Estonsko? :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov