Skočiť na obsah

Viete písať hudbu?


Mgr. L.E.G. von Trips

Odporúčané príspevky

  • Pred 4 týždňami...
  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 8 mesiacmi...
  • Pred 10 mesiacmi...
  • Pred 2 mesiacmi...

klavírnych skladieb mám viac, skoro všetky vznikli, ešte som ani 20 nemala, takže dávno pradávno. Ale keďže už hrám len sporadicky, aby som ich celkom nezabudla, technicky to nie je to, čo by malo, a do nôt mám napísanú len 1 - takô smutnô, keď som mala sladkých 17 poskladané a myslela som, že sa mi rúca svet...možno to skúsim naskenovať a hodiť sem. Mám niečo aj nahrané na páske, ale netuším, ako by sa kvalita zvuku na tom dala vylepšiť tak, aby to bolo počúvateľné bez škrkancov a podobných sprievodných pazvukov. Z detských rokov mám jeden taký malý notový zošit, to som mala tak 11, a písala som také jednoduché skladbičky na pár riadkov pre mojich rovesníkov, ked som ešte chodila cvičiť do kultúrneho strediska, a vždy, keď som si hrala tie svoje veci, som sa bála, že ma vymáknu, že necvičím to, čo by som mala cvičiť, ale vymýšľam kde-čo a nemilobohu márnim drahocenný čas. Ale vykutrať ten zošitok sa mi asi nepodarí, nemám zdania, kde môže byť...

 

skladala som aj pesničky, ale len asi 6 kúskov sme si aj s kamoškou a kamošom nacvičili a nahrali (ešte na magnetofón, takéto zariadenia ako MP3 a pod, vtedy ešte boli vo hviezdach), ale pásku som niekomu požičala, a viac som ju nevidela...

 

PUKINO:

 

1) no, Monika musí mať radosť!

2) je to príjemné počúvanie! Tá ľavá ruka mi miestami trochu pripomína Bacha, nie som nejaký expert, ale pamätám sa, že tam sa ľavá ruka nedala odfláknuť, lebo mala tiež nejakú melódiu.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov