Skočiť na obsah

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 6,6k
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • iskra

    1041

  • tomassi

    549

  • dead

    386

  • phersu

    356

Zverejnené

WHEATUS - A Little Respect

 

And if I should falter

Would you open your arms out to me

We can make love not war

And live with peace in our hearts

I'm so in love with you

I'll be forever blue

What religion or reason

Could drive a man to forsake his lover

Zverejnené

Rýchla Správa o Móde - Mucha Na Prednom Skle

 

Smrť je úplne všade

sú tu muchy na prednom skle

na začiatok

pripomínajú nám,

že dnešnej noci

môžeme byť od seba stratení

Zverejnené

VOLANT - Sněženky & Bledule

 

Sněženky a bledule

stejně jako minule

stejně jako minule

vopiju se ve škole

 

Pak vyčůrám se jak se patří

v třetím patře v mezipatří

když domovník mě náhle spatří

nediví se, piju za tři

Zverejnené

PAUL POTTS - Love Story :lol:

 

She fills my heart, with very special things,

With angel songs, with wild imaginings.

She fills my soul with so much love,

that anywhere I go I'm never lonely.

With her along, who could be lonely?

I reach for her hand, it's always there!

Zverejnené

P.S. - Pieseň pre Maja

 

Či západ slnka a či prvé ranné zore

tu budú naďalej, len ty si niekde hore

Zverejnené

Zóna A - Šikovný zlodej

 

Ja do školy nechodím,

čo ti šibe nerobím,

aj tak stále všetko čo chcem mám.

O šiestej ráno nevstávam,

so šéfom sa nehádam,

náladu výbornú preto mám.

 

Ja som šikovný zlodej!

Zverejnené

PlusMinus - Kozmonaut

 

Už nebudem citiť smiech, ani vôňu detských sĺz,

ani bozky na perách, ani bozky na perách,

už nikdy neuvidím vás, nikdy neuvidím,

zahlásim signál S.O.S., zahlásim signál S.O.S.!

Zverejnené

tiež Pink Floyd - High Hopes

 

pre mňa znamená stratu významu ďalej žiť, fakt, že už nikdy nemôže byť tak dobre ako už bolo, kompletnú dezilúziu...

 

geniálny song !!!

Zverejnené

TRI GROŠE - Juhoslávia

 

Ja, ja, Juhoslávi-ja, ja, ja Juhoslávi-ja

Ja, ja, Juhoslávi-ja, ja, ja Juhoslávi-ja

 

Stále sa tu hovorí, o nejakom svedomí,

nikdo si však neprizná, kde sme vlastne dospeli.

 

Je to vôbec normálne, že v dvadsiatom storočí,

človek človeka vraždí, a nič sa proti tomu nerobí?

Zverejnené

Red Hot Chili Peppers - Give It Away

 

kokooos, to som nepočula ani nepamätám  :lol:

Zverejnené

Lynyrd Skynyrd - Sweet home Alabama

 

zasa ma chytá mánia celý deň to počúvať

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov