Skočiť na obsah

Soft a rady na výrobu a editáciu DVD


dead

Odporúčané príspevky

Chcel by som si urobit vlastne DVD

Mam polhodinove video 1920/1080 vo formate mp4, viem ze existuje more produktov na konvertovanie mp4 do formatu dvd disku, ale mal by som nejake specificke poziadavky, nakolko ide o koncert.

 

-Chcel by som na mojom novom DVD vytvorit kapitoly z jednotlivych skladieb. Viem ze existuje moznost vopred nastrihat to video, ale neviem ci by to nemalo vplyv na plynulost prehravania. Mam DVD rekorder s HDD /Panasonic DMR/, daju sa tam uplne lahko vytvorit kapitoly, ale ma iba analogovy vystup.

 

-Ked uz je to vstupne rozlisenie 1920/1080, chcel by som, aby bolo aj na vystupe.

 

Viete poradit nejaky soft?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 7
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • dead

    4

  • D'Ady

    2

  • Darkman

    1

  • sahara

    1

Top prispievatelia v tejto téme

Chcel by som si urobit vlastne DVD

 

 

-Ked uz je to vstupne rozlisenie 1920/1080, chcel by som, aby bolo aj na vystupe.

 

 

Toto sa neda. Video DVD standard nepozna Full HD, max 576i (720 × 576 /25 fps) alebo 480i (720 × 480 /30 fps).

Vytvorenie kapitol zvladal tusim aj nero, ale neviem ako by si poradil s mp4.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ten ConvertXtoDVD vyzera ozaj dobre, vyskusam, vdaka.

 

K tej otazke. Na youtube je spusta dobrych koncertov a je niekolko dovodov, preco chcem par z nich dostat na dvd.

-Vacsina z nich na DVD ani nevysla

-Mam sice 2 pripojenia na net, ale jedno z nich s obmedzenym datovym prenosom /mobilny orange internet/ a druhe wifi od kamosa, sice neobmedzene, ale pomalsie

-Strcit disk do prehravaca je pohodlnejsie ako zapinat pc a format mp4 asi neponuka vytvaranie menu a kapitol /pri hodinovom koncerte sa to ozaj hodi/  

-A teraz ten najpodstatnejsi. Mozem pozerat DVD a zaroven pisat na forum :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov