Skočiť na obsah

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 6,6k
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • iskra

    1040

  • tomassi

    549

  • dead

    386

  • phersu

    356

Zverejnené

gimme fuel

gimme fire

gimme that which I desire

 

Fuel je nadupana :lol:

 

 

momentalne

nemôžem tu čítať príspevky bo potom neviem čo skôr si pustiť ma tu namotávate. Dufam ze sa ti bude Disturbed pacit :)

 

nok niečo pre teba :)

FUEL

Zverejnené

wole to som si tam vsimol...ale dik, ja radsej origos verziu :lol: :)

Zverejnené

ja nechápem celkom hudbu Arctic Monkeys... a vôbec ako niekto s takým celkom v poho hudobným vkusom toto môže počúvať... sor, nič osobné, len som na to bolo namotávaná asi dva roky a stále nechápem, či bolo na čo... ;)

kokos, čo osobné, práveže si ma potešila, že celkom v poho hudobný vkus  :lol:

 

a popravde k Arctic Monkeys, mám ich debutový album, ale dalo sa ho počúvať celý len párkrát, viac už nie, inak mám od nich rada len dve skladby, ale tie ma vedia úplne nabudiť na všetko  :) ale teraz rozmýšľam, že si posťahujem aj ďalšie albumy a risknem to s nimi ešte

 

ale momentálne Fatboy Slim - The Rockafeller Skank, mám chuť na samé disko veci  :)

Zverejnené

nazvat kylie hovadinou, ze ti huba neodpadne...klasika disco popu 90tych rokov :lol: :) ;)

 

ale ako vidim, na disco mas nejake velmo divne ponimanie... :) ;)

Zverejnené

prerábka Andyho Williamsa

 

nemôžem z toho, mi už párkrát slzy vyhŕkli :lol:

Zverejnené

náhodou to je pekná skladba :)

 

a inak teraz mi tu hrá Keane - Everybody's changing :lol:

Zverejnené

nech ho hňupa :) on sa tomu nerozumie nechaj ho s jeho discom :lol: :)

 

Verdi - Nabucco

Zverejnené

som šmejdila po tejto téme a hľadala som inšpiráciu, čo si pustiť a našla som

 

parádna prerábka už aj tak skvelej skladby Billie Jean

Zverejnené

prerábka Andyho Williamsa

 

nemôžem z toho, mi už párkrát slzy vyhŕkli :lol:

 

PAUL POTTS - Love Story

 

She fills my heart, with very special things,

With angel songs, with wild imaginings.

She fills my soul with so much love,

that anywhere I go I'm never lonely.

With her along, who could be lonely?

I reach for her hand, it's always there!

 

majestaaaaaatne! :) :)

Zverejnené

nech ho hňupa :) on sa tomu nerozumie nechaj ho s jeho discom :) ;)

 

Verdi - Nabucco

každému podľa svojho gusta ;) a inak čo máš proti discu??? ;) ;) :lol: disco môžem aj ja ;)

 

Jonny Lang - Anything's possible

Zverejnené

disko disko, tancuj pri mne blízko  :)

 

jaaaj ale ja teraz jednoznačne a jedine POLEMIC!!! dozvuky musia byť  :lol:

Zverejnené

NEW FOUND GLORY - I Don't Want To Miss A Thing

 

I don't wanna close my eyes

I don't wanna fall asleep

'Cause I'd miss you, babe

And I don't wanna miss a thing

'Cause even when I dream of you

The sweetest dream would never do

I'd still miss you, babe

And I don't wanna miss a thing

Zverejnené

momentalne od 9.00 pocuvam nejakeho ****** ******* ******* ******* ******* ******* ****** suseda, ktory sa rozhodol ze si svoj byt zdemoluje zrovna v nedelu rano o 9tej :lol: :) :)

 

edit: ono to bolo uz cca od 8ej ;)

Zverejnené

BOWLING FOR SOUP - On And On (About You)

 

I'd like to

Buy you flowers every day

Make every day a holiday

Carry on and on and on about you

And the things you do

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov