Skočiť na obsah

Odporúčané príspevky

Zverejnené

The DOORS - five to one , live koncert 1970 - to som mal sestnast / very good music /

  • Odpovedí 6,6k
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • iskra

    1041

  • tomassi

    549

  • dead

    386

  • phersu

    356

Zverejnené

The Doors je viac nez good music :lol:

 

Disturbed - Prayer

Zverejnené

to mas pravdu dnes legenda, vtedy v " 70 " sme ich žrali a ich muzika bola nadcasova, no vtedy nas to ani nenapadlo,velmi krasne roky, i ked bolo obtiazne zohnat dobru hudbu hlavne LP , ale vzdy sa niekto nasiel co isiel von...

teraz mam CREEDENCE tiež live koncert

Zverejnené

Gerry The Pacemakers - You'll Never Walk Alone = hymna FC Liverpool

Zverejnené

JAKSI TAKSI - Vojáci

 

Z deseti tisíc jeden je mrtvej

a tvoje milá nářiká

z deseti tisíc nevrátil zpátky

se jenom jeden vojín snad

ostatní vítaj jejich dcery a matky

jenom ten jeden v dálce pad

Zverejnené

John Lennon & Yoko Ono - (Just Like) Starting Over :lol:

Zverejnené

PLUS 44 - Make You Smile

 

I don't, don't want to take you home.

Please don't, don't make me sleep alone.

If I could, I'd only wanna' make you smile.

If you wanna' stay with me a while.

Zverejnené

Peoples - Tak príď

čoo ? toto už hrajú v rádiách, či si to stiahla? veľmi zaujímavá kapela bývalého spolužiaka je to, ale ešte som nepočula, že by sa nejako výrazne presadili u nás, tak ma to zaujíma... úplne super je Spolu sami

 

ja teď stále dokolečka UNITED FLAVOUR - QUE NO

Zverejnené

ja som o nich čo to počula, tuším vyhrali Coca-Cola Pop Star tento rok, ale narazila som na tú skladbu na mojom obľúbenom inet rádiu a sa mi celkom zapáčila, chcela by som niečo viac od nich

Zverejnené

Yellowcard - When we´re Old Men

I've spent all of my time on the road

Sleeping my days away but you should know

That I'm reflecting on who I've let go

The people I've hurt in ways I'll never know

 

And I never meant to be hurtful to you

Please don't hate me

All I can say I did, All I could do

Please don't hate me for this

Zverejnené

Ale nesmejte sa, to len spominam na stare tinedžerske diskotekove časy. :lol:

 

New Kids On The Block - Step by Step

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov