Skočiť na obsah

arwiel

Odporúčané príspevky

Myslim si Tomas, ze taku chorobu by si nechcel. Mozno sa ti to zda ako skvely napad, ze by si ladoval do seba svinstva, ale co myslis, ze telo je hlupe? Vo svojich 42rokoch mas drasticky chabe vedomosti. Hlavne, ked tu basnis o chudnuti par rokov a jedine co sa ti podarilo je, ze si sa vykrmil. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

On 3/14/2024 at 4:31 PM, Tomáš said:

Tak si predstavte ten luxus, že by som sa mohol ládovať klobásami večer pri TV, a stále by som bol štíhly. Ja iba to by som chcel.

@Tomáš Keď si trúfaš, priprav si zdravé, sladké a jednoduché klobásy zo sušeného ovocia... 

Zdroj: https://radynadzlato.sk/2020/06/20/tip-na-dezert-zdrava-sladka-a-jednoducha-vyroba-klobasy-zo-suseneho-ovocia/

 

b90e8bd9-800x441.jpg.ec8346a3a80f06749492701a48fbc216.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No davaj, nech je sranda.

Ja mám 79,1. Ale ide víkend, možno budú hodovačky po pizzériach, pivečká a tak (bez toho aby som musel povyberať fľaše zo všetkých kontajnerov v okruhu 50 kilometrov, aby som mal aspoň na tri pivá), takže to trochu stúpne :zubiska:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Schudni na 73. Tolko som mal ja v období trvalej štíhlosti. Fotiek bolo dosť. Z tých kadejakých žúriek a výletov. Vtedy som mal dlhodobo 73kg a nehýbalo sa to. 

Teraz vážim: 121,4 som zaskočený, lebo čakal som viac. Ale asi bude to čo proteus stále hovorí že telo stratí vodu či čo a potom aj 2-3kg to spraví, že to neni chudnutie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nie je ti trochu trápne, tebe 120 kilovému, hovoriť mne 79 kilovému, aby som schudol na 73?

Čo keby si ty schudol o 50 kíl? Nedá sa, že?

  • Haha 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Skúšal som už podobné manévre ale akosi som im neprišiel na chuť. 

pred 6 minútami, Sniper pridal:

Čo keby si ty schudol o 50 kíl? Nedá sa, že?

47 stačí a mal by som svoju starú hmotnosť. Menej som nemával. Robo mal 68 pri mojej výške. Ja som mu aj to závidel. 

A tak chcel som len dobre poradiť a motivovať lebo ty si taký že vieš dosiahnuť ciele. Mne sa to nedarí v ničom.

  • Haha 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 2 minútami, Tomáš pridal:

A tak chcel som len dobre poradiť a motivovať

Čožeeeeee? Ty? :hufi:

Nerob si srandu aspoň v tejto téme.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Teraz mám neodolatelnú chuť na colu. Toto je ten moment ktorý mi nedovolí chudnúť. Vypil som skoro liter čistej vody ale nepomohlo. Ako by sa to dalo zastaviť?

  • Odobrať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Koľko máš dokopy peňazí ak by si spojil všetky možné platby? Ak dokážeš spojiť sumy z účtu, hotovosti a peňazí čo nazbieraš cez fľaše cestou do obchodu, tak neváhaj a utekaj si kúpiť dva litre tej koly. Tebe aj tak už nie je rady ani pomoci.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja by som bol rád keby existoval návod na potlačenie tej neprekonatelnej chuti. Medzitým som v obchode bol. Na gastrokarte som nal ešte 2,20 tak som si šiel po tú colu a stretol som Kiku. Tá ešte kedysi dávno ešte v časoch post fóra pracovala u Renáty v cukrárni a mne sa páčila. Po nejakom čase sa presťahovala do sociálnych bytov na okraji nášho sídliska a odvtedy ju vidím vždy samú. Ale nikdy ma nechcela a tvrdila že má priatela avšak nikdy som ju s chlapom nevidel. Teraz bola taká dobre zostarnutá na tvári.

Ale niesme v mojej téme tak to len tak pomimo že vďaka chuti na Colu som aj Kiku stretol. Ale v podstate hladám návod ako netúžiť po klobáse a cole. Som zvedavý či by som ešte mal tých 73kg alebo to ide aj vekom? Napríklad že keby som aj nekonzumoval také veci, tak či by som pribral alebo nie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

55 minutes ago, Tomáš said:

Teraz mám neodolatelnú chuť na colu. Toto je ten moment ktorý mi nedovolí chudnúť. Vypil som skoro liter čistej vody ale nepomohlo. Ako by sa to dalo zastaviť?

Da sa to zastavit. Je na to uplne jednoducha metoda. Vies aka? Rozhodnem sa, ze si nedam. Ja som sa rozhodol pred cca dvoma rokmi, ze nebudem pit colu a nepijem ju. Naposledy som si dal dve plechovky pred rokom, ked som grcal a hnackoval, tak dobre padlo na zaludok. 

Vyznies komicky, ked povies chudsiemu schudni. Skoro som vyprskol obed na stol. Ja mam 76kg a chcem ist na 73 do leta. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

@Tomáš  My vieme, že máš oveľa radšej  klobásy z mäsa, hamburgery...colu...čokoládových mikulášov...atď. Veľmi rád nekontrolovane sa prejedáš, fakt je, že máš obezitu, toľko kg koľko máš.... ťažko sa ti podarí schudnúť, keď  neupravíš  jedálniček, musíš jesť menšie dávky jedál, dostatočne sa hýbať.. to nie je o tom, či chceš, či nechceš.. Musíš. Písaním o tom, že chceš schudnúť neschudneš.. Návod? Utrieď si myšlienky, priority v živote, musíš byť na seba prísnejší, sebadisciplína, sebakontrola, zodpovednosť, musíš  sa zbaviť svojich zlozvykov, snažiť sa na sebe stále  pracovať... tebe musí  záležať, aby si bol, čo najzdravší... diskutovať s tebou, to je ako hrach o stenu sypať..., aj keď my sme ako vidíš veľmi trpezliví...Tomáš, váž si, čo ti píšeme..  Nehazarduj so zdravím, ak si nevieš pomôcť sám, ak ti nepomáhajú naše  rady, požiadaj  o pomoc odborníka... Zdravie máš len jedno.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 11 minútami, Proteus pridal:

Ja mam 76kg a chcem ist na 73 do leta

No, na moju váhu bývalú. 

pred 10 minútami, iskra pridal:

Tomáš, váž si, čo ti píšeme..  Nehazarduj so zdravím, ak si nevieš pomôcť sám, ak ti nepomáhajú naše  rady, požiadaj  o pomoc odborníka... Zdravie máš len jedno.

Robili sa rôzne opatrenia. Ako napríklad nútená správa. To je však najhoršie že závislák si vždy nájde cestu. Aj keby mi všetky peniaze zadržala rodina v nádeji že mi pomôžu prekonať to, tak závislosť je velký motivátor. Závislí dokážu aj nemožné aby sa dostali k objektu s vojej závislosti. Dokonca aj v reality show o chudnutí jeden účastník chodil na tajňáša do fastfoodu a skrytou kamerou ho odhalili. Aj ho vyhodili zo súťaže.

Veď toto sa robilo odjakživa. Že alkoholikom manželky strážili peniaze, chodili si mužov z krčmy domov dotiahnúť… Ale tí muži mali rafinované ťahy že v riadítku bicykla do tej rúry ako je rukoväť mali schovanú stokorunačku (v tej dobe velký peniaz) a pod. Toto je presne to že závislí ľudia sú kreatívni. Aj feťáci z ulice dokážu dať dokopy peniaze aj keď ich nemajú, tak velmi túžia po tej dávke. Závislosť ich kontroluje. A ja mám toto s potravinami.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 35 minútami, Tomáš pridal:

Ja by som bol rád keby existoval návod na potlačenie tej neprekonatelnej chuti.

Proteínové šejky s príchuťou čokolády. Ja mám tie od Herbalife a veľmi mi pomohli s viacerými neduhmi.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Chuťovo aké to bolo?

Ešte pred rokmi počas jarmoku boli promotérky z herbalife a odmerali mi medziorgánový tuk a že ho mám vela a ponúkali produkty.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Šejk s príchuťou čokolády, ako názov nenápadne napovedá, chutí ako čokoláda.

Doma mám tablety Milka do kávovaru, občas si spravím taký nápoj z tej Milka čokolády, ale ten šejk od Herbalife mi príde sladší. Ale to závisí od toho, koľko si tam toho nasypem.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ale prečo, veď tie šejky by som vyskúšal. Ja by som len bol rád keby existovala zdravá alternatíva. Ale tak že chuťovo bude rovnaké ako to nezdravé ale zložením to bude zdravé.

Zatial som sa vždy len sklamal lebo ani Cola Zero a kadejaké Light verzie malinoviek a bezcukrové verzie kofoly mi nechutili. A tak isto ani špaldové palacinky či celozrnné pečivo mi nechutilo ako posolené dubček rožky…

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hýbe sa mi to medzi 180-180,5 cm.

 

pred 25 minútami, Tomáš pridal:

Ale prečo, veď tie šejky by som vyskúšal.

To nestojí 2,20 ako dvojlitrovka koly, to sa ti neoplatí.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov