Skočiť na obsah

arwiel

Odporúčané príspevky

:zubiska: dam to tu..pre vsetkych chudnucich

 

Teta Paraska: 
-Dnyskaj jem sja postavyla na vahu. Teper znam, že cukernyk Korowka, to ne prosta nazva, ale varuvaňa... :zubiska:
 

 

este preklad pre madarsku mensinu...

Dnes som sa postavila na vahu. Teraz viem , ze cukriky Krowka /kravka/ nie je iba jednoduchy nazov, ale varovanie

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Takze nenapisal som do tejto temy lebo aj ked pisem o chudnuti zase by sa to obratilo na horroriadu takze idem chudnut tym sposobom ako som uviedol t.j. nedobrovolnou hladovkou.

 

Niektori ste mi to zhadzovali tak detaily experimentu su v mojej teme:

https://www.freespace.sk/index.php?/topic/5932-Tomášove-problémy-so-sebou-samým#entry253839

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tema o chudnuti a ja spomeniem palacinky, preco nie? :)

 

Muka, pripadne ovsene vlocky, nahradene proteinom, s coko prichutou, takze nesla ani stipka cukru.

2 vajcia, 100 g coko proteinu, 100 ml mlieka, popuceny banan.

Do hotovych palaciniek podla chuti tvaroh alebo ovocie.

 

Odporucam, ukojena chut po sladkom, prijata potrebna davka bielkovin, minimum sacharidov a tukov.

Dnes po prichode z posilky to najvhodnejsie :)

P.S.: Moj priatel, s bruskom a bez posilky si velmi pochvaloval :)

 

Je pravda ze nie kazdy ma doma protein a stale maju ludia predsudky /pritom ide takmer o to iste ako je susene dojcenske mlieko, biele jogurty, ... s tym ze toto vsetko ostatne ma x dalsich aditiv, ktore su nezelane/ .

Ja si ho zvyknem davat par krat v tyzdni na ranajky, alebo na veceru, ako nahradu kaloricky bohatych chlebikov, ovsenych kasi a podobne. Zasyti a doda to, co telo potrebuje.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vynechaj banan ak chudnes a chces to este pritvrdit. maju stredne vysoky glykemicky index. zameraj sa na ovocie s nizkym- nelieta ti potom tak velmi hladina cukru/ inzulinu v krvi. dobra stranka na proteiny za ferove ceny je namaximum.sk- neplat zbytocne za "znacku" a obal. rokmi odskusane.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Myslim ked bude vyplata. Fakt banany lubim a vsetko co je s bananom teda okrem bananu samotneho aj banan v cokolade alebo bananove palacinky ze do vnutra okrem nutely sa dava aj banan. Ale teraz chudnem do vyplaty. Zabudol som sa odvazit. Mal som naposledy 105 kg tak uvidim zajtra. Dnes mam prvu 24-ku bez jedla.

 

Googlil som aj ze kolko vydrzi clovek bez jedla. Vzhladom na zastaraly mobil a pomale pripojenie mi dlho nacitava stranky a aj ked nacita je to graficky misung tazko citatelny ale uz cez zoznam googla v titulkoch bolo niekde ze 20 dni a niekde az 40 ale z toho sa ma nic netyka leno obvykle som bez penazi tyzden pred vyplatou, terajsie dva tyzdne je rekord to som este nemal. Takze moje hladovky su od 5 dni max. do 10.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kokos, že 105 kilov, ty si inak vyžratý! :o

 

Nás už na základnej škole učili, že bežný človek bez jedla by mal vydržať okolo 30 dní, ale inak je to dosť individuálne. Dôležité je, aby pil veľa tekutín. Ty si sa možno bol práve vtedy vyčúrať alebo na osobitnej vám to nehovorili. Takže do výplaty v pohode vydržíš, len musíš piť dosť vody, ideálne z vodovodu, lebo džúsy a koly obsahujú cukor. Jaj vlastne ty si môžeš dovoliť len tú vodu z vodovodu. A keď s vytreštenými očami a trasúcimi rukami vyberieš po 10 dňoch výplatu z bankomatu, nezabudni sa pochváliť aké fajnové dobroty si bol v Kauflande ponakupovať. Áno vieme, to bicykel ťa tam záhadne tlačil, nie ty.

 

 

Vzhladom na zastaraly mobil a pomale pripojenie mi dlho nacitava stranky

 

Aj za toto ťa treba poľutovať, či netreba? No keď stále vysieraš s operátormi, aby si mal stále internet zadarmo, tak nečakaj, že dostaneš pripojenie ako na optike.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tomas, ty sa radsej nevaz, po vyplate bude trvat par dni a budes vazit este viac ako teraz.

 

Opusti tuto temu, nemas tu co robit.

Na trollovanie mas uz dost inych tem.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Takze mame tretieho jula. Vyplatu mam az 15-ho. Dnes jem svoje posledne 3 parky a 2 rozky. Hotovost uz nemam vobec ziadnu. Na tesco kreditnej karte nula, na beznom ucte suma co akurat postaci na zaplatenie faktury a poplatku za vedenie uctu. Takze vlastne zdroje nemam ziadne.

Dnes mam prvu 24-ku bez jedla.

 

Googlil som aj ze kolko vydrzi clovek bez jedla.

Pozical som si od rodicov peniaze takze zacinam s -20€ a ze som si kupil 4 sacky gingerbread ste akoze nevideli dobre? Takze sekera v Tescu 500€ a u rodicov 20€.

post-2-0-30210200-1408088476.jpg

 

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...

viem, že takéhoto je plno na YT, ale na toto zúfalstvo som natrafila náhodou... nevieme, prečo je taká, aká je, ale je to hrozné.
ale pokiaľ sa tam píše pravda, váži 600 libier, čo je cca 272 kg.
a nielen ona je zúfalá, ale všetci okolo nej.
a nechcem byť hnusná, ale ten piercing v hube ma dostal.
 
https://www.facebook.com/ihypocrite/videos/819328804917554/
 
schudnúť je sakra práca, mám jednu známu, ktorá váži o sto kilo menej, a schudnúť sa jej darí vždy len trocha a priberie naspäť,
je to tiež mladá ženská a začínajú kdejaké choroby. to je ten problém, choroby.

 

ináč - je to "verejne známa osobnosť", ktorá sa prepracovala až k tomuto stavu... a už chudne https://www.facebook.com/Nicole-Lewis-My-600lb-Life-1436850679678487/?hc_location=ufi

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja by som Tomasovi zalozil jednu temu, volala by sa trebars "Ako nebyt Tomasom", co by mu sice aj tak nepomohlo, ale vsetko ostatne by som obmotal retazou, zatazil kamenom a zahodil do vody, lebo tymto tragedom je uz zasrate cele forum.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ale veď už len nebuď taký, Tomáš nás má rád aj ked mu viacerí furt nadávajú...čo by bez nás robil?


ale oveľa viac ma s-rie, že ja som pribrala, a nejde mi to zhodiť, aj keď sa neprežieram, ale tie faldíky mi riadne lezú na nervy...rada by som cvičila, ale zasa mi blbnú kĺby ramenné, a tú bolesť ako v 2013 na dovolenke, nechcem viac zažiť. Vtedy mi to tiež takto začínalo, a stačilo zdvihnúť kufor a dať hore nad sedadlá vo vlaku, a týždeň utrpenia sa odštartoval. takže mi iné neostáva ako hladovka, lenže tú zas ja zle znášam, lebo nalačno mám glykémiu pod normu, čo sa prejavuje že šup k zemi. Ale tučná tiež byť nechcem a faldíky sa mi vôbec nepáčia. ke´d to taktompôjde, o rok ma budú kotúľať.


:wacko:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Lebo sa mi zdalo že mám viac pohybu a jem menej sladkostí. Lobo bolo obdobie keď som čokoládu totálne vynechal a pár dní som ani colu nepil že som ju mával tak raz dvakrát týždenne a nijako to nepomohlo. Aktuálna váha 109kg potvrdené na dvoch rozličných váhach. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jeden mladý chalaň mi povedal, že oblečenie je mu voľnejšie, ale pritom že pribral, že čím to je. Nuž ľahké vysvetlenie: tuk, ktorý je ľahší, zmizol, ale pribudlo svalovej hmoty, a tá je ťažšia ako sadlo. Čo, Tomáš, aj tebe pribúda svalovej hmoty? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov