Skočiť na obsah

arwiel

Odporúčané príspevky

Aj ked nemas dostatok penazi, nevadi, tebe to bude trvat o cosi dlhsie, ale postupne sa dostanes do obrovskych rozmerov. A preco? Preto, ze sa nevies kontrolovat aspon do takej miery, aby si neprejedol celu vyplatu. Toto je fakt chore. No ale ved je vzdy jednoduchsie nic nerobit ako nieco spravit pre svoje zdravie. Ze? 

Cele kura, na to som tiez cumel ako zaba z prachu. Nechapacka, vsak cele kura my mame na dva dni. A to sme traja. A tento tu ho da naraz. A tri krat do tyzdna pizza, kebab... 

Tebe tomas zobrat vsetky peniaze a davat ti na pridel. Nie peniaze, ale jedlo. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ale aj to jedlo na prídel lebo vlastne toto celé súvisí s tým či je človek chudý alebo tučný. I keď sú jedinci čo majú niečo v génoch a nevedia pribrať. Z nich by mali vedci skúmať že prečo. Ako funguje ich telo a niečo aplikovať na obéznych. Podľa mňa väčšina tučných nechcú byť tučnými len sa nevedia kontrolovať a opúšťať komfortnú zónu. Ale tí čo majú ten gén aj keď sa nehýbu a veľa jedia, nepriberú.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 Vsetkym je jasne, ze ty by si chcel tiez taky gen, aj nech ti ho pichnu, len aby si mohol jest, co ti hrdlo raci a nepribral. K tomu poriadny obnos penazi a bol by si spokojny. Vyvaleny pred tv, pozeral svoje serialy, napchaval sa a bol chudy. 

Nepohnut ani prstom, zostat vo svojej konfortnej zone. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ale to by bol prevrat vo vede. Väčšina ľudí by bola rada keby našli spôsob ako nepriberať pre zlej životospráve. U nás tlstých je problém závislosť a (ne)pevná vôla. Väčšina obéznych ním nechce byť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

80% ludi si za to moze samo, rovnako ako ty, lebo si lenivy nieco pre seba urobit. 20% ludi ma zdravotne problemy. 

Pri tebe by bol prevrat, ak by si uz zacal so sebou cosi robit. 

  • Páči sa mi to 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 9 hodinami, Proteus napísal:

80% ludi si za to moze samo, rovnako ako ty, lebo si lenivy nieco pre seba urobit. 20% ludi ma zdravotne problemy. 

plus z tých 80 % ľudí, čo si za to môže samo, si zarába na vážne zdravotné problémy...
aby sme sa nemýlili, nie je to len zlou životosprávou, ale aj nervačením v práci či doma, aj zajedaním bolestí hrsťami ružových tabliet... to všetko dohromady.
aj keď je už neskoro a choroby sú prebudené, nikdy nie je neskoro začať chudnúť a pokúsiť sa žiť zdravšie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Urcite, suhlasim s tebou @game

Ide o subor malickosti. No ale ked som videl tomasovu fotku, tak ma hlavu ako brav. Vypaseny je teda statocne. Az nechutne. 

Treba ale povedat, ze vacsina z tych 80% sa zobudi neskoro alebo vobec. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 2 hodinami, Proteus napísal:

Treba ale povedat, ze vacsina z tych 80% sa zobudi neskoro alebo vobec. 

ja som sa budila včas, trvalo to nejakých 16 - 17 rokov, kým som zhodila čo som zhodila... ale život si aj tak vybral daň :smile:

preto hovorím tomuto jelitu Tomášovskému, že viem, o čom hovorím... ale on to vie zjavne lepšie :biggrin:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som sa tiez zobudil. A som rad. Lenze tomas je tomas. Ten nechce zasadne vyjst zo svojej komfortnej zony. Tu je zbytocna akakolvek pomoc. Vsak ma peniaze a vsetky reci okolo chudnutia su razom zabudnute. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tiez nespim, ale nejde mi to...:urcitenie:

Uz som aj podnikla absolutne nedostojny pokus a kupila si svihadlo..teraz tu traposim:crying:som maly tucko..:jump:

Co mam robit, sakraaa

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 hours ago, Hellé said:

Tiez nespim, ale nejde mi to...:urcitenie:

Uz som aj podnikla absolutne nedostojny pokus a kupila si svihadlo..teraz tu traposim:crying:som maly tucko..:jump:

Co mam robit, sakraaa

Upravit stravu, zacat sa cielavedome hybat, vyjst z komfortnej zony. A to boli- psychicky viac ako telesne.

Zazracna tabletka neexistuje.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Boa pribral som dve kilá, to mám určite z toho sobotného hodovania čo sme boli s Rosbergom v meste, keď sme mali TERAZ peniaze. Prísne som si vynadal a ide sa chudnúť. To takto nemôže byť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nechápem, ako sa to tebe mohlo stať. Dúfam, že si si vynadal ale že poriadne. Kde je disciplína? Čo? :D :D :D 

Ja som si dal dnes 6 palaciniek. Lebo TERAZ mám peniaze a bol obed. Niekto by zjedol aj 15 a bol by vo vytŕžení :D

Ja oscilujem na svojej váhe 75kg. Nemám silu to dať na 73. Som slabý. Idem si dať niečo sladké. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Taká téma tu neni že priberanie? To mi ide skvelo. Mám už digitálnu váhu, a tá meria presnejšie. Sniper sa capne do čela a Proteus minimálne trikrát... 118,4 kg !!!! nový rekord.

Normálne by som mal mať okolo 75 kg. A kam som to dotiahol? Chudnem aj ja len v protismere! 

  • Haha 2
  • No neviem, neviem 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som sa ozvala preto, lebo som sa v tvojich témach už pár krát ozvala, ale zrejme si nedával pozor... ty ani nečítaš, čo ti píšeme, tak si uveličený sám sebou, Tomáško ... :)
písala som to na fórum kdekade už asi desaťkrát...
ja som tých 40 schudla, trvalo to, ale zišli...

a ja blbec som znovu nabrala 6 -7 kilo navyše... a zasa môžem trpieť. aj to je práca, a pri kdejakých diétach je to sakra práca... to nie je len o pití vody.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Neberte to ako nejaké chválenie sa ale zaujíma ma na porovnanie že ostatní koľko zjedia, aké množstvá atď. či je v poriadku že aké množstvá jem a tak na porovnanie.  Toto na obrázku mám momentálne nachystané a je to na jedno posedenie. Zjem to počas pozerania seriálu.

spacer.png

Okrem tohto som dnes mal dva napolitanky, jeden komplet obed (polievka, druhý chod, šalát). Jednu cigánsku pečienku s malou kofolou. Len toľko. Asi už dnes nič iné nezjem. Maximálne vodu. Aké sú to porcie? Koľko toho zjete vy?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tie sladké vody vyhoď, vylej do drezu a namiešaj si citronádu alebo uvar čaj.
čaj sa dá piť aj ľadový. aj domáci.  a vyjde ťa to tri centy.

daj si jeden megarohlík, druhý nechaj na zajtra a na začiatok môžeš tie dve klobásy.
ale dnes už nič iné.
nech žalúdok nedostane kopanec, preto môžeš dnes tie dve klobásy a jeden megarohlík.
alebo na dnes jeden megarohlík a jednu klobásku a tú konzervu kukurice.
aby žalúdok nebol hladný, pre začiatok.

ale zrejme to píšem zbytočne :biggrin:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dnes som mala od pol piatej ráno do cca 13:30  1 oškvarkový pagáč a asi deci a pol vody...
na obed tretinu objednaného jedla s kuracími nugetami a americkými zemiakmi a miešaným šalátom... zostalo na zajtra aj na piatok
(aby som neklamala, priobjednananá 1 porcia zemiakov, aby stačili aj na tretí deň, tak je to odskúšané)
poobede som mala zatiaľ niečo vyše pol pagáča a dva jogurty - jeden biely  s polovicou krabičky čučoriedok a jeden jahodový grécky a pol hrnčeka kávy s práškovým mliekom pohánkovým.

niečo ešte dnes budem, niečo malé, len neviem čo. možno znovu jogurt, neviem.


problém je , že som sa dočítala v materiáloch k príslušnej diéte, že môžem pufované (biele) krekry, tie málo solené... a oni mi desne chutia... ale úplne desne ...
a už môžem bojovať s kilami... krekry idú do vyhnanstva.... len zajtra... zajtra.... ale už ich obmedzujem :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov