Skočiť na obsah

Oblečenie - štýl oblečenia


cizy

Odporúčané príspevky

mne stačí aj "len" zábava, nemusí byť akurát ples...kedysi sme rok čo rok chodievali na oravský ples, na záhorácky ples - to ešte existovalo PKO v BA.

 

tento rok mi moje baby spolu s Flinstonom nachystali k narodkám zaujímavý darček: plesové šaty aj s topánkami. Skoro mi oči vypadli :) Sú takej teplej staroružovej farby. Musela som si ich hneď aj obliecť, vnučka bola asi najblaženejšia, že vidí babku v pekných šatoch. 

len neviem, kedy si ich asi tak oblečiem, tento rok už určite nikam nepôjdeme, takže budú chudáci visieť v skrini najmenej rok.

 

Kurnik, iskra, ty si ale kočka! Aj šaty máš moc pekné. Niečo podobné som videla v katallógu, hneď ma zaujali. mali ich tam v niekoľkých farbách.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nuž a načali už aj české plesy :)

 

Český ples sa konal v Obecním domě v Prahe a ukážky z neho sú tu:

 

pozadie chcelo byť na fotenie veľkolepé, ale neurobilo dobrú službu - všetky oblečenia vrátane pánskych pri ňom zanikajú a bijú sa s ním,

a tie hnedomachuľové šaty pred svetlobéžovo-žlto-machuľovým pozadím je zážitok... :)

a svetlobéžová noha-von róba sa vpíja do svetlobéžovo-žlto-machuľovej steny nadobro :)

 

Móda na Českom plese 2019

 

post-3-0-95143300-1549549439.jpg     post-3-0-48543300-1549549574.jpg

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...
  • Pred 9 mesiacmi...

Thajsko... oblečenie z pláže Krabi, bolo ho dostať v butikoch len tu... ostrovček  neďaleko miniostrova, kde je slávna pláž Maya, kde sa nakrúcal film s Di Capriom Pláž.
pláž Maya je pekných pár rokov zatvorená a obmedzený prístup, pretože ho turisti zničili, teraz sa regeneruje. - nevydržala nápor bezmozgových turistov.

obleček, ktorý v skutočnosti vyzerá oveľa lepšie, mobil mu dal trochu priesvitnosti, ktorú v skutočnosti nemá... úplne v pohode by som prijala pánov v lete v tomto, než v trojštvrťákoch ... vyzerá to ohromne, skvelý bavlnený materiál, ale nie úplet... :)

post-3-0-64255800-1576942585.jpg   post-3-0-97052600-1576942598.jpg

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 7 mesiacmi...
  • Pred 2 týždňami...

Bol som si ponakupovať nové handry, nejaké moderné tričká (kus látky = 90centov, logo = 30€), nejaké gace, celkom fajn veci, trafil som výber, potom v kaviarni zákusok (Kubánska torta, veľa čokolády) + kapučíno. Celkom fajn nedeľa a to nemám vo zvyku behať po marketoch. Boha ale koľko pekných báb tam bolo! To by sa dvorilo :zubiska:

  • Haha 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

vtedy také len nerifľové nosili aj futbalisti... a ešte kdekto, vymakaní chlapci sa fotili v haberovkách a ultrakraťasoch :)
móda je móda, a táto by sa už radšej nemala vrátiť :D
keď teraz občas pozriem fotky športovcov z tých čias, muselo sa im športovať úplne dokonale

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 9. 8. 2020 at 22:52, clovek2 napísal:

pozorovaním diania pri vode zisťujem, že ženské plavky určitých strihov, by mali byť od istej veľkosti, a asi aj od istého veku, zakázané zákonom :pinch:

nuž, aj staré tetky sa chcú okúpať... čo už. Ale tiež si myslím, že niektoré tetky by nemali mať dvojdielne plavky. 

ja vodu milujem, keď ma prestane baviť plávať v jazere, to už bude so mnou zle, takže určite kým ma život bude baviť, tak plavky na seba a šup na jazero. Nič sa nedá robiť, komu sa nepáčim, nemusí sa na mňa kukať :) 

Niečo na odľahčenie.

- Babi, ideš s nami tiež na kúpalisko?

- Nemôžem, pepíčku, moje plavky majú na kolene dieru.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

za posledný týždeň som bola v BA dvakrát, síce dnes ľudia oblečení všeobecne ako v slnečnej jeseni: všelijako čo do vrstiev.
videla som chlapa v tielku, jednu ženu v letných šatičkách na úzke ramienka, mnohých v kraťasoch, väčšina bola oblečená vrstvene... teplomer  v meste ukazoval 15°C.
tým totálne vyletneným ráno o siedmej teplo celkom iste nebolo.

ale chcela som o inom... prekvapili ma ženy.
no, nie všetky, ale tak všeobecne... sme rozhodne lepšie než keď chodili po Prahe a fotili v davoch večné kombo rifle-tričko-tenisky-bunda, chlapi ženy všetko jedna sivá masa...
už v tých časoch, pred pár rokmi, keď som to sledovala, bola Bratislava lepšia, teraz bola ešte lepšia.

ženy objavili šaty - dlhé, krátke, puzdrové, letné,  sukne, nohavice rôznych strihov - nie rifle!!!,  saká, kabátiky, moderné pleteniny... a krásne farby, moderná je teplá žltá...
normálne sa dobre na ne pozeralo v centre. až mi to hladilo očká  :smile::oook:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...
Dňa 21. 12. 2019 at 16:38, game napísal:

Thajsko... oblečenie z pláže Krabi, bolo ho dostať v butikoch len tu... ostrovček  neďaleko miniostrova, kde je slávna pláž Maya, kde sa nakrúcal film s Di Capriom Pláž.
pláž Maya je pekných pár rokov zatvorená a obmedzený prístup, pretože ho turisti zničili, teraz sa regeneruje. - nevydržala nápor bezmozgových turistov.

obleček, ktorý v skutočnosti vyzerá oveľa lepšie, mobil mu dal trochu priesvitnosti, ktorú v skutočnosti nemá... úplne v pohode by som prijala pánov v lete v tomto, než v trojštvrťákoch ... vyzerá to ohromne, skvelý bavlnený materiál, ale nie úplet... :)

post-3-0-64255800-1576942585.jpg   post-3-0-97052600-1576942598.jpg

Viem, diskutovali ste už pred rokom, ale čítam  až teraz.. aj ja mám podobnú blúzku.. kúpila som si pred x rokmi na Ibize,  foto mám čerstvú z tohto leta.. aj manžel má košeľu, no v súčasnosti jeho košeľa má svoje  patričné miesto v komode, keďže odvtedy ubehlo niekoľko rokov, tiež  najradšej nosí  tričká,  košele s golierom.. súhlasím,   skvelý materiál, príjemný na dotyk, vzdušný, pohodlný.. na leto.. viem si predstaviť také oblečenie  na mládencov, v lete, radšej ako v nohaviciach na pol zadku.. biela farba, tak isto patrí k mojim obľúbeným ..

118765731_415680712730279_7937700062899026319_o.jpg

  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dnes som videl vo firemnej táckarni jednu cca 45 v takej do strán našuchorenej bielej minisukni ... tak do poly stehien, z ktorých každé malo zhruba rovnaký obvod ako ja v páse :oook:... sukienku korunovala riflová bunda. celkový dojem by som charakterizoval slovným spojením: baletka po záručnej lehote :eehmm:

  • Páči sa mi to 1
  • Haha 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
Dňa 7. 2. 2019 at 15:20, game napísal:

nuž a načali už aj české plesy :)

 

Český ples sa konal v Obecním domě v Prahe a ukážky z neho sú tu:

 

pozadie chcelo byť na fotenie veľkolepé, ale neurobilo dobrú službu - všetky oblečenia vrátane pánskych pri ňom zanikajú a bijú sa s ním,

a tie hnedomachuľové šaty pred svetlobéžovo-žlto-machuľovým pozadím je zážitok... :)

a svetlobéžová noha-von róba sa vpíja do svetlobéžovo-žlto-machuľovej steny nadobro :)

 

Móda na Českom plese 2019

 

post-3-0-95143300-1549549439.jpg     post-3-0-48543300-1549549574.jpg

je dostat tolko krásnych plesovych rób. prečo si niekto oblečie Toto?!? :blush:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

@electric blue, Rada si pozriem fotografie aj z plesov, a tiež neviem prečo, či sa v tých róbach naozaj dobre cítia, či si myslia, že im to fakt pristane, majú často drahé róby, svojich módnych návrhárov, dúfam, že sa vidia aj v zrkadle..,  a  nevyzerajú  všetky elegantne,  predsa  dá  sa pekne obliecť aj nie v  najdrahších róbach,  vkusne,  to platí, či v Čechách, či na Slovensku...tiež si kladiem otázku, ako môžu v niektorých plesových róbach tančiť, či len sa ukázať..? to je potom ples, či len promenáda..?  Česť všetkým  výnimkám. :smile:

 

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

iskrička moja reč :smile: velmi rada čítam tvoje príspevky ( aj gamkine a vilmine )   čítala som tvoje staršie reeakcie aj ked si mala pauzu na fóre, je fajn ze opät prispievaš 

  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...

práve nadvihuje bránice tak skvelá speváčka Rihanna :biggrin:
keď už speváčka jej kalibru musí mať rozparok po pás a na leto baranicu, je dávno zle... alebo je na čo pozerať?
na MTV je mimochodom ťažká móda spievať ženy čo najviac vyzlečené, páni odfarbení a s tými istými tancami a pohybmi, á la BTS... nemôžem za to, fakt je to jak cez kopirák :laugh:

ale Rihanna sa obliekla do ulíc New Yorku :rolleyes:
https://koktail.pravda.sk/na-cervenom-koberci/clanok/592485-rozparok-az-po-bedro-na-hlave-ruzova-baranica-neviete-kam-sa-skor-pozerat/

spevacka-rihanna-mieri-do-podniku-barcade-v-new-yorku-nestandard1.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Móda bez hraníc?

môj názor, škoda, že sa tak Rihanna "vyparádila", lebo  je pekná žena, s pekne opálenou pokožkou, dobrá postava ...podľa mňa na hlavu si mala dať elegantný letný klobúk, nie kožušinový klobúk,  krk bez  doplnkov,  pod  šaty by to chcelo podprsenku bez ramienkov a letné šaty bez  hlbokého rozparku,  na nechty zvoliť decentnejšiu farbu ..

Rihanna, obliekla sa ako obliekla,  proti gustu žiaden dišputát .. nevieme, či už aj neoľutovala ..,   nabudúce už možno Rihanna prekvapí elegantným výzorom ..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov