Skočiť na obsah

game

Odporúčané príspevky

všimli ste si ?

najnovšia móda vo svete žien, ktoré sa rady vystavujú na obdiv, celebritky najrôznejšieho druhu, je móda prehnaných pozadí ...

 

nejakú chvíľu už trvá, ale naberá stále väčšie rozmery a stále u viac celebritiek je in ukazovanie veľkých ritiek  : )

 

tak mi to napadlo, keď som uvidela túto zbierku - že bežne sa udeľujú rady, ako zakryť odevom fikane nedostatky postavy, taká sukňa, hentaká sukňa, takto to opticky zmenšiť, hentak to opticky oklamať ... aj to tak viacmenej vždy bolo,

 

a zrazu je to ale u týchto dám viditeľne naopak - čím viac ukazovať čím bujnejšie pozadie ... : )

tu je celá galéria :

 

čím väčšie, tým lepšie, alebo najnovšie celebritné zadočky

 

nebudem dávať ukážku, čo keď sem zablúdia deti, zopár kvalitných ukážok je v odkaze ... ako sa vám dámy a páni najnovšia móda pozadí páči ? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nie som pán, ale myslím, že najpeknejšie sú akurát prdelky, ani malé, ani veľké. Dokonca môže byť aj trochu väčšia, ak sa netrasie ako huspenina a zapadá pekne do zvyšku postavy.

Tá na fotke už mi moc nereže, už moc trčí, nech mi tá modelka prepáči.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tam je tých grandióznych pozadí v tom linku viac :)

 

a že je to vážne akýsi podivný trend, je jasné z toho, ako dámy napodobňujú svoje idoly, to už tak býva, / dokonca ani páni nie sú imúnni voči napodobňovaniu, ale zvyčajne je to účes, či niečo menej bolestivé /

 

pri tom lacný nedbalý plastický chirurg spôsobí napríklad niečo  takéto

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja ze sa tu zase riesi PC..a lalaho kotuhu :zubiska:

 

veru veru aj velka rit, vie ocarit :P ...pripadne ako vravel moj kolega.."to je rit! z tej by sa sr..o"  :D   koniec citatu

 

musim sa dnes kuknut do zrkadla...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Každé obdobie má to "svoje" ...

... najskôr sa nosili tak dlhé sukne, že nebolo možné ukázať ani kúsok bielej kože členku,

o niekoľko desaťročí sa začali nosiť sukne, ktoré skôr pripomínali iba o trošku širší opasok.

Všetko malo svojich priaznivcov a aj svojich odporcov.

 

Čo sa týka fotenia pozadia ... teda, nie že by sa mi páčilo pozadie ako lodný kufor, trasľavé ako huspenina, ale v tom fotení aj objemnejších pozadí vidím jedno veľké pozitívum; ak si mladučké slečny doteraz vždy za vzor brali podváhové modelky, ktoré pripomínali skoro iba kostry obtiahnuté kožou, teraz sa konečne ukážu slečny, či dámy aj s pozadím, o ktorom by sa občas dalo povedať, že ním dotyčná môže aj "atómové jadrá drviť".

Ak si mladé slečny budú brať vzor z týchto "prdeliek", asi ťažko z nich budú anorektičky! :smile2:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja len poznamka - nemam k teme nic. Preco to tak je - ja situaciu ozrejmim - ak mam nazor - ale v tomto je podla mna kazdemu dospelemu jasno- aj zene aj muzovi.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

celebritka č. 1 na využitie pozadia ako jediného artiklu, na ktorom je založená celá existencia a skvelé zárobky danej celebritky, je Kim Kardashian :)

on teda vie, ako využiť pozadie, vždy s celým štábom neustále pripravená propagovať svoje zadnosti - šikovná baba je to :agree: :

 

post-3-0-11057200-1400323583.jpg

 

O co vlastně v případě Kim Kardashian, která je velmi průměrnou herečkou (získala už několik ocenění za nejhorší výkony), chabou zpěvačkou, ale i módní návrhářkou i významnou televizní hvězdou, jde? Proč je tak sledovaná? Odpověď může znít pro někoho absurdně, ale je to její nadměrný zadek. A naprosto dokonalé pochopení významu a fungování nových médií.

 

Kardashian například vyrazila v minulých dnech s početným štábem (jak jinak, musíte si vzít fotografa, filmaře, vizážistku, řidiče, chůvu, atd., atd.) a rodinou (je partnerkou známého hip hopového zpěváka Kanye Westa) na dovolenou do Thajska. A rozjela se naprostá smršť. Každý den nové fotky a videa – tu na pláži, tu na masáži, tam v restauraci, minutka se slonem a nakonec její největší zbraň: vystrčený zadek na lodi. Vše dokonale připravené a naaranžované, nic nebylo ponecháno náhodě. Ani reakce nebyla náhodná – její poslední fotky se sdílejí po milionech.

...

http://www.reflex.cz/clanek/celebrity/55806/celebrita-vsech-celebrit-kim-kardashian-jak-zadkem-ziskat-ctvrt-miliardy-odkazu-na-googlu-a-vydelat-stamiliony.html

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov